HTC One Mini u kolovozu?

poruka: 13
|
čitano: 3.525
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC One Mini u kolovozu?".
14 godina
neaktivan
offline
HTC One Mini u kolovozu?

Konkurencija galaxyu s4 mini. Vidjet ćemo kakva će bit cijena. Ako bude slična, One mini će definitvno biti bolji buy.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
16 1 hvala 0
13 godina
offline
HTC One Mini u kolovozu?

Ufff ovaj mobitel mi je cak i zanimljiviji od Ona prvenstveno zbog velicine. Trenutno sam na sgs3 i tih 4,8 inca je ipak preveliko.

Moj PC  
3 5 hvala 0
13 godina
offline
HTC One Mini u kolovozu?

Došla vremena da se 4,3 inča prodaje pod Mini.

Pingu ;)
Moj PC  
22 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One Mini u kolovozu?
Vapor kaže...

Došla vremena da se 4,3 inča prodaje pod Mini.

Pa to Mini se odnosi da je mini verzija htc-a one a ne opcenito mini..

14 godina
offline
HTC One Mini u kolovozu?

Savršen je.

Insanity? Let's try.. | HTC 8X :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One Mini u kolovozu?
Bilo bi dobro da su ga još smanjili jer je ovako ekran dosta manji, a uređaj je zbog većeg okvira zanemarivo manji(ima negdje slika s usporedbom s "običnim" Oneom na kojoj se to vidi)
While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: HTC One Mini u kolovozu?
Za sada bolji nego s4 mini.
Galaxy SII I9100 + 2000mah battery || 21. stoljeće, vrijeme pametnih telefona i glupih ljudi.
14 godina
offline
Re: HTC One Mini u kolovozu?
power_user kaže...
Bilo bi dobro da su ga još smanjili jer je ovako ekran dosta manji, a uređaj je zbog većeg okvira zanemarivo manji(ima negdje slika s usporedbom s "običnim" Oneom na kojoj se to vidi)

Da je bar malo kraći. Sličan je mom 8-X-u. Dugačak mob.

Insanity? Let's try.. | HTC 8X :)
13 godina
neaktivan
offline
HTC One Mini u kolovozu?
Pa i nije baš nešto "mini" ..
 -- || http://youtu.be/FGBhQbmPwH8 \o/
Moj PC  
2 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC One Mini u kolovozu?

Ja imam 4" pa mi se cini prevelik mogu mislit sta je onda s4 ili One

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC One Mini u kolovozu?

Ovdje izgleda ne smiješ reći da je 4.8 incha veliko, odmah te popljuju palcima dole {#}

Moj PC  
10 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC One Mini u kolovozu?
O noes! Zaradio sam TD na Internetu. Big deal. Imaš i vrijednijih stvari na svijetu za koje se isplati živjeti.
K
10 godina
protjeran
offline
Re: HTC One Mini u kolovozu?
Korky kaže...
O noes! Zaradio sam TD na Internetu. Big deal. Imaš i vrijednijih stvari na svijetu za koje se isplati živjeti.

ima jedna a to je da zadrzis to za sebe a ne komentiras na temi htc one mini,ja sam jos veca budala sto budali idem nes govorit no hard feelings.

 

ONT po meni se mini verzije "pravih" mobitela su glupost no proizvodacima ide s tom semom...no svaka roba ima svog kupca

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice