HTC predstavio HTC One Mini model

poruka: 22
|
čitano: 5.370
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC predstavio HTC One Mini model".
12 godina
neaktivan
offline
HTC predstavio HTC One Mini model

Samo neka cijena bude za mobitel max 3500kn. Izgleda jako dobro.

 
1 6 hvala 0
15 godina
offline
HTC predstavio HTC One Mini model

Mini po memoriji, a vidim da i Sense nije isti.

 

 

Malo su previše srezali

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
11 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC predstavio HTC One Mini model
Mitch kaže...

Mini po memoriji, a vidim da i Sense nije isti.

 

 

Malo su previše srezali

 

Sense je isti. Ovo za memoriju istina, ali 16gb je vecini sasvim dosta, eto ja imam tolko na ip5 i isto nemam sd pa imam jos 5gb slobodno.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5
12 godina
protjeran
offline
HTC predstavio HTC One Mini model

Volim HTC i njihove mobitele, i ovaj mob mi je jako primamljiv. Uzeo bih ga kad bi bio siguran da ce dobiti upgrade na sljedece inacice Androida. No gledajuci kako su proslogodisnjeg ekvivalenta ovog moba otkantali prije par dana po pitanju upgrejda, skeptican sam i za ovaj model. Samim time necu ga uzeti.

 

HTC se treba srediti definitivno. Jer meni osobno su po kvaliteti najbolji Android proizvodjac. No na zalost, po ostalim stvarima kaskaju na debelo, i to ne samo za Samsungom, vec i drugima.

 
13 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HTC predstavio HTC One Mini model
expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC predstavio HTC One Mini model

http://www.gsmarena.com/htc_one_mini-5505.php

 

inače, cijena je malo prevelka

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
HTC predstavio HTC One Mini model

Čekam sa smartphonom dok ih ne bude toliko da cijena padne na 1500 kuna za top modele i 800 luna za mini verzije.

magistar prava
 
0 4 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC predstavio HTC One Mini model
Korny1603987 kaže...

Čekam sa smartphonom dok ih ne bude toliko da cijena padne na 1500 kuna za top modele i 800 luna za mini verzije.

Kupit ćeš onda mob u drugom životu. Pa i u kini su skuplje cijene za njihove yao ming xiaomi modele.

Live and let live.
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC predstavio HTC One Mini model
Dal je iko osim Googla izdao zakrpe za pronadjene kriticne propuste?
12 godina
offline
Re: HTC predstavio HTC One Mini model
Korny1603987 kaže...

Čekam sa smartphonom dok ih ne bude toliko da cijena padne na 1500 kuna za top modele i 800 luna za mini verzije.

Cijena top modela nikad nece pasti na 1500kn. Dok je ovaca bit ce i sisanja. Ako pogledas situaciju kakva je bila prije 10-15 godina, sve ce ti biti jasno. Iako prostora za neki bitniji napredak nije bilo, potpis nekog dizajnera, 2% laksi mobitel, nijansu bolja kamera, neki glupavi i neupotrebljivi novi feature i hop, cijena 6000kn. I prodaje se ko blesav. Tako je bilo prije a tako ce biti i ubuduce. Ono sto ti cekas je da za 1500kn mozes kupiti odlican mobitel (ne top model), a to cekanje je pri kraju ako ne i vec gotovo. Prestani cekati i kupi Huawei Y300 za 800kn.

 

Ili ti mozda ne bi Huawei nego iPhone, S4 ili One? Onda cekaj dalje.

15 godina
offline
HTC predstavio HTC One Mini model

Savrsen mobitel. Ne prevelik. Lijep. Mocan.

Rvat katolik!
 
3 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC predstavio HTC One Mini model
tnakir kaže...

Savrsen mobitel. Ne prevelik. Lijep. Mocan.

I ima čak i plastike. Premalo memorije i neće dobit nadogradnje vrlo sigurno. :)

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.7.2013 12:11 (logik).
15 godina
offline
Re: HTC predstavio HTC One Mini model
logik kaže...
tnakir kaže...

Savrsen mobitel. Ne prevelik. Lijep. Mocan.

I ima čak i plastike. Premalo memorije i neće dobit nadogradnje vrlo sigurno. :)

Plastika mi ne smeta, memorije mi je dovoljno, a to sa nadogradnjama zbilja zna zivcirat. Ali srecom imamo XDA :)

Rvat katolik!
15 godina
offline
Re: HTC predstavio HTC One Mini model
tnakir kaže...

Savrsen mobitel. Ne prevelik. Lijep. Mocan.

Iskreno ovo je daleko od savršenog mobitela.

 

Za ovu cijenu možeš upiknut 2x Motorola RAZR MAXX sa 4.3" qHD Super AMOLED+, dvojezgrenim Kraitom i 3300 mAh baterijom

 

a što se tiče nadogradnji, na istome su.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.7.2013 12:12 (Mitch).
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC predstavio HTC One Mini model
Meni se sviđa al mislim da će dosta skup bit (4k?), a tolko ne mislim davat za smartphone. Baš u 9. mjesecu mogu na pretplatu u Vipu uzet novi al nisu mi u zadnje vrijeme nešto povoljni i treba im vremena da dobiju novije modele.
Roses are #FF0000 violets are #0000FF all my base are belong to you.
16 godina
offline
Re: HTC predstavio HTC One Mini model
Mitch kaže...
tnakir kaže...

Savrsen mobitel. Ne prevelik. Lijep. Mocan.

Iskreno ovo je daleko od savršenog mobitela.

 

Za ovu cijenu možeš upiknut 2x Motorola RAZR MAXX sa 4.3" qHD Super AMOLED+, dvojezgrenim Kraitom i 3300 mAh baterijom

 

a što se tiče nadogradnji, na istome su.

 

Gdje se može kupit Motorola Razr Maxx?

 

Inače odličan mobitel, nije prevelik, trebali su stavit barem 1.5GB rama i proširivu memoriju ili 32GB, kad nije skupa.

I da su rekli da će mobitel imat 2 godine podršku, to bi za svaki model trebali omogućit.

 

Jedino je cijena visoka, dosta viša od S4 mini, tako da će se on opet više kupovat.

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
15 godina
offline
Re: HTC predstavio HTC One Mini model
Geek kaže...

 

Gdje se može kupit Motorola Razr Maxx?

 

Inače odličan mobitel, nije prevelik, trebali su stavit barem 1.5GB rama i proširivu memoriju ili 32GB, kad nije skupa.

I da su rekli da će mobitel imat 2 godine podršku, to bi za svaki model trebali omogućit.

 

Jedino je cijena visoka, dosta viša od S4 mini, tako da će se on opet više kupovat.

Kod nas - nigdje.

 

Ali imaš na njemačkom amazonu, i njuškalo.

 

Imao ga, uz Nokiu N9 najbolji mobitel kojeg sam ikad imao.

 

Optimalna veličina, otporan na vodu, prašinu, sve živo, a i dalje superbrz, 4G, meni dovoljno rama i microsd slot.

 

 

On je inače star godinu i pol

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
Re: HTC predstavio HTC One Mini model
Mitch kaže...

 

Imao ga, uz Nokiu N9 najbolji mobitel kojeg sam ikad imao.

 

 

{#}

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5
15 godina
offline
Re: HTC predstavio HTC One Mini model
Mitch kaže...

Za ovu cijenu možeš upiknut 2x Motorola RAZR MAXX sa 4.3" qHD Super AMOLED+, dvojezgrenim Kraitom i 3300 mAh baterijom

 

Moto je ruzna ko ponoc.

Rvat katolik!
15 godina
offline
Re: HTC predstavio HTC One Mini model
tnakir kaže...
Mitch kaže...

Za ovu cijenu možeš upiknut 2x Motorola RAZR MAXX sa 4.3" qHD Super AMOLED+, dvojezgrenim Kraitom i 3300 mAh baterijom

 

Moto je ruzna ko ponoc.

A SGS2?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Re: HTC predstavio HTC One Mini model
Mitch kaže...

A SGS2?

S obzirom koliko je star, ok je. 

Rvat katolik!
16 godina
offline
Re: HTC predstavio HTC One Mini model
tnakir kaže...
logik kaže...
tnakir kaže...

Savrsen mobitel. Ne prevelik. Lijep. Mocan.

I ima čak i plastike. Premalo memorije i neće dobit nadogradnje vrlo sigurno. :)

Plastika mi ne smeta, memorije mi je dovoljno, a to sa nadogradnjama zbilja zna zivcirat. Ali srecom imamo XDA :)

XDA ne može napravit HTC Sense i neke specifične stvari koje HTC ima.  Jadno je da ovakav proizvođač ukine podršku jednog tak dobrog i nadasve skupog mobitela (One S). Sorry, al nek prodaju na tu foru mobitele sami sebi, ja više od HTCa ne kupujem makar sam savršeno zadovoljan đubretom od Wildfirea koje imam i stvarno su im mobiteli super, no ak hoće zaj*bavat ljude nek zaj sami sebe... Kak SGS2 još uvijek ima nove updateove, a one S ne može?

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.7.2013 18:04 (lllnuclearlll).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice