Internetski trolovi većinom su muškarci

poruka: 21
|
čitano: 3.096
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Internetski trolovi većinom su muškarci".
15 godina
offline
Internetski trolovi većinom su muškarci

"Muškarci u većoj mjeri od žena koriste Facebook kako bi trolali i privlačili pažnju, što je okarakterizirano kao asocijalno i narcisoidno ponašanje."

 

Hmmm, inače muški izbacuju sise i guzice.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.9.2017 14:14 (Crljo).
Moj PC  
39 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Internetski trolovi većinom su muškarci

U ostalim vijestima: Nebo je plavo, i HDZ i dalje jase napaceni narod. Trebali ste staviti i prijelomna vijest (jer udarna vijest je passé).

Moj PC  
10 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Internetski trolovi većinom su muškarci
Crljo kaže...

"Muškarci u većoj mjeri od žena koriste Facebook kako bi trolali i privlačili pažnju, što je okarakterizirano kao asocijalno i narcisoidno ponašanje."

 

Hmmm, inače muški izbacuju sise i guzice.

 Drito u sridu hahahah   

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
16 godina
offline
Re: Internetski trolovi većinom su muškarci
Crljo kaže...

"Muškarci u većoj mjeri od žena koriste Facebook kako bi trolali i privlačili pažnju, što je okarakterizirano kao asocijalno i narcisoidno ponašanje."

 

Hmmm, inače muški izbacuju sise i guzice.

 Nije ni nama mane, posebno kada se ide u teretanu. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
offline
Internetski trolovi većinom su muškarci

Ovaj na slici, jel to onaj no-lifer iz South parka kad igraju WoW?

 
9 0 hvala 2
15 godina
odjavljen
offline
Internetski trolovi većinom su muškarci
Možda su muškarci samo iskrenije odgovarali.
Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Internetski trolovi većinom su muškarci

Mislim da bi se predsjednica trebala obratiti javnosti i upozoriti na seksizam vezan za zapošljavanje na radno mjesto "internet troll" te zahtjevati od premijera i predsjednika sabora da ureduju da se pod hitno zaposli više žena na odgovorne poticije internet troll (female). (ako je niskoga ili zdepasta rasta a nema izražene zube i uši prihvaćamo i ime internet gnome ili dwarf) :-)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.9.2017 16:11 (drag).
Moj PC  
6 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Internetski trolovi većinom su muškarci

Tako sam i mislio. Za trolanje su potrebni čvrsti momci.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Internetski trolovi većinom su muškarci

Trolovi sada doživljavaju dodatni uspon zbog jačanja desničarskog vala, koji ima dobre strane, ali trolovi se u njemu snalaze tako da potiču mržnju prema drugim rasama, narodima, religijama - vezano za manjak empatije, koja im ne treba za takve aktivnosti i čiji manjak ih karakteriše. 

 
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Internetski trolovi većinom su muškarci

razgovaraju dvije bugarske bacačice kladiva:

-- brinu me dlake koje mi se pojavljuju između dojki.

= nije ti to ništa. meni su do pimpeka.

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
20 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Internetski trolovi većinom su muškarci
@ Mad 😠 Max: Idu dva govna i sretnu proljev koji će: Dečki mogu s vama? Ne, mi se družimo samo sa čvrstim momcima!
 
2 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Internetski trolovi većinom su muškarci
Ajar kaže...

razgovaraju dvije bugarske bacačice kladiva:

-- brinu me dlake koje mi se pojavljuju između dojki.

= nije ti to ništa. meni su do pimpeka.

 Idu dvije babe ulicom. Jednu pregazi auto, drugoj je sin bio u vojsci.

10 godina
offline
Re: Internetski trolovi većinom su muškarci
Crljo kaže...

Hmmm, inače muški izbacuju sise i guzice.

 Guzice možda ne, al da ga ebeš na Fb-u svaki drugi ima cijeli arsenal fotki u pripijenim majicama ili goli do pasa. 

drag kaže...

Mislim da bi se predsjednica trebala obratiti javnosti i upozoriti na seksizam vezan za zapošljavanje na radno mjesto "internet troll" te zahtjevati od premijera i predsjednika sabora da ureduju da se pod hitno zaposli više žena na odgovorne poticije internet troll (female). (ako je niskoga ili zdepasta rasta a nema izražene zube i uši prihvaćamo i ime internet gnome ili dwarf) :-)

 Može, ja se dobrovoljno prijavim za taj posao, ali zahtjevam i ravnopravnost po pitanju imena. Nemoš diskriminirat nas s malim ušima. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
15 godina
offline
Re: Internetski trolovi većinom su muškarci
A mislim da je narcisoidno kada se cure slika ju izazovno na fb-u. Daleko od toga da su dečki bolji koji vježbaju.

Samo kada se jednima pripisuje loše osobine, a drugima dobre, a zapravo i jedni i drugi imaju mana, to baš nije uredu😕
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Internetski trolovi većinom su muškarci
Momci, je li se ko identicicirao?
morrisoN
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Internetski trolovi većinom su muškarci

Internetski trolovi većinom su muškarci a internetske trolice su većinom žene...

 

 

3 troll sam
0 nisam troll
6 trolam ali rijetko
2 što je to troll?
1 n/a
ravna zemlja i šupalj mjesec
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Internetski trolovi većinom su muškarci

Sto je to troll? Obicno se trolovima smatraju ljudi koji su neshvaceni drugima zbog ogranicenosti vecine koliko sam shvatio dosad

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Internetski trolovi većinom su muškarci
Crljo kaže...

"Muškarci u većoj mjeri od žena koriste Facebook kako bi trolali i privlačili pažnju, što je okarakterizirano kao asocijalno i narcisoidno ponašanje."

 

Hmmm, inače muški izbacuju sise i guzice.

 Nadam se da im netko nije financirao ovo istraživanje. Neki zaključci cu blagorečeno - čudni.

6 godina
protjeran
offline
Re: Internetski trolovi većinom su muškarci
Gremlin144 kaže...

Sto je to troll? Obicno se trolovima smatraju ljudi koji su neshvaceni drugima zbog ogranicenosti vecine koliko sam shvatio dosad

 Troll je jednostavno provokator potpaljivač koji sije provokacije na koje se pojedinci lijepe. Neki su u tome pravi profići, pogotovo u komentarima vijesti na domaćim portalima dnevnih novina. 

 

Pogrešno svhaćanje bi bilo kad netko iznese svoje mišljenje o nekoj temi, a oni koji se s njime ne slažu ili se čak sukobe s njime, a pritom nemaju što pametnoga za napisati kao kontru - ovog prvog odmah proglase trollom. To je specijalitet ovog foruma. Čim si kontra glavne struje ili dvojice, trojice pametnjakovića - odmah si troll.

 

Čak je i tvoja poruka izvjesno trollanje, ukoliko netko stvarno ne povjeruje da te zanima što je to troll.

 

 

 

16 godina
offline
Re: Internetski trolovi većinom su muškarci
ante_etna kaže...

Ovaj na slici, jel to onaj no-lifer iz South parka kad igraju WoW?

 Ne, to je zapravo Francis.

 

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
11 godina
suspendiran
offline
Re: Internetski trolovi većinom su muškarci
Crljo kaže...

"Muškarci u većoj mjeri od žena koriste Facebook kako bi trolali i privlačili pažnju, što je okarakterizirano kao asocijalno i narcisoidno ponašanje."

 

Hmmm, inače muški izbacuju sise i guzice.

Da i ne govorimo o lomljenju kičme na 3 mjesta kako bi dupe izgledalo veće na slici 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice