HTC o Jelly Beanu

poruka: 29
|
čitano: 3.238
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC o Jelly Beanu".
13 godina
neaktivan
offline
HTC o Jelly Beanu

Zato postoji community..

MiR
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: HTC o Jelly Beanu
Bolje tako nego da ljudi dobiju laggavi poluproizvod. Ovo sve podsjeća na situaciju kada su svi htjeli Vistu na Duronima od 800mhz sa 256 MB RAMA-a. Onda su ti isti lupetali da Vista ne valja.

Tako i sa JBom. Ne ide na sve uređaje.
http://nighthawk-software.blogspot.com/
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC o Jelly Beanu
Sum_of_all_fears kaže...
Bolje tako nego da ljudi dobiju laggavi poluproizvod. Ovo sve podsjeća na situaciju kada su svi htjeli Vistu na Duronima od 800mhz sa 256 MB RAMA-a. Onda su ti isti lupetali da Vista ne valja.

Tako i sa JBom. Ne ide na sve uređaje.

 

Ma jel'?

 

A što je sa donedavnim flagshipom, Sensationom?

Dualcore 1,2 GHz Scorpion i Aderno 220 GPU. Kako to ide sa Duron/Vista usporedbom?

 

Mob je i dalje hardverski moćniji od 90% uređaja danas pa ne izdaju nadogradnju na JB.

I još na svim mobovima sa zamjenjenom MB onemogućili rootanje.

Cigani. Ovo mi je zadnji HTC.

16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC o Jelly Beanu

Nije samo HTC u pitanju, ni drugi proizvođači nisu baš ažurni po pitanju nadogradnji za svoje uređaje koji su masno plaćeni, zato je moj slijedeći mob Google Nexus pa se neću brinit o ovakvim sr....a !

I see offline people !
15 godina
offline
Re: HTC o Jelly Beanu

Uh kako mi je drago sto sam se HTC-a rijesio, opet se ponavlja povijest. Opet kao neki uredaji ne podrzavaju jer imaju premalo rama, nisam ih ja konstruirao nego vi u HTC-u. To se meni dogodilo s HTC Desire i rekao sam nikad vise HTC, a sad rade identicnu stvar, samo se tada pricalo da premalo interne memorije ima njihov top uredaj. Od prijatelja zena mi radi u HTC-u Taiwan kaze nije vidjela veceg rasula, a prosla je sve od Microsofta, Yahoo-a i Asusa.

 

Sva sreca pa je Samsung daleko azurniji po tom pitanju, S2 je trenutno na 4.0.4 i iduci upgrade je Jelly Bean, a kupio sam ga s verzijom 2.3.6.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.11.2012 11:40 (Bono).
15 godina
offline
Re: HTC o Jelly Beanu
Sum_of_all_fears kaže...
Bolje tako nego da ljudi dobiju laggavi poluproizvod. Ovo sve podsjeća na situaciju kada su svi htjeli Vistu na Duronima od 800mhz sa 256 MB RAMA-a. Onda su ti isti lupetali da Vista ne valja.

Tako i sa JBom. Ne ide na sve uređaje.

Točno to, baš me zanima kako će Samsung izvesti, on je izbacio popriličnu listu uređaja koji će dobiti update, nisam baš siguran kako će na svim raditi...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
offline
Re: HTC o Jelly Beanu
MahnitiTapir kaže...
Sum_of_all_fears kaže...
Bolje tako nego da ljudi dobiju laggavi poluproizvod. Ovo sve podsjeća na situaciju kada su svi htjeli Vistu na Duronima od 800mhz sa 256 MB RAMA-a. Onda su ti isti lupetali da Vista ne valja.

Tako i sa JBom. Ne ide na sve uređaje.

 

Ma jel'?

 

A što je sa donedavnim flagshipom, Sensationom?

Dualcore 1,2 GHz Scorpion i Aderno 220 GPU. Kako to ide sa Duron/Vista usporedbom?

 

Mob je i dalje hardverski moćniji od 90% uređaja danas pa ne izdaju nadogradnju na JB.

I još na svim mobovima sa zamjenjenom MB onemogućili rootanje.

Cigani. Ovo mi je zadnji HTC.

Ne razumijem, što je zamjenjena MB?

12 godina
offline
Re: HTC o Jelly Beanu
KRISTIJANJE kaže...
MahnitiTapir kaže...
Sum_of_all_fears kaže...
Bolje tako nego da ljudi dobiju laggavi poluproizvod. Ovo sve podsjeća na situaciju kada su svi htjeli Vistu na Duronima od 800mhz sa 256 MB RAMA-a. Onda su ti isti lupetali da Vista ne valja.

Tako i sa JBom. Ne ide na sve uređaje.

 

Ma jel'?

 

A što je sa donedavnim flagshipom, Sensationom?

Dualcore 1,2 GHz Scorpion i Aderno 220 GPU. Kako to ide sa Duron/Vista usporedbom?

 

Mob je i dalje hardverski moćniji od 90% uređaja danas pa ne izdaju nadogradnju na JB.

I još na svim mobovima sa zamjenjenom MB onemogućili rootanje.

Cigani. Ovo mi je zadnji HTC.

Ne razumijem, što je zamjenjena MB?

Ako se ne varam, bilo je priče o tome da se uređaji sa zamjenjenom MB (motherboardom) ne mogu rootat. Jel to istina?

11 godina
offline
HTC o Jelly Beanu

I mrvicu off topic. Sestra mi uzima IP4S pa sam mislio uzeti njen HTC sensation, jel može na njega CUSTOM JB? Ako ne ide, zadržat ću svoj SG-S.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.11.2012 13:15 (KRISTIJANJE).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC o Jelly Beanu
Groza kaže...

Nije samo HTC u pitanju, ni drugi proizvođači nisu baš ažurni po pitanju nadogradnji za svoje uređaje koji su masno plaćeni, zato je moj slijedeći mob Google Nexus pa se neću brinit o ovakvim sr....a !

Eh, jedan od nedostataka općenito svih android smartphonova... Nekonzistentnost s nadogradnjama software-a.

16 godina
neaktivan
offline
HTC o Jelly Beanu

Ja na to gledam ovako: HTC objavio vrlo lose rezultate i jedini nacin da nesto zarade je prodaja novih telefona. Ako ce ici za sve telefone delat upgrade tada "niko" vise ne bi kupovao novi uredjaj.

 

Moj djeda je govorio - "porez na budale".

 

Stvarno je smjesno da drugi telefoni uredno vrte JB na 512 dok HTC to ne moze. Moj prastari HD2 uredno vrti WP7, a vrtil bu i WP8 cim se pojavi.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC o Jelly Beanu

napisali su da je za One X vec poceo upgrade na JB, jel to i kod nas?

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC o Jelly Beanu

Tamo oko kraja 2009 sam imao mob NOKIA N95 8GB, pa sam ga mijenjao za IP 3GS, koji je pao na tečaju ronjenja, pa nakon toga opet NOKIA E72, da bi krajem 2010 početkom 2011 na tržište došao HTC sa modelom DHD, u koji sam se zaljubio do ušiju, a kako sam tekar bio oduševljen Androidom, za neopisati i nepovjerovati vlastitim očima i ušima!!

 

Onda je početkom 2012 došla politika batine i mrkve, jednog ćemo update-at drugog nećemo, uglavnom, moj DHD nije dobio nikakav službeni ICS o JB ne mogu niti sanjati u malom mozgu, primisli! Kada sam im nakon toga poslao mail u kojem opisujem oduševljenje što debelo sredinom 2012 između ostalog na mapi HTC kada želim prijaviti se ne postoji zemlja kao opcija Hrvatska, uzvratna komunikacija od HTC-a jednostavno više ne postoji!

 

U redu, nema problema, samo kod mene postoji ona poslovica; "možeš me {#} tri puta, prvi puta, zadnji puta i nikada više", što će reći ovako,

 

Uopće nisam iznenađen ovakvom politikom "racionalizacije" koju su i meni u jednom telefonskom razgovoru gurali, na što sam uočio do bola {#}, tako da od onda i oni od mene imaju jednakostranu politiku pa sam kazao; "NIKAD VIŠE HTC, MAKAR, DOK SE NE UDOSTOJE STAVITI HRVATSKU NA POPIS, I DOK KRUCIJALNO NE PROMJENE POLITIKU UPGRADE-a I UPDATE-a SW-a" a JB, neka si ga stave doma u izlog, prozor, vitrinu, moji novci će otplahutati za neku drugu pilanu {#} !!!!

ATJ Lučko
Moj PC  
3 2 hvala 1
14 godina
offline
Re: HTC o Jelly Beanu
alengrosevic kaže...

napisali su da je za One X vec poceo upgrade na JB, jel to i kod nas?

izgleda da će 19.11. doć do nas.... do sredine 12 mj. svi moraju dobiti update na JB

095/9170-795 / robert.lausin@gmail.com
12 godina
offline
HTC o Jelly Beanu

znaci po ovome evo 3d dobiva jelly bean ?

g3AR
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC o Jelly Beanu

512 mb rama je premalo kažu? kako onda na mojoj xperijici mini sa 1ghz jednojezgrenim procom i 512 mb rama jb radi najfluidnije od svih verzija androida? i to je još neslužbeni software a ne onaj kojeg se dohvatio veliki proizvođač da ga doradi, gamad...gamad... 

Eto pyesnya o samom prekrasnom gorodye v mnrye, Moskva!!!! 14 // How much RAM could a RAM ram if a RAM could ram RAM?
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC o Jelly Beanu
MahnitiTapir kaže...

Ma jel'?

 

A što je sa donedavnim flagshipom, Sensationom?

Dualcore 1,2 GHz Scorpion i Aderno 220 GPU. Kako to ide sa Duron/Vista usporedbom?

 

Mob je i dalje hardverski moćniji od 90% uređaja danas pa ne izdaju nadogradnju na JB.

I još na svim mobovima sa zamjenjenom MB onemogućili rootanje.

Cigani. Ovo mi je zadnji HTC.

Sensation dobiva JB.

KRISTIJANJE kaže...

I mrvicu off topic. Sestra mi uzima IP4S pa sam mislio uzeti njen HTC sensation, jel može na njega CUSTOM JB? Ako ne ide, zadržat ću svoj SG-S.

Za sad imaš ICS romova, ali uskoro budu i JB. Sad već imaš AOSP i MIUI JB romove.

weedos kaže...
Groza kaže...

Nije samo HTC u pitanju, ni drugi proizvođači nisu baš ažurni po pitanju nadogradnji za svoje uređaje koji su masno plaćeni, zato je moj slijedeći mob Google Nexus pa se neću brinit o ovakvim sr....a !

Eh, jedan od nedostataka općenito svih android smartphonova... Nekonzistentnost s nadogradnjama software-a.

Varaš se. Ak JB radi na običnom desireu, i slabijim uređajima. Onda radi i na onima s 512 rama i jednom jezgrom procesora. Druga stvar je kaj oni žele zaradit pa ne daju update. I ne slažem se s tim, nikako, no uvijek postoje romovi.

ATJLučko kaže...

...

 

 između ostalog na mapi HTC kada želim prijaviti se ne postoji zemlja kao opcija Hrvatska

 

 

NIKAD VIŠE HTC, MAKAR, DOK SE NE UDOSTOJE STAVITI HRVATSKU NA POPIS

Dobro pa u svakoj temi se mora čitat kako si ti pisao HTC-u? pa i ja sam pisao, i dopisivao se s njima, a mislim dda ima još onih koji su im pisali.

Kakav popis? o čemu pričaš?

g3arv8 kaže...

znaci po ovome evo 3d dobiva jelly bean ?

Trebao bi dobiti.

 

 

Nego, bez citata, meni je jednom htc uvijek htc.

Od prvog uređaja, pa sd one x, prezadovoljan , i ne bi ih mijenjao ni za jednog drugog prooizvođača. Svi su hardverski tu negdje, no meni je za kupnju htc uređaja prevagnuo sense. i opet bi bez razmišljanja kupio htc.

Jedini problem im je više flagshipova godišnje. sad imaju one x i one x +. trebali su na one x stati.

 

Pobao sam i xperie, galaxye, optimuse... svašta. i opet bi uzeo htc. jer uz dizajn kakav nema nijedan drugi proizvođač, uz sense bez kojeg ne mogu, jer probao sam i MIUI, i AOSP ali bez sensa neide.

Tako da,  mogu vrijednosti dionica padat, ja i dalje kupujem htc dok ne odu u stečaj i bankrotiraju.

 

hobi:moj-android.net
14 godina
neaktivan
offline
HTC o Jelly Beanu

Pa normalno kad si fanboy. Branis taj htc koda je ne znam kaj. Da malo realno sagledas situaciju bi vidio da ovo kaj rade stvarno nije uredu. Mene osobno boli briga kak se zove telefon, bitan mi je jako user experience.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.11.2012 19:36 (kach).
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC o Jelly Beanu
kach kaže...

Pa normalno kad si fanboy. Branis taj htc koda je ne znam kaj. Da malo realno sagledas situaciju bi vidio da ovo kaj rade stvarno nije uredu. Mene osobno boli briga kak se zove telefon, bitan mi je jako user experience.

Kad sam rekao da je u redu? ajde nađi mi molim te to u mojem komentaru.

Sam sam rekao da nije u redu.

I ne nisam nikakav fanboy, i ne branim, samo velim da ne bi kupio nijedan drugi uređaj osim htca. ako drugi govore kako ne bi kupili htc , zašto ja ne mogu pisat suprotno?

Meni htc radi predobre uređaje, po svemu.

A ako je tebi bitan user experience, i meni je, i to dobivam na htcu. vjerovao ti ili ne. 

probao sam 8x, predobar uređaj, wp8 rade kako treba, i frendu je na njemu user experience ok, meni nije.

Probao sam aosp romove, i na njima nije to to.

Sense mi pruža ono kaj trebam, i kad to trebam.

Ako tebi to pruža drugi uređaj to znači da si fanboy?

hobi:moj-android.net
13 godina
offline
HTC o Jelly Beanu

@nsoul, o ovome sam govorio, ako uredno pokaže {#} !!

 

LINK; http://www.htc.com/www/

 

Govorim o "select your region" detalju, gdje recimo ima Srbije a od nas niti malo c {#} !!!!

ATJ Lučko
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC o Jelly Beanu
kach kaže...

Pa normalno kad si fanboy. Branis taj htc koda je ne znam kaj. Da malo realno sagledas situaciju bi vidio da ovo kaj rade stvarno nije uredu. Mene osobno boli briga kak se zove telefon, bitan mi je jako user experience.

Zašto nije u redu? Uređaj biraš na temelju onoga kakav je u stanju kada dođe u trgovinu. Sense je upravo ono zbog čega sam se zaljubio u HTC i zašto smatram da je user experience bolji nego na večini drugih proizvođača. Uz to imaju najkvalitetnije izrađene (da, to uključuje i Apple) i osobno najljepše mobitele. Bitnije mi je da li će mi se mob guliti i oštečivati jer je od plastike i kako rukuje kontaktima (a tu Sense nema nitko) nego jel ću imati novi unlock screen- to je user experience, a ne jel imaš android 4.0.1. ili 4.2.0. Prelazak na novije verzije je bonus, i ne shvaćam tu opsesiju. Mobitel radi, aplikacije rade. Nemaš najnoviji android - nemaš najnovije fixove, redizajn sučelja i par novih mogućnosti ali i dalje je to mob na koji možeš staviti sve aplikacije, a valjda zbog aplikacija i imaš smartphone.  

Imam prvi Wildfire i sa Androidom 2.2, radi super i ne vidim potrebu za novijom verzijom već me ograničava količina interne memorije, veličina i rezolucija ekrana - dakle hardware. Da imam Desire HD s Androidom 2.3. iskreno ne bih ni razmišljao o novom mobu. Koristim se svakodnevno s Jelly Beanom na tabletu i znam sve njegove prednosti.

13 godina
offline
Re: HTC o Jelly Beanu
nsoul kaže...
MahnitiTapir kaže...

 

KRISTIJANJE kaže...

 

weedos kaže...
Groza kaže...

Nije samo HTC u pitanju, ni drugi proizvođači nisu baš ažurni po pitanju nadogradnji za svoje uređaje koji su masno plaćeni, zato je moj slijedeći mob Google Nexus pa se neću brinit o ovakvim sr....a !

Varaš se. Ak JB radi na običnom desireu, i slabijim uređajima. Onda radi i na onima s 512 rama i jednom jezgrom procesora. Druga stvar je kaj oni žele zaradit pa ne daju update. I ne slažem se s tim, nikako, no uvijek postoje romovi.

ATJLučko kaže...

...

 

 između ostalog na mapi HTC kada želim prijaviti se ne postoji zemlja kao opcija Hrvatska

 

 

NIKAD VIŠE HTC, MAKAR, DOK SE NE UDOSTOJE STAVITI HRVATSKU NA POPIS

Dobro pa u svakoj temi se mora čitat kako si ti pisao HTC-u? pa i ja sam pisao, i dopisivao se s njima, a mislim dda ima još onih koji su im pisali.

Kakav popis? o čemu pričaš?

g3arv8 kaže...

znaci po ovome evo 3d dobiva jelly bean ?

Trebao bi dobiti.

 

 

Nego, bez citata, meni je jednom htc uvijek htc.

Od prvog uređaja, pa sd one x, prezadovoljan , i ne bi ih mijenjao ni za jednog drugog prooizvođača. Svi su hardverski tu negdje, no meni je za kupnju htc uređaja prevagnuo sense. i opet bi bez razmišljanja kupio htc.

Jedini problem im je više flagshipova godišnje. sad imaju one x i one x +. trebali su na one x stati.

 

Pobao sam i xperie, galaxye, optimuse... svašta. i opet bi uzeo htc. jer uz dizajn kakav nema nijedan drugi proizvođač, uz sense bez kojeg ne mogu, jer probao sam i MIUI, i AOSP ali bez sensa neide.

Tako da,  mogu vrijednosti dionica padat, ja i dalje kupujem htc dok ne odu u stečaj i bankrotiraju.

 

Apropo svega što sam ostavio od ovog tvog posta, gdje je razvidno kako nas ima podosta {#} {#} {#} {#} {#} {#} {#} {#} {#} nezadovoljnih sa politikom HTC i drugih brendova konzistentnošću upgrade SW-a {#} na "stare" modele mobova!!

 

Mene ipak više pere ( bolje rečeno prala me je činjenica, mijenjem sigurno firmu, krajem godine ili početkom iduće, sasvim sigurno ) činjenica kako ovolikog nemara spram konzumenata "mojih/tvojih" proizvoda ipak nema kod drugih koliko kod HTC brenda! Kada sam ih kroz jedan mail upitao zašto ne postoji HOX sa 64GB memorije, odgovor je bio kako njihova ekipa je zaključila da i nije potreban, da bi mob bio predebel, da ne bi baterija izdržala, da nebi ovo, da ne bi ono! A gle ćuda {#} IPhone5 je a barem 30% volumena manji od HOX-a i ima 64GB memorije, gle drugo ćudo {#} izlazi HOX+ ali sa samo 64GB memorije, bez povećanja dimenzija, ičega, bilo čega!!

Da budem sarkastičan do kraja, izlazi ona J Butterfly sa 5 incha, ali pogledaj snagu/kapacitet bakterije 2020 mAh na 1920x1080p display, 441 PPI density, a memorija je jadna mizerija 16GB, jednostavno ispada {#} + {#} !!

I vic godine, NEMA UTOR ZA SD KARTICU, nema proširenja memorije, pa koja  {#} ili {#} radi u merketingu, istraživanju, prodaji, uopće u HTC-u {#} ?!?!

Koliko god pljuckao po nedostacima IPhone5, on je po mogućnosti memorijom za ovi HTC Droid DNA zakon sa samo 4x više memorije, BTW; koliko mu memorije zauzima/uzima JB u 16B, a koliki procesro realno zahtijeva {#} !!  

 

Gle, kada bi HTC počeo slušati neke ljude, ja vjerujem da bi u dvije godine a makar udvostručili sve svoje prihode, a kada sam rekao da bih volio HOX u maslinasto zelenoj boji, drago mi je da su makar W8 mobove učinili malo zanimljivijima, imao sam u ruci neki dan crnog 8X, i mogu reći, ne izgleda uopće loše u crnoj boji, to što mene W OS ne uzbuđuje je ovaj puta druga stvar, pa držim kao nebitno! Da naprave običan HOX u crvenoj rcimo boji, možda nekoj toploj žutoj, povećaju količinu memorije, siguran sam da bi bitno povećali promet, o HOX+ da ne spominjem, a evo i J Butterfly ide valjda u tri boje, što je daklem ipak nekakav odmak i pomak prema onomu što sam ja najviše komentirao i kritizirao kroz svoju komunikaciju, a što si ti hvalio, komentirao, kritizirao možda, i to bih volio isto znati {#} !!??

ATJ Lučko
15 godina
protjeran
offline
Re: HTC o Jelly Beanu
rooswelt1991 kaže...
Sum_of_all_fears kaže...
Bolje tako nego da ljudi dobiju laggavi poluproizvod. Ovo sve podsjeća na situaciju kada su svi htjeli Vistu na Duronima od 800mhz sa 256 MB RAMA-a. Onda su ti isti lupetali da Vista ne valja.

Tako i sa JBom. Ne ide na sve uređaje.

Točno to, baš me zanima kako će Samsung izvesti, on je izbacio popriličnu listu uređaja koji će dobiti update, nisam baš siguran kako će na svim raditi...

pa JB nije nista zahtijevniji od ICSa, sto moraju izvoditi? drivere prekompajlirat i usminkat sa svojim uiem koji je vec optimiziran za JB zbog drugih uredjaja.... odraditi koju specificnost za pojedini uredjaj i to je to... :))))

15 godina
offline
Re: HTC o Jelly Beanu
TranceMight kaže..

Samsung je izbacio listu uređaja vjerovatno prvi, i tamo je bilo uređaja koji du na JB direktno sa GB. Dakle ics uopće nisu imali...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
protjeran
offline
HTC o Jelly Beanu
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC o Jelly Beanu
ATJLučko kaže...

Apropo svega što sam ostavio od ovog tvog posta, gdje je razvidno kako nas ima podosta {#} {#} {#} {#} {#} {#} {#} {#} {#} nezadovoljnih sa politikom HTC i drugih brendova konzistentnošću upgrade SW-a {#} na "stare" modele mobova!!

 

Mene ipak više pere ( bolje rečeno prala me je činjenica, mijenjem sigurno firmu, krajem godine ili početkom iduće, sasvim sigurno ) činjenica kako ovolikog nemara spram konzumenata "mojih/tvojih" proizvoda ipak nema kod drugih koliko kod HTC brenda! Kada sam ih kroz jedan mail upitao zašto ne postoji HOX sa 64GB memorije, odgovor je bio kako njihova ekipa je zaključila da i nije potreban, da bi mob bio predebel, da ne bi baterija izdržala, da nebi ovo, da ne bi ono! A gle ćuda {#} IPhone5 je a barem 30% volumena manji od HOX-a i ima 64GB memorije, gle drugo ćudo {#} izlazi HOX+ ali sa samo 64GB memorije, bez povećanja dimenzija, ičega, bilo čega!!

Da budem sarkastičan do kraja, izlazi ona J Butterfly sa 5 incha, ali pogledaj snagu/kapacitet bakterije 2020 mAh na 1920x1080p display, 441 PPI density, a memorija je jadna mizerija 16GB, jednostavno ispada {#} + {#} !!

I vic godine, NEMA UTOR ZA SD KARTICU, nema proširenja memorije, pa koja  {#} ili {#} radi u merketingu, istraživanju, prodaji, uopće u HTC-u {#} ?!?!

Koliko god pljuckao po nedostacima IPhone5, on je po mogućnosti memorijom za ovi HTC Droid DNA zakon sa samo 4x više memorije, BTW; koliko mu memorije zauzima/uzima JB u 16B, a koliki procesro realno zahtijeva {#} !!  

 

Gle, kada bi HTC počeo slušati neke ljude, ja vjerujem da bi u dvije godine a makar udvostručili sve svoje prihode, a kada sam rekao da bih volio HOX u maslinasto zelenoj boji, drago mi je da su makar W8 mobove učinili malo zanimljivijima, imao sam u ruci neki dan crnog 8X, i mogu reći, ne izgleda uopće loše u crnoj boji, to što mene W OS ne uzbuđuje je ovaj puta druga stvar, pa držim kao nebitno! Da naprave običan HOX u crvenoj rcimo boji, možda nekoj toploj žutoj, povećaju količinu memorije, siguran sam da bi bitno povećali promet, o HOX+ da ne spominjem, a evo i J Butterfly ide valjda u tri boje, što je daklem ipak nekakav odmak i pomak prema onomu što sam ja najviše komentirao i kritizirao kroz svoju komunikaciju, a što si ti hvalio, komentirao, kritizirao možda, i to bih volio isto znati {#} !!??

Kao prvo, ne znam ko bi normalan ozbiljno shvatio tvoj post s dvadesetak smajlića. jednostavno bodu u oči, i ne znam kaj hoćeš postić s njima? 

 

Sad izlazi Deluxe, i ako bude imao samo 16Gb, to bude stvarno presmiješno, i za plakanje, još ako izostave SD. da su pametni upakirali bi uz sve to 64Gb memorije ako ne i više, i 3000+mAh bateriju. odma bi prodao one x i kupio ga.

hobi:moj-android.net
13 godina
offline
Re: HTC o Jelly Beanu
nsoul kaže...
ATJLučko kaže...

 

Kao prvo, ne znam ko bi normalan ozbiljno shvatio tvoj post s dvadesetak smajlića {#} ?!?! jednostavno bodu u oči {#} , i ne znam kaj hoćeš postić s njima {#} ???? 

 

Sad izlazi Deluxe, i ako bude imao samo 16Gb, to bude stvarno presmiješno, i za plakanje, još ako izostave SD. da su pametni upakirali bi uz sve to 64Gb memorije ako ne i više, i 3000+mAh bateriju. odma bi prodao one x i kupio ga.

Hahahahahaha {#}, bitno je da si ga ti pročitao, nadam se i nekako shvatio {#} !!

 

A što se tiče ovog skorom predstavljenog kao uberphonea SUPER DUPER DELUXE GLUPOSTI, nažalost, izgleda da je sve točno, vrh je i dalje HOX+!!!!

Ma da su barem vodootpornost kao kod onog iz japana ostavili {#} !?!?

 

BTW; što ti imaš protiv emotikona, pa koja je onda po tebi njima svrha, ili bolje budi rečeno, nisam ti ja kriv što je kod tebe prisutna kronična nestašica vedrog pogleda na svjetlu našu Hrvatsku sada nakon svega budućnost, by by {#} !!!!

ATJ Lučko
12 godina
neaktivan
offline
HTC o Jelly Beanu

Trebam li im nešto više reći?

 

(osim da će SGSII dobiti JB) 

A to da One V koji dolazi sa ICS-om neće dobiti JB (koji je, BTW, manje zahtjevan od ICS-a) je apsurd. Stari Desire dobro radi sa JB-om, čak i bolje nego na GB.

Vi neznate tko sam ja, ja neznam tko ste vi i ne zanima me.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC o Jelly Beanu

Stvarno sto reci na ovo sve , marketinski trikovi , jedni drugima podilaze, ovo je naocigled presmjesno, neki stariji mobiteli rade 100% bolje na novijem androidu nego na " preporucenom i podrzanom od strane proizvodjaca " , ocigledni lopovluk. Ali i tu i im i mi pomazemo , jer sada je izasao 4.2 jelly , za 2 mjeseca izlazi neki novi kojemu treba " zahtjevniji " hardware i odma u trgovinu po novi mob :D

g3AR
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice