Huawei Vision u Hrvatskoj

poruka: 25
|
čitano: 4.245
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei Vision u Hrvatskoj".
14 godina
neaktivan
offline
Huawei Vision u Hrvatskoj

Solidno,al preskupo,za tu lovu se može nabaviti bolje... Pametnije sačekati HTC one s i one v...

Ako sam ti imalo pomogao stisni HVALA. :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Huawei Vision u Hrvatskoj

cini mi se prevelika cijena, za te novce mozes uzeti high end telefon s tarifom 50 ili 100 koje te dodje na isto.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Vision u Hrvatskoj
DwightSchrute kaže...

Solidno,al preskupo,za tu lovu se može nabaviti bolje... Pametnije sačekati HTC one s i one v...

hm. A kako znaš koliko je ovo dobro i koliko je kvalitetno ako još nisi ni isprobao. Treba pričekat, isprobat, pa vidjet vrijedi li tih para.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Vision u Hrvatskoj
dastefan kaže...
DwightSchrute kaže...

Solidno,al preskupo,za tu lovu se može nabaviti bolje... Pametnije sačekati HTC one s i one v...

hm. A kako znaš koliko je ovo dobro i koliko je kvalitetno ako još nisi ni isprobao. Treba pričekat, isprobat, pa vidjet vrijedi li tih para.

Pa ako će bit u istom cjenovnom rangu sa jednim od ova dva navedena HTCa po meni tu dvojbi nema...Moje mišljenje,nisam probao nijedan,jer nijedan nije dostupan,niti me zanimaju,ne mislim ih kupovati. Ali mislim da se Huawei (iako napreduje) još ne može mjeriti sa jednim HTCom.

HTC one s (middle range model) http://www.gsmarena.com/htc_one_s-4574.php

HTC one v (low range model)      http://www.gsmarena.com/htc_one_v-4575.php

Ako sam ti imalo pomogao stisni HVALA. :)
14 godina
offline
Huawei Vision u Hrvatskoj

Pa zato kažem da treba pričekat i vidjet.

Smiješno mi je koliko se sada uzdiže htc kao pojam kvalitetnog mobitela a kada sam 2005 kupio svoj prvi htc mobitel (dok je pojam mobitela bila nokia) svi su me sa čuđenjem gledali kakvo sam to tajvansko sr*nje kupio. Al eto... stvari se okreću tako da nisam sklon pljuvati po huaweiu samo zato što je kinez... Idu gore brzo.

Moj PC  
10 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Vision u Hrvatskoj

 

Htc mozda nije bio pojam na nasim prostorima donedavno, ali razlog je u tome sto je kod nas trziste smartphone-ova bilo nikakvo te nisu imali razlog ulaska na nase trziste. Oni prakticki od svog osnutka proizvode samo pametne mobitelie, jos od vremena kad je primjerice Samsungova perjanica bio E700. Naravno, uvijek se nadu oni koji pljuju nesto sto im je nepoznato, pogotovo kada cuju da dolazi iz Kine ili u ovom slucaju Tajvana. Kao da se sve ostalo ne proizvodi u Kini, premda se dizajnira negdje drugdje (npr. Cupertino, California :D). Huawei ce zasigurno sve veci i veci dio kolaca na trzistu uzimati, pogotovo ako bude nudio nizu cijenu od konkurenata.

 

Sto se tice cijene Huawei Visiona u tele2 punudi, mislim da je previse u odnosu na trenutni best buy,Htc EVO 3D kojega daju za 1995kn na bonove. Ovaj Vision je po specifikacijama u rangu Desire S-a, koji je ipak za klasu nizi nego Evo.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.3.2012 1:07 (assassin.st).
15 godina
offline
Huawei Vision u Hrvatskoj

za te pare rade uzmem SE W/ walkman za 1200kn u bonbonu + 70kn za 8GB karticu i ostalo popijem u subotu.

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Vision u Hrvatskoj
Bass kaže...

za te pare rade uzmem SE W/ walkman za 1200kn u bonbonu + 70kn za 8GB karticu i ostalo popijem u subotu.

Točno. Ja sam SE live with walkman uzeo za Božić za 1050 kuna u prepaidu na Bonbonu, tako da je ovaj Huawei dvostruko skuplji, a nudi isto ili neznatno manje.

14 godina
neaktivan
offline
Huawei Vision u Hrvatskoj
Ako sam ti imalo pomogao stisni HVALA. :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Huawei Vision u Hrvatskoj

Definitivni preskupo:-( Već duže pratim Huawei, i za ovaj (sad već stari) model, planirana cijena je bila ispod 150USD. Za ove novce je operater trebao ponuditi bar U8860 Honor.
Ovako Huawei kod nas gubi utrku sa Xperiom  Neo V i sl. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei Vision u Hrvatskoj
Preskupo, za te pare uzmeš Defy
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
neaktivan
offline
Huawei Vision u Hrvatskoj

Preskupo! U Tele2  več neko vrijeme bacaju nebuloze oko cijena novih mobitela! Večina high-end mobitela praktično nemaju popust ni u največim tarifama! Trenutno u Tele2 samo dva mob-a imaju normalnu cijenu! LG OPtimus 2x i HTC Evo 3d!

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Huawei Vision u Hrvatskoj

Sad imam galaxy s2, al mislim da će mi sljedeći bit Hui. Sudeć prema tom kak su krenuli.

A o cijenama u tele2 bolje ne pričat...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Vision u Hrvatskoj

Svi operateri su bezobrazno podigli cijene uređaja od nove godine. Obrazloženje je da se fokusiraju na povoljnije tarife pa ne mogu davati povoljne uređaje jer gube na tome.

 

Reko bi Let3 "K..... u čelo". Stvarno u nas svako dere "raju", od dućana na uglu do najvećih međunarodnih kompanija. Izgleda da se svo brzo kod nas nauče.

13 godina
offline
Re: Huawei Vision u Hrvatskoj

A što je najjače u Tele2 HTC Evo 3D na bonove košta 1950 preko webshopa

robimarko@gmail.com
16 godina
offline
Huawei Vision u Hrvatskoj

Hm tolko kuna za tak nekaj preskupo,{#} fučkaš ti to rađe se napijem ko letva pa u toj ludosti od alkohola kupim ovo dole no iako nije mobitel nisam se seznul sigurno.{#}{#}

 

http://www.protis.hr/products/details/notebook-asus-1015bxblk038w-crni/51657

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei Vision u Hrvatskoj

Namirisali zaradu i razbahatili se.

Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Vision u Hrvatskoj

Trenutno je jedini Sony(Ericsson) firma kojoj su u globalu svim mobitelima relativno ok cijene.

15 godina
offline
Re: Huawei Vision u Hrvatskoj
assassin.st kaže...

Trenutno je jedini Sony(Ericsson) firma kojoj su u globalu svim mobitelima relativno ok cijene.

Motorola?

 

Pa i Apple ima ok cijene uređaja u americi (4-ka na 24mj pretplate od 20$ je 199$)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
offline
Re: Huawei Vision u Hrvatskoj

Gledam na ponudu slobodnih uredaja u raznim ducanima, bez ikakvih ugovornih obaveza. Primjerica Sony Xperia S kao vrh njihove ponude se kao slobodan uredaj moze kupiti ispod 4000kn, a npr. HTC One S ce kostati 5799, a One X 6499.(Barem ovako pise na intelkomovoj stranici koja vrsi predbiljezbe za ove modele uz 1000kn popusta). To su stvarno sulude cifre. Motorola je ipak daleko normalnija.

 

Kad smo vec kod cijena, vidim da je europa trade lupila akciju sljedecim uredajima:

Samsung Galaxy S-   1599kn

Google Nexus S- 1999kn

Samsung Omnia 7- 1999kn

 

Ovaj Galaxy S je jako dobra kupovina.

15 godina
offline
Re: Huawei Vision u Hrvatskoj
assassin.st kaže...

Gledam na ponudu slobodnih uredaja u raznim ducanima, bez ikakvih ugovornih obaveza. Primjerica Sony Xperia S kao vrh njihove ponude se kao slobodan uredaj moze kupiti ispod 4000kn, a npr. HTC One S ce kostati 5799, a One X 6499.(Barem ovako pise na intelkomovoj stranici koja vrsi predbiljezbe za ove modele uz 1000kn popusta). To su stvarno sulude cifre. Motorola je ipak daleko normalnija.

 

Kad smo vec kod cijena, vidim da je europa trade lupila akciju sljedecim uredajima:

Samsung Galaxy S-   1599kn

Google Nexus S- 1999kn

Samsung Omnia 7- 1999kn

 

Ovaj Galaxy S je jako dobra kupovina.

Pa i nije baš pored Nexus S.

 

Brži je, isti ekran, ima NFC, bolje softverske mogućnosti, sve u svemu bolji uređaj.

Ali tu onda dolazi najbolja Omnia.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
offline
Re: Huawei Vision u Hrvatskoj
Ili ako imas koga u Austriji kupis Samsung Omnia 7 za 2099 kn.
15 godina
offline
Re: Huawei Vision u Hrvatskoj
NEW_MAN kaže...
Ili ako imas koga u Austriji kupis Samsung Omnia 7 za 2099 kn.

Pa u HR je u Europatrade 1999kn.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
offline
Re: Huawei Vision u Hrvatskoj
Onda još bolje ;)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Vision u Hrvatskoj

Frend je kupio ovaj mjesec Samsung Galaxy S po ovoj cijeni baš u Europa Tradeu. Dva puta ga je odnio na servis, prvo nije nešto valjalo s baterijom, a drugi put s matičnom pločom, a za vrijeme dok mu je mobitel bio u servisu, nisu mu dali zamjenski mobitel.  I on je mislio da je to "dobra kupovina".  

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice