HTC One stigao u Hrvatsku

poruka: 190
|
čitano: 21.239
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC One stigao u Hrvatsku".
13 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1536

 

Zasto, vec ima jedno 20ak romova, a tek je dosao mobitel, tako da fino se to zakuhtava!

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
Proz0r kaže...

A loš software ne znači apsolutno ništa pored XDA i sličnih stranica. A da i je toliko katastrofalan koliko pričaš, nije.

  Je, najbolje da ga isporučuju sa formatiranom memorijom pa si sam stavljaj OS gore  {#}

 

  Nekoliko posto ljudi zna mijenjati i mijenja ROM-ove na svom Android telefonu. Što sa ostalima?

www.bug.hr/forum/suspended/
13 godina
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
Random. kaže...

  Nekoliko posto ljudi zna mijenjati i mijenja ROM-ove na svom Android telefonu. Što sa ostalima?

Nažalost, moraju se zadovoljiti sa lošijim performasnama s "out of the box" uređajem.
Ili će naučiti flashati. 

http://bit.ly/J8R93P
15 godina
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

Cemu custom rom? stock na one x radi savrseno, nemam namjeru rootat 

hobi:moj-android.net
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku
Upravo sam se igrao sa uređajem u VIPu, sjajan je, sad je pitanje OX ili Galaxy Note :-)
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

Možda bi bilo bolje da pričekaš One S - jeftiniji je, brži (iznenađenje) i ima Super-AMOLED ekran (doduše niže rezolucije i pentile) i metalan je (onaj crni je prezakon)

Tko pod drugim jamu, ja mu mamu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
Gerontius kaže...

Možda bi bilo bolje da pričekaš One S - jeftiniji je, brži (iznenađenje) i ima Super-AMOLED ekran (doduše niže rezolucije i pentile) i metalan je (onaj crni je prezakon)

Vjeruj mi, lcd na one x je najbolji ekran koji sam vidio, bolji od samoleda

hobi:moj-android.net
13 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

Ne postoji bolji LCD od SuperAMOLEDA.

Dobar je, dapace super je, ali bolji nije. Ali da mu nesto nedostaje, ne, jedino crna boja, ali dobro, Sense je kao takav sav svjetli tako da ni to nije neki minus. 

Moj PC  
2 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
BMK kaže...

Ne postoji bolji LCD od SuperAMOLEDA.

Dobar je, dapace super je, ali bolji nije. Ali da mu nesto nedostaje, ne, jedino crna boja, ali dobro, Sense je kao takav sav svjetli tako da ni to nije neki minus. 

Ja imam SAMOLED ekran i u principu poprilično sam zadovoljan, ali ipak reći da ne postoji bolji ekran od SAMOLEDA? Malo pretjernao?

I rather like the restless nights
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku

SAMOLED koji nema Pentile - epic win... Još ako je clearblack :)

Tko pod drugim jamu, ja mu mamu.
12 godina
offline
HTC One stigao u Hrvatsku
Koliko mi je vidljivo modeli one S (4300kn) i one V ( 2700kn) se mogu ili će se uskoro moći kupiti u Svijetu medija: http://www.svijet-medija.hr/novo/ Sam one X nije loš mob, lijepo izgleda, brz i sve ostalo što i treba posjedovati vrh ponude neke tvrtke, ali meni je osobno nekako glomazan i nebi ga uzimao. Prije bi uzeo u tom slučaju one S, ali njega nisam imao priliku isprobati. Vidim da se kroz temu provlači pitanje Nokie Lumie. I taj sam uređaj isprobao i nije loš. Ali mislim da se tu više radi o tome koji OS tko preferira. Meni i dalje najviše odgovara iOS ali mora se priznati da i ostala 2 OSa imaju neke zgodne funkcije. I još jedna stvar koju sam primjetio isprobavajući navedene mobitele je da su napokon digli kvalitetu izrade unibody kučištima. Jedino mi je čudno da se sad nitko od korisnika koji su do jučer smatrali izmjenjivu bateriju neophodnom i pljuvali iPhone zbog toga nije previše zabrinuo što većina novih sadrži taj "nedostatak". Meni to osobno ne smeta ako zbog toga dobijem čvrsći i kompaktniji uređaj. Ista je stvar sa SD karticama. Kako je krenulo ispada da je Apple od početka krenuo s dobrom politikom kad su je i ostali proizvođači tek sad počeli slijediti.
Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
BMK kaže...

Ne postoji bolji LCD od SuperAMOLEDA.

Dobar je, dapace super je, ali bolji nije. Ali da mu nesto nedostaje, ne, jedino crna boja, ali dobro, Sense je kao takav sav svjetli tako da ni to nije neki minus. 

Imao sam one x i galaxy s2 jedan do drugog, i ekran na one x je puno bolji, a crna je tu negdje slična. 

ali ak neko voli kače izraženije boje, neka, meni bolje odgovara one x s oštrijim prikazom.

a dao sam u ruke one x ljudima s glalaxy s 2 i iphone 4, i jedan i drugi su se divili ekranu. 

a kometar je otprilike ovakav:" hebote daj gle ekran, odličan, čak ga ni kut ne hebe gledam skroz sa strane i slika je ko da gledam ravno u njega".

hobi:moj-android.net
15 godina
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
Tau kaže...
 Sam one X nije loš mob, lijepo izgleda, brz i sve ostalo što i treba posjedovati vrh ponude neke tvrtke, ali meni je osobno nekako glomazan i nebi ga uzimao. Prije bi uzeo u tom slučaju one S, ali njega nisam imao priliku isprobati. Vidim da se kroz temu provlači pitanje Nokie Lumie. I taj sam uređaj isprobao i nije loš. Ali mislim da se tu više radi o tome koji OS tko preferira. Meni i dalje najviše odgovara iOS ali mora se priznati da i ostala 2 OSa imaju neke zgodne funkcije. I još jedna stvar koju sam primjetio isprobavajući navedene mobitele je da su napokon digli kvalitetu izrade unibody kučištima. Jedino mi je čudno da se sad nitko od korisnika koji su do jučer smatrali izmjenjivu bateriju neophodnom i pljuvali iPhone zbog toga nije previše zabrinuo što većina novih sadrži taj "nedostatak". Meni to osobno ne smeta ako zbog toga dobijem čvrsći i kompaktniji uređaj. Ista je stvar sa SD karticama. Kako je krenulo ispada da je Apple od početka krenuo s dobrom politikom kad su je i ostali proizvođači tek sad počeli slijediti.

NIje loš, koristim ga već tjedan dana, i preheben je uređaj,od ekrana do sensa, pa sve do sendviča...

da je glomazan, istina, malo je, ali eto to je cijena prehebenog uređaja.

izmjenjiva baterija je bolja stvar od ove kakvu ima one x, ali priznajem da je uređaj čvršće djeluje ako nema djelova koji se otvaraju, to i slijepac vidi.

sd karticu bi isto rado imao, ali naviknuo sam se na nutarnju memoriju tako da nije problem, sve je stvar navike.

 

hobi:moj-android.net
12 godina
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
To i ja kažem. Na sve se čovjek navikne, ako ima razloga za to. I još jedna stvar, HTC napokon nije izbacio gomilu modela ove godine nego samo par. Nadam se da će na tome i ostati. Ono što su prošle godine radili je bilo previše.
Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
Tau kaže...
To i ja kažem. Na sve se čovjek navikne, ako ima razloga za to. I još jedna stvar, HTC napokon nije izbacio gomilu modela ove godine nego samo par. Nadam se da će na tome i ostati. Ono što su prošle godine radili je bilo previše.

U kini su samo ovaj tjedan izbacili 4 + najavili Wildfire 3 + u SAD-u izbacili 2 dodatna (One XL za AT&T i Evo 456 Extra Whatever na Sprintu, je*em im glupu mamu taj Sprint sve mora zasr*t) tak da su si sami zabili nogu u usta.

15 godina
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
Tau kaže...
To i ja kažem. Na sve se čovjek navikne, ako ima razloga za to. I još jedna stvar, HTC napokon nije izbacio gomilu modela ove godine nego samo par. Nadam se da će na tome i ostati. Ono što su prošle godine radili je bilo previše.

Da , sve je stvar navike, tak sam se ja naviknuo na 4.7 " ekran :)

berofx kaže...
Tau kaže...
To i ja kažem. Na sve se čovjek navikne, ako ima razloga za to. I još jedna stvar, HTC napokon nije izbacio gomilu modela ove godine nego samo par. Nadam se da će na tome i ostati. Ono što su prošle godine radili je bilo previše.

U kini su samo ovaj tjedan izbacili 4 + najavili Wildfire 3 + u SAD-u izbacili 2 dodatna (One XL za AT&T i Evo 456 Extra Whatever na Sprintu, je*em im glupu mamu taj Sprint sve mora zasr*t) tak da su si sami zabili nogu u usta.

U kini su izbacili desire liniju samo za njihovo tržište s dual sim utorima, one xl je zbog lte mreže u SAD, a EVO ekskluzivno samo za Sprint.

hobi:moj-android.net
12 godina
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

Kako kupujem mob u inozemstvu, htc one x me dođe oko 150 eura vise od galaxy note.

 

Dal mi se isplati dati 150 eura vise ili ne za ovaj mob?

 

Najvise mi sluzi za surfanje, gledanje filmova, slikanje te normalno zvanje i sms.

 

 

16 HTC One X
4 Samsung galaxy note
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.4.2012 18:25 (MSN).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

Imam HTC Desire i jasno njega sam rootao ali ovaj HTC sigurno nema potrebe za tim. Jako sam zadovoljan samim uređajem. Jedino mi je krivo što nije došla sa uređajem i neka kožna futrola no ipak sve u svemu jako sam zadovoljan

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
MSN kaže...

Kako kupujem mob u inozemstvu, htc one x me dođe oko 150 eura vise od galaxy note.

 

Dal mi se isplati dati 150 eura vise ili ne za ovaj mob?

 

Najvise mi sluzi za surfanje, gledanje filmova, slikanje te normalno zvanje i sms.

 

 

Moj glas ide One X definitivno

lizard_ago kaže...

Imam HTC Desire i jasno njega sam rootao ali ovaj HTC sigurno nema potrebe za tim. Jako sam zadovoljan samim uređajem. Jedino mi je krivo što nije došla sa uređajem i neka kožna futrola no ipak sve u svemu jako sam zadovoljan

Imao sam i ja rootan desire hd, ali one x stvarno nema potrebe rootati.

hobi:moj-android.net
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
MSN kaže...

Kako kupujem mob u inozemstvu, htc one x me dođe oko 150 eura vise od galaxy note.

 

Dal mi se isplati dati 150 eura vise ili ne za ovaj mob?

 

Najvise mi sluzi za surfanje, gledanje filmova, slikanje te normalno zvanje i sms.

 

 

A ne znam, nakon Notea sve mi se čini malo. S2 mi je prošlo ljeto bio gigantski, danas uz Note je minijaturan. Al znaš šta kažu za crnce, once you go black.. {#}

15 godina
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
berofx kaže...
MSN kaže...

Kako kupujem mob u inozemstvu, htc one x me dođe oko 150 eura vise od galaxy note.

 

Dal mi se isplati dati 150 eura vise ili ne za ovaj mob?

 

Najvise mi sluzi za surfanje, gledanje filmova, slikanje te normalno zvanje i sms.

 

 

A ne znam, nakon Notea sve mi se čini malo. S2 mi je prošlo ljeto bio gigantski, danas uz Note je minijaturan. Al znaš šta kažu za crnce, once you go black.. {#}

you get a big....

hobi:moj-android.net
15 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

dong

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
nsoul kaže...

Cemu custom rom? stock na one x radi savrseno, nemam namjeru rootat 

Neznam za Vas ostale, ali meni je android bez roota kao auto bez motora. {#}

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb:Hvalaili Thumb Up, nego pisati nepotrebni(spam) post sadrzaja Hvala
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.4.2012 21:03 (xZero).
12 godina
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
nsoul kaže...
BMK kaže...

Ne postoji bolji LCD od SuperAMOLEDA.

Dobar je, dapace super je, ali bolji nije. Ali da mu nesto nedostaje, ne, jedino crna boja, ali dobro, Sense je kao takav sav svjetli tako da ni to nije neki minus.

Imao sam one x i galaxy s2 jedan do drugog, i ekran na one x je puno bolji, a crna je tu negdje slična.

ali ak neko voli kače izraženije boje, neka, meni bolje odgovara one x s oštrijim prikazom.

a dao sam u ruke one x ljudima s glalaxy s 2 i iphone 4, i jedan i drugi su se divili ekranu.

a kometar je otprilike ovakav:" hebote daj gle ekran, odličan, čak ga ni kut ne hebe gledam skroz sa strane i slika je ko da gledam ravno u njega".

  Ne kontam zasto usporedjujes one x ekran i sgs 2 ekran ? Jucer bio u vipu i gledam sensation (moj) i gledam taj sgs2 low resolution ekran kojeg svi hvale i samo mi se obrva iznad lijevog oka digla i usna s te iste strane podigla kao da jedem limun kako je taj ekran uzasan, boje takodjer. Mozda je to moj neki problem :)

ja
15 godina
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
bender_007 kaže...
nsoul kaže...
BMK kaže...

Ne postoji bolji LCD od SuperAMOLEDA.

Dobar je, dapace super je, ali bolji nije. Ali da mu nesto nedostaje, ne, jedino crna boja, ali dobro, Sense je kao takav sav svjetli tako da ni to nije neki minus.

Imao sam one x i galaxy s2 jedan do drugog, i ekran na one x je puno bolji, a crna je tu negdje slična.

ali ak neko voli kače izraženije boje, neka, meni bolje odgovara one x s oštrijim prikazom.

a dao sam u ruke one x ljudima s glalaxy s 2 i iphone 4, i jedan i drugi su se divili ekranu.

a kometar je otprilike ovakav:" hebote daj gle ekran, odličan, čak ga ni kut ne hebe gledam skroz sa strane i slika je ko da gledam ravno u njega".

  Ne kontam zasto usporedjujes one x ekran i sgs 2 ekran ? Jucer bio u vipu i gledam sensation (moj) i gledam taj sgs2 low resolution ekran kojeg svi hvale i samo mi se obrva iznad lijevog oka digla i usna s te iste strane podigla kao da jedem limun kako je taj ekran uzasan, boje takodjer. Mozda je to moj neki problem :)

Zato jer svi govore kako je samoled najbolji ekran

hobi:moj-android.net
13 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

Evo prije nekoliko dana postao sam vlasnik One x-a pa ću napisat nekoliko dojmova o mobitelu kako bi olakšao kupovinu budućim vlasnicima. :)

 

Kvaliteta izrade

 

One X je vrhunske izrade, staklo i unibody kučište su savršeno uklopljeni i mobitel u ruci djeluje stvarno čvrsto, nema nikakvog škripanja stakla kako se par ljudi žalilo, to je vjerojatno bilo nekoliko komada u prvoj seriji. Mobitel je jako lagan s obzirom na svoju veličinu, ko da nema baterije unutra :D to sam prvo pomislio kad sam ga primio u ruke. Uzeo sam bijelu varijantu i bio sam u početku skeptičan jer sam mislio da ću ga morat čistit svakih 5 min al mob se uopće ne prlja, također na poleđini uređaja ne ostaju tragovi prstiju. Jedina zamjerka ide tipki za podešavanje glasnoće koja je malo klimava, ali to mi ne smeta.

 

Ekran

 

Posjedovao sam sve moguće androide (Galaxy S2, Galaxy Note, Galaxy Nexus, Sensation...) vjerujte mi ovaj ekran trenutno nema konkurencije. Oštrina prikaza je ko recimo na iPhone 4/4s znači pikseli su nevidljivi. Kut gledanja bolji i od samoleda znači praktički na 89 stupnjeva možete vidjeti što je na ekranu i ne gube se boje ko recimo na sensationu. Boje su puno izraženije nego na sensationu ali opet nisu previše ko na samoled modelima. Po meni ekran definitivno nema zamjerke, najbolji ekran na tržištu.

 

Baterija

 

Po onome što sam do sad vidio nije loše, ali definitivno je moglo i bolje. Recimo sa jednim punjenjem imao sam imao sam 3 i pol sata on screen time i 22 sata na čekanju. Na tom punjenju nisam igrao igrice, znači normalna upotreba poruke, pozivi, mail, internet, muzika, whatsapp. Jučer mi je baš stigao update koji poboljšava bateriju za 10-20% pa ćemo vidjeti kako će biti situacija za par dana. 

 

OS i UI

 

Htc je odradio stvarno dobar posao sa sense 4.0. Ukratko najbrže i najbolje android iskustvo koje sam imao. UI po meni je stvarno prekrasan. Ovo je prvi mobitel koji koristim već tjedan dana a skinuo sam samo tri aplikacije :D I to su whatsapp, file explorer i 24 sata. Na mobitelu je toliko stvari da čovjek jednostavno nema potrebu skidat dodatne aplikacije. Mob ima 100 predinstaliranih widgeta od vremenske prognoze pa do bilješki i kalendara, pa radija nema čega nema. Lagga na ovom telefonu skoro pa nem, jedini lagg koji sam doživio je bilo kada sam imao 7 homescreena punih widgeta i onda je znao tu i tamo laggat ali ništa strašno šta se nebi moglo riješiti budućim nadogradanjama.

 

Sve u svemu po meni najbolji telefon trenutno na tržištu, ako kupujete novi mob i hoćete android preporučio bi vam One x, nećete požaliti :) Ako imate kakvih pitanja ili vas nešto zanima samo pitajte :)

 

Moj PC  
5 0 hvala 8
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
S obzirom da si imao Note, koji ti je od ova dva uređaja bolji (i zašto)? Note mi se sviđa jer je VELIK, ali OX je prekrasan sam po sebi.
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku

Definitivno One X. Zašto? Zato što je manji (Galaxy Note prevelik za moj ukus) , ima bolji ekran, brži procesor i GPU, ljepši je uživo, ima ICS u samom stratu, a za Note pitanje je kad će kod njega, ima na XDA beta romova al nije to to. Vjerojatno i bolji budući support jer je One X noviji model i htc-ov flagship pa će nadogradnje biti redovite. A i UI mi je nemjerljivo ljepši, bolji i funkcionalniji na One X. :)

15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
rbalic kaže...

Definitivno One X. Zašto? Zato što je manji (Galaxy Note prevelik za moj ukus) , ima bolji ekran, brži procesor i GPU, ljepši je uživo, ima ICS u samom stratu, a za Note pitanje je kad će kod njega, ima na XDA beta romova al nije to to. Vjerojatno i bolji budući support jer je One X noviji model i htc-ov flagship pa će nadogradnje biti redovite. A i UI mi je nemjerljivo ljepši, bolji i funkcionalniji na One X. :)

Slažem se da Samsung pretjeruje sa crnom bojom u UI.

13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku

A moraju se oni pokazati da imaju pravu crnu boju sa samoled ekranom :D :D

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice