HTC One stigao u Hrvatsku

poruka: 190
|
čitano: 21.240
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC One stigao u Hrvatsku".
15 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

Fluidnost:

  1. Android
  2. Windows Phone 7
  3. iOS

 

Broj aplikacija:

  1. Android
  2. Windows Phone 7
  3. iOS

 

Jednostavnost razvijanja aplikacija za developere:

  1. Android
  2. Windows Phone 7
  3. iOS

 

Jel' tako?

www.bug.hr/forum/suspended/
 
7 5 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
Random. kaže...

 

Jako smiješno.

 

Jel tako?

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
Random. kaže...

Fluidnost:

  1. Android
  2. Windows Phone 7
  3. iOS

 

Broj aplikacija:

  1. Android
  2. Windows Phone 7 {#}
  3. iOS

 

Jednostavnost razvijanja aplikacija za developere:

  1. Android {#}
  2. Windows Phone 7
  3. iOS

 

Jel' tako?

 

13 godina
protjeran
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

ovaj @Random s*re di stigne {#}

 

 

Moj PC  
6 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
Random. kaže...

Fluidnost:

  1. Android
  2. Windows Phone 7
  3. iOS

 

Broj aplikacija:

  1. Android
  2. Windows Phone 7
  3. iOS

 

Jednostavnost razvijanja aplikacija za developere:

  1. Android
  2. Windows Phone 7
  3. iOS

 

Jel' tako?

Tako je! Osim što je iOS ispred Windows phona,al to me nije briga. {#}

Ako sam ti imalo pomogao stisni HVALA. :)
15 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

Ma nemojte mi zamjeriti, ja se malo šalim. Sudy, daj nam ti to posloži pravilno - al' za ozbiljno.

www.bug.hr/forum/suspended/
 
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

Moja "lista":

  1. Android
  2. Symbian
  3. Bada
  4. bilo sta
  5. iOS
  6. Win phone 7

 

{#}

Ako sam ti imalo pomogao stisni HVALA. :)
Moj PC  
12 0 hvala 2
13 godina
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

ne kontam sta redate, ako cemo po fluidnosti

 

1.iOS

2.wp7 (mada ga nisam probao licno, al uvjerio sam se na videoima kako radi savrseno)

3.android

 

 

ali najveca mana tih OS.ova je sto ne iskoristavaju puni potencijal hardwarea kao symbian

Had a dream I was king, I woke up still king
 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

Novi test kamere iiiii nije baš najbolje.

 
0 4 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

Ma gluposti, slike na svakom mobitelu izgledaju odlicno, sve se da u postavkama malo nastimat kako kome pase pa...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
kule93 kaže...

Ajde neka, napokon nešto "revolucionarno" nakon dužeg vremena ...Ovaj One X mi se posebno sviđa{#}

Kome se ne sviđa neka se ubije xD ... quad-core u mobu sa 1GB RAm i Tegra3 grafikom ostavljaju bez riječi :D Pa čak je moj komp slabiji u pogledu procesora i grafike :P

Extend my EMSI License for free: http://download.emsisoft.com/EmsisoftAntiMalwareSetup_6434073 / My Web Site: http://www.marko-idzan.from.hr
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
midzan21 kaže...
kule93 kaže...

Ajde neka, napokon nešto "revolucionarno" nakon dužeg vremena ...Ovaj One X mi se posebno sviđa{#}

Kome se ne sviđa neka se ubije xD ... quad-core u mobu sa 1GB RAm i Tegra3 grafikom ostavljaju bez riječi :D Pa čak je moj komp slabiji u pogledu procesora i grafike :P

Nije ti kompjuter slabiji od toga, a i Tegra 3 je podbacila. Dual Core Qualcomm je dere. (One X XL mislim da ima taj proc)

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
BMK kaže...

Ma gluposti, slike na svakom mobitelu izgledaju odlicno, sve se da u postavkama malo nastimat kako kome pase pa...

Tko ima vremena naštimavati postavke? Point and click se važi. Mogu ja na mobitelu sa 1.3mpx dobit j*bene slike uz "malo naštimavanja" i fotošopa.

13 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

Da, ježiga, 45nm je ostavio svoj danak, umjesto 32 ili neda bog 28 ili 22 nm.

 

Ovaj Krait S4 naprosto ubija, takav dualac s nekim brualnim GPUom, strava. Da se razumijemo i Tegra 3 je super, ali moga je biti puno vise.

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
berofx kaže...

Novi test kamere iiiii nije baš najbolje.

phonearena?

daj uozbilji se malo.

hobi:moj-android.net
14 godina
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
berofx kaže...

Novi test kamere iiiii nije baš najbolje.

{#} 

PhoneArena je opce poznati jabucarski portal. 

Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!
15 godina
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

Z. Mamić: "PhoneArena i Jobs su si pod stolom...(znaš i sam kaj tu ide)" :D 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku
A sumnjam da su isli nastimavati da HTC fejla a Samsung da daje bolje rezultate!
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
berofx kaže...
A sumnjam da su isli nastimavati da HTC fejla a Samsung da daje bolje rezultate!

Gle uspoređivali su one x i iphone 4s, i kak god okreneš one x ima bržu kameru, i brže se aplikacija pokreće i brže slika. ali na njihovom testu je iphone 4s bio brži baš u svemu. a zašto? zato jer su ispraznili bateriju na par posto , dok je iphone 4s imao punu, a zna se da kad na tegri 3 baterija padne do određenog postotka, uključuje se peta jezgra koja štedi bateriju m a ta jezgra ima nekih par stotinjak mhz, pa to usporedu s iphone 4s.

već su mi se prije počeli gaditi ali s tim videom su mi se zgadili do kraja.

hobi:moj-android.net
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
nsoul kaže...

Onda im napravi video response,sve identicno radi na browseru samo sa punom baterijom!

15 godina
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

Slikano sa One X

hobi:moj-android.net
 
11 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

 

Ovaj video je danas uplodan na you tubu i tocno u milisekudnu sam otvorio identicne stranice ko i ovaj covjek na videu,moja lumia je sve 3 brze loudala!Cak i ovaj zadnji clanak na ngadgetu "Ford focus Electric Test Drive" je odma instantno otvorila.Sad mi je tak zao kaj nemam kameru da vam svima dokazem to.Mozete nastavit dalje pljuvat i zivit u ne znanju.

 
1 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
kach kaže...

 

Ovaj video je danas uplodan na you tubu i tocno u milisekudnu sam otvorio identicne stranice ko i ovaj covjek na videu,moja lumia je sve 3 brze loudala!Cak i ovaj zadnji clanak na ngadgetu "Ford focus Electric Test Drive" je odma instantno otvorila.Sad mi je tak zao kaj nemam kameru da vam svima dokazem to.Mozete nastavit dalje pljuvat i zivit u ne znanju.

Nisi možda pomislio da ovisi i o brzini interneta? I što ne napraviš response video gdje ćeš to pokazat?

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.4.2012 22:32 (Mitsuoka).
14 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

Lik tocno naglasi da mu internet nije bottleneck!Mislim da je reko oko 50 megabita da ima,moj doma je samo 8!Jooj zasto nema kameru da to sad snimim,taman je savrseno vrijeme dok se jos uvijek isti sadrzaji nalaze na tim stranicama.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

I evo ga opet...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

Gle svjestan sma da zidu pricam,ali morao sam samo to naglasiti tak da si malo mislte.4 jezgre u tom telefonu aposlutno nista ne znace ako je software katastrofalno napisan!Captain obvious over and out!

 
1 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

A ja opet govorim. Ti imas svoju Nokiu sa windows phone 7 i tebi je mobitel super, i drago mi je. Ali ne kuzim sta radis u ovoj temi kad uopce nemas namjeru niti kupiti mobitel.

 

EDIT: I jos nesto, na wp7 ne mozes niti wallpaper promjeniti. Dalje ne trebam niti objasnjavati.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.4.2012 23:02 (Dodge_167).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku

A loš software ne znači apsolutno ništa pored XDA i sličnih stranica. A da i je toliko katastrofalan koliko pričaš, nije.

~
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku

WP7 je toliko dosadan, jednoličan i ograničen da je malo bolji od dumbphona.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.4.2012 23:10 (Quiem).
15 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku
Prerano je za govoriti o custom ROMima za OX. A i cini mi se da XDA vise nade polaze u One S.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice