Innos D6000 - rekorder po bateriji

poruka: 11
|
čitano: 2.035
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Innos D6000 - rekorder po bateriji".
14 godina
offline
Innos D6000 - rekorder po bateriji

E ovo je već zanimljovo pored dosadnih galaksija.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Innos D6000 - rekorder po bateriji
Eh ljudi znaju kupit iz Kine ..
Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
16 godina
odjavljen
offline
Innos D6000 - rekorder po bateriji

Sad će amerikanci u nekom svom "istraživanju" doći do zaključka da je na bateriji instaliran virus...

Freak Show Inc.
 
22 0 hvala 0
13 godina
offline
Innos D6000 - rekorder po bateriji

Ako je stvarno točno da 6Ah napuniš za 2 sata onda to zvuči super. Ja svoj Mi3 punim preko 2 sata, a baterija je 3Ah

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Innos D6000 - rekorder po bateriji

Još kad bi se dobila i rezervna vanjska baterija i punjač za nju , pa da mijenjaš u hodu bez gašenja uređaja...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Innos D6000 - rekorder po bateriji

Ja sam već kupio Kineski Elephone 5000, baterija je mrcina iako se ne može izvaditi.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Innos D6000 - rekorder po bateriji
ivanv000 kaže...

Ja sam već kupio Kineski Elephone 5000, baterija je mrcina iako se ne može izvaditi.

 Koliko ti traje i s kolikim screen-on timeom? 

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
15 godina
offline
Re: Innos D6000 - rekorder po bateriji

Sa konstantnom upotrebom, znači čitanje mailova, wi-fi, surfanje itd, upgrade i instalacije programa, slikavanje, itd. oko tri ipo dana.

 

Inače, kao test sam stavio da se vrti jedan film na njemu u trajanju od sat ipo. Nakon što se odvrtio 4 puta baterija je od 100% pala na 10%.

 

Malo ili puno?

15 godina
offline
Re: Innos D6000 - rekorder po bateriji
ivanv000 kaže...

Sa konstantnom upotrebom, znači čitanje mailova, wi-fi, surfanje itd, upgrade i instalacije programa, slikavanje, itd. oko tri ipo dana.

 

Inače, kao test sam stavio da se vrti jedan film na njemu u trajanju od sat ipo. Nakon što se odvrtio 4 puta baterija je od 100% pala na 10%.

 

Malo ili puno?

 Postavi screenshot  screen on time-a

 

(G)jokaCRO ingame
16 godina
offline
Re: Innos D6000 - rekorder po bateriji
To 6000mAh da se prikrije potrošnja 65 servisa u pozadini koji ti dilaju podatke.
16 godina
offline
Innos D6000 - rekorder po bateriji

Obje baterije da se napune za 2h, nekako mi to smrdi. Sa 2A punjacom mojoj treba oko 2-2:30h. Kakav je to punjac koji tako brzo napuni i kakve su to baterije da mogu izdrzati takvo punjenje. 

Bas me zanima kakvo ce biti trajanje baterije i prvi testovi. 

 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice