ICQ za Android poboljšao video pozive

poruka: 14
|
čitano: 2.041
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ICQ za Android poboljšao video pozive".
16 godina
offline
ICQ za Android poboljšao video pozive

:) nekad davno u doba mirca i modema koristil sam ICQ. 2648715 mi je bil broj, imal sam jos jedan manje znamenkasti ali sam ga izgubio zbog tscuma koji je petljao sa email adresama.

Good ol times of 28800 56k ISDN ripoffa gdi nam je hrvatski telekom gulio kozu na minute.

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: ICQ za Android poboljšao video pozive

kvragu, sad sam se sjetio svojega ICeK broja, a ne koristim ga bar 7-8 g.

 

doduše i onda sam bio na Mirandi (ICek, GTalk, MSN....), ali ICeK je bio glavni...

 

imao sam bar 40-ak ljudi s svih strana svijeta na listi s kojima sam žlabrao o svemu i svačemu....

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
ICQ za Android poboljšao video pozive

Upravo se ulogirah, nakon 10+ godina, svi offline 

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: ICQ za Android poboljšao video pozive
NEW_MAN kaže...

:) nekad davno u doba mirca i modema koristil sam ICQ. 2648715 mi je bil broj, imal sam jos jedan manje znamenkasti ali sam ga izgubio zbog tscuma koji je petljao sa email adresama.

Good ol times of 28800 56k ISDN ripoffa gdi nam je hrvatski telekom gulio kozu na minute.

 

Moj je bio ispod 100000, al sam isto zbog neke gluposti ostao bez njega, baš u doba kad

je ekipa iz snobizma dosta plaćala za te sitne brojeve

 

Koristi se i dalje kroz Pidgin, svakih par godina neko naleti online :)

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
16 godina
odjavljen
offline
ICQ za Android poboljšao video pozive

Moj je bio 76... nešto. Mislim da bih ga se mogao sjetiti kad bi baš morao. Program uz koji sam proveo puno vremena. Vrijeme moderne ali pristojne komunikacije preko interneta. Nisam ga koristio više od 15 godina.

Ali veseli me to što ima video komponentu - gori od skype-a ne može biti.

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: ICQ za Android poboljšao video pozive
Ja nisam upamtio svoj broj, malo sam ga koristio. Tada mi je MSN bio IN.
10 godina
neaktivan
offline
Re: ICQ za Android poboljšao video pozive
Ja bi da se opet vrate, ali da bi to napravili moraju napraviti nešto sto nemaju viber, Skype, Facebook mess, hanghouts, i whatsapp.
Teško se boriti protiv navedene konkurencije, za SAD koliko vidim bacit ce novce u dim.
16 godina
odjavljen
offline
Re: ICQ za Android poboljšao video pozive
Markić7 kaže...
Ja bi da se opet vrate, ali da bi to napravili moraju napraviti nešto sto nemaju viber, Skype, Facebook mess, hanghouts, i whatsapp.
Teško se boriti protiv navedene konkurencije, za SAD koliko vidim bacit ce novce u dim.

 

Skype je smeće na androidu! Bila bi dobra alternativa za video pozive...

Freak Show Inc.
14 godina
odjavljen
offline
Re: ICQ za Android poboljšao video pozive
Friday kaže...

 

Skype je smeće na androidu! Bila bi dobra alternativa za video pozive...

 A da ga vidiš na symbianu hehe

Svi smo mi Mentalist.
13 godina
neaktivan
offline
Re: ICQ za Android poboljšao video pozive
Skype je smece opcenito :D
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
10 godina
neaktivan
offline
Re: ICQ za Android poboljšao video pozive

Da se zna, na mobu ne koristim skype, sve ostalo da :D 

16 godina
offline
Re: ICQ za Android poboljšao video pozive

 

Sale_ds kaže...
Skype je smece opcenito :D

 

ICQ je bio pretrpan. Upalis ICQ i nestane struje u kvartu. :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.3.2015 14:48 (knight).
12 godina
offline
ICQ za Android poboljšao video pozive

ICQ je najbolji messanger u povijesti. To da je s vremenom postao bloat, istina je apsolutna ali search engine kojeg su implementiali omogucavao je precizno pronalazenje osoba, od frendova i sl. pa do nepoznatih osoba za razne vrste druzenja, danas to nema ni jedan messanger niti popularne drustvene mreze.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
ICQ za Android poboljšao video pozive

Meni je UIN urezan u pamćenje; nekad svi smo bili na ICQ-u, a danas nema nikoga od kontakata da je online na njemu. Zadnji put (prije današnjeg) sam se ulogirao prije godinu dana da promijenim lozinku - nisam se morao truditi, maksimalna duljina još je uvijek bila 8 alfanumeričkih znakova, a takvo je stanje i danas (upravo provjerio). Zanimljiv je odgovor na pitanje, postavljeno Mirabilisu 2011. godine, zašto je maksimalna duljina lozinke ograničena na 8 znakova:

ICQ encourages the users to choose complex, hard-to-guess passwords and urges them to keep it safe and not tell anyone what it is. In the near future, in the interest of further enhancing the users' privacy, ICQ is planning to change the registration settings. The new settings will allow new users or users who want to change their passwords to choose password with 6-16 characters.

 

Mislim da se četiri godine ne može okarakterizirati kao "near future". Ne znam je li to još uvijek slučaj, ali lozinke su se prema serveru prenosile kao XOR-ani string, tako da je pomoću packet sniffera bilo lako saznati lozinku. Usput, ranije verzije ICQ klijenta su dozvoljavale duže lozinke, ali bi ih interno srezale na 8 znakova, bez da obavijeste korisnika.

It doesnt matter how beautiful your theory is, it doesnt matter how smart you are. If it doesnt agree with experiment, its wrong. - Richard P. Feynman
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.3.2015 22:24 (hrx).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice