Huawei Mate 10 će biti predstavljen 16. listopada

poruka: 10
|
čitano: 1.765
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei Mate 10 će biti predstavljen 16. listopada".
14 godina
offline
Huawei Mate 10 će biti predstavljen 16. listopada

Sve je prekrasno i divno, ali ako cijena bude 1000$ onda stvarno nemam riječi. Uči će u društvo sa dva velikana (Apple i Samsung) koji nabijaju visoke cijene svojim uređajima, a bez ikakvog opravdanog razloga.

Žalosno i šteta, ali ja im te pare ne budem dao, a vjerujem i ostala većina koja voli Huawei.

Moj PC  
8 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10 će biti predstavljen 16. listop
Zato je tu Xiaomi MiMax 2. Jos samo da izbace model sa Snapdragonom 660 sa cijenom od 300tinjak dolara i to je to.
8 godina
offline
Re: Huawei Mate 10 će biti predstavljen 16. listop
Novi 18:9 format LOL, valjda misle 2:1 format (kolko mene matematika služi)
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10 će biti predstavljen 16. listop
😂😂😂😂😂
Kuzis.... ti bi stedio, pa bi uzeo 2:1... ja da imam love uzeo bi jos veci, mozda 36:18... nikad dosta... 😂😂😂😝
fico132
6 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 10 će biti predstavljen 16. listop
robachevic kaže...
Zato je tu Xiaomi MiMax 2. Jos samo da izbace model sa Snapdragonom 660 sa cijenom od 300tinjak dolara i to je to.

 Neka Xiaomi konačno počne izbacivati na tržište modele koji podržavaju nama bitne frekvencije, a ne da povečalom moram tražiti "international edition" mobitel, a u toj varijanti dostupan je model koji me obično ne zanima.

6 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 10 će biti predstavljen 16. listop
MasterOfDisaster kaže...

Sve je prekrasno i divno, ali ako cijena bude 1000$ onda stvarno nemam riječi. Uči će u društvo sa dva velikana (Apple i Samsung) koji nabijaju visoke cijene svojim uređajima, a bez ikakvog opravdanog razloga.

Žalosno i šteta, ali ja im te pare ne budem dao, a vjerujem i ostala većina koja voli Huawei.

 Ja im sigurno neću dati 1000 dolara za mobitel da ne znam što može raditi. Što je previše, previše je.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10 će biti predstavljen 16. listop

Digli su cijene jer su počeli naveliko sa reklamama. Plačaš reklame a ne mobitel.

Among us we represent islands of time as well as separate oceans of perspective.
6 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 10 će biti predstavljen 16. listop
Bubi kaže...

Digli su cijene jer su počeli naveliko sa reklamama. Plačaš reklame a ne mobitel.

 Najmanje je reklama o iphoneu, pogotovo na televiziji. Kada si ju zadnji put vidio na nekoj domaćoj televiziji. Samsung, Huawei, Alcatel, pa ponekad i Sony, ali rijetko (osim rujna kada obično izlazi novi iphone i prosinca kada se prodaja poveća zbog Božića) kada za iphone.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10 će biti predstavljen 16. listop

Ja govorim o Huawei, ne iPhoneu. Apple tu lovu zadrži za sebe, ne treba njima puno reklama kad imaju "kult" koji će kupit sve šta ponude. Primjetio sam prošlog Božiča da su sve reklame šta sam vidio na internetu (youtube, google ads.....) za neki Huawei mobitel.

Among us we represent islands of time as well as separate oceans of perspective.
6 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 10 će biti predstavljen 16. listop
Bubi kaže...

Ja govorim o Huawei, ne iPhoneu. Apple tu lovu zadrži za sebe, ne treba njima puno reklama kad imaju "kult" koji će kupit sve šta ponude. Primjetio sam prošlog Božiča da su sve reklame šta sam vidio na internetu (youtube, google ads.....) za neki Huawei mobitel.

 Tele2 je zadnjih nekoliko tjedana redovito reklamirao Huaweia P10 i P10 lite, HT Samsung. VIP već godinama ne pratim, pa tako ne registriram ni njihove reklame.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice