Honor Magic sa zaslonom od ruba do ruba

poruka: 9
|
čitano: 1.618
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Honor Magic sa zaslonom od ruba do ruba".
12 godina
offline
Honor Magic sa zaslonom od ruba do ruba

Kako kreativne kopije Xiaomi-a...

Xiaomi MIX 6/256GB +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Honor Magic sa zaslonom od ruba do ruba

Ovo je fotoshopirani Note 7.

jaska jaska jaskaja
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Honor Magic sa zaslonom od ruba do ruba
Ide lagano trend ekrana od ruba do ruba… čeka se Apple da patentira takve ekrane
Pi*kice derem ko sličice!
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Honor Magic sa zaslonom od ruba do ruba

Dizajnom, prolazi, ali sa velikim ALI, ostatak tek treba vidjeti, koliko toliko uživo. 

Kvaliteta HW-a, obećavajuće, no sve ovisi koliko će se zveckavih ili šuškavih resursa potraživati za takvo zadovoljstvo?! 

Kvaliteta SW-a, obzirom na moje osobno skromno subjektivno poznavanje Honor gadgeta, tu negdje, nit miriši nit smrdi. 

 

Ovo će "možda" biti win/win gadget za Honor, jer vjerojatno neće so far izbaciti 3.5 utor za slušalice, a još ako budu koliko toliko konkurentni cijenom, o servisnoj podršci o tom potom, puna šaka brade, ali samo za jednu sezonu, dok ne ulete veliki igrači. 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Honor Magic sa zaslonom od ruba do ruba
ATJLučko kaže...

Dizajnom, prolazi, ali sa velikim ALI, ostatak tek treba vidjeti, koliko toliko uživo. 

Kvaliteta HW-a, obećavajuće, no sve ovisi koliko će se zveckavih ili šuškavih resursa potraživati za takvo zadovoljstvo?! 

Kvaliteta SW-a, obzirom na moje osobno skromno subjektivno poznavanje Honor gadgeta, tu negdje, nit miriši nit smrdi. 

 

Ovo će "možda" biti win/win gadget za Honor, jer vjerojatno neće so far izbaciti 3.5 utor za slušalice, a još ako budu koliko toliko konkurentni cijenom, o servisnoj podršci o tom potom, puna šaka brade, ali samo za jednu sezonu, dok ne ulete veliki igrači. 

 Nema tu puno "Ali". Huawei je novi Samsung i najveći igrač samo to još ljudi ne primjećuju. Kroz koju godinu prodavat će više nego Apple i Samsung zajedno. Osobno mi se ne sviđaju i preskupi su al će samljeti dobar dio konkurencije po putu. 

jaska jaska jaskaja
14 godina
offline
Honor Magic sa zaslonom od ruba do ruba

Meni osobno je Huawei odabir No.1. Visoka klasa njihovih uređaja osobno su mi bolji od ovih mainstream marki - Samsung, Sony, HTC i Apple (makar je on posebna skupina i možda se tu ne bi trebao i nalaziti). Huawei premium uređaji najviše nude za tražene novce, a polovni (nekorišteni) na njuškalu se prodaju po smiješnim cijenama naspram ove druge "elite".

Ako je ova slika stvarna, a ne neki fake definitivno must have uz to da i hardware to slijedi.

Huawei se agresivno probija na Europsko tržište i mogao bi lagano dostići Samsung u idućih par godina.

Inače svi recenzenti izuzetno hvale njihove proizvode, još jedino sa čime kaskaju je kamera na mobitelu, ali i to drastično popravljaju tako da vjerujem da će 2017. godine kvalitetom fotografije stići Samsung, HTC, LG, a onda postaje zanimljivo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.12.2016 13:06 (MasterOfDisaster).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Honor Magic sa zaslonom od ruba do ruba
Sve je to ok. Samo je pitanje ekipe koja radi na sofware-u. Danas je najmanji problem utrpati već popularni i nabrijani hardware ali kada dostignu ekipu u softwareu onda ce biti u vrhu.
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Honor Magic sa zaslonom od ruba do ruba
ciciban74 kaže...
Sve je to ok. Samo je pitanje ekipe koja radi na sofware-u. Danas je najmanji problem utrpati već popularni i nabrijani hardware ali kada dostignu ekipu u softwareu onda ce biti u vrhu.

Pa sad su 3. na svijetu, a software je meni osobno ok i nema usporavanja moba nakon godine dana.

10 godina
offline
Honor Magic sa zaslonom od ruba do ruba

E, ak' će biti ovakvi mobaći kroz neko vrijeme kao Samsung(na njegovoj razini), dal' će cijena mu biti manja od Samsunga u istom rangu performansi mobitela??

Mislim, čemu kupiti kineza, ako je cijena ista kao i Samsungova??

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice