iOS 9 – fokus na stabilnosti

poruka: 13
|
čitano: 2.011
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iOS 9 – fokus na stabilnosti".
16 godina
odjavljen
offline
iOS 9 – fokus na stabilnosti

Pa koliko taj OS zauzima mjesta ako je problem onima koji imaju 16 GB modele?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iOS 9 – fokus na stabilnosti

4s- ios7 jailbrejkan oko 4GB

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
9 godina
offline
Re: iOS 9 – fokus na stabilnosti
Friday kaže...

Pa koliko taj OS zauzima mjesta ako je problem onima koji imaju 16 GB modele?

 

16 godina
odjavljen
offline
Re: iOS 9 – fokus na stabilnosti
0x4c756b61 kaže...
Friday kaže...

Pa koliko taj OS zauzima mjesta ako je problem onima koji imaju 16 GB modele?

 

 

Pa šta onda seru, to nije ništ...

Freak Show Inc.
9 godina
offline
Re: iOS 9 – fokus na stabilnosti
Friday kaže...
0x4c756b61 kaže...
Friday kaže...

Pa koliko taj OS zauzima mjesta ako je problem onima koji imaju 16 GB modele?

 

 

Pa šta onda seru, to nije ništ...

 

Oglasavano je kao 16GB prostora, pa pomislis da ti je to zbilja dostupno, jer ne mozes kasnije umetnuti microSD. Ma da ne znam sta ljudi stavljaju na mob da popune toliki prostor :)

Edit: Da se razumijemo, lako se to popuni snimanjem HD-a i slikama, ali valjda onda to prebacis negdje kasnije

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.2.2015 15:11 (0x4c756b61).
16 godina
odjavljen
offline
Re: iOS 9 – fokus na stabilnosti
0x4c756b61 kaže...

 

Oglasavano je kao 16GB prostora, pa pomislis da ti je to zbilja dostupno, jer ne mozes kasnije umetnuti microSD. Ma da ne znam sta ljudi stavljaju na mob da popune toliki prostor :)

Edit: Da se razumijemo, lako se to popuni snimanjem HD-a i slikama, ali valjda onda to prebacis negdje kasnije

 

Ja imam S3 koji se prodaje kao 16 GB mobitel pa svejedno ima "samo" 11 GB slobodno. A uzeo sam i 16 GB karticu, pa nek selo priča

Freak Show Inc.
11 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 9 – fokus na stabilnosti
0x4c756b61 kaže...

Oglasavano je kao 16GB prostora, pa pomislis da ti je to zbilja dostupno, jer ne mozes kasnije umetnuti microSD. Ma da ne znam sta ljudi stavljaju na mob da popune toliki prostor :)

Edit: Da se razumijemo, lako se to popuni snimanjem HD-a i slikama, ali valjda onda to prebacis negdje kasnije

 Odem na more, ne smijem snimati duže od 5 minuta jer ću popuniti memoriju svog state of the art uređaja od 900 Eura.

 

Daleko je dogurala tehnologija.

15 godina
offline
iOS 9 – fokus na stabilnosti

Zato 64 gb FTW 
Mislim da se stvarno ispati izeti model sa 64 gb jer nije toliko skuplji od modela sa 16 gb a radiš šta očeš...

#yolo
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iOS 9 – fokus na stabilnosti
sveupitni kaže...

Zato 64 gb FTW 
Mislim da se stvarno ispati izeti model sa 64 gb jer nije toliko skuplji od modela sa 16 gb a radiš šta očeš...

 Pa nije da, koliko 100-200€ razlike za 48GB? Jeftino, nema šta.

Ili nedaj Bože umetneš micro SD, 20€ 64 GB i slično?

11 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 9 – fokus na stabilnosti
sveupitni kaže...

Zato 64 gb FTW 
Mislim da se stvarno ispati izeti model sa 64 gb jer nije toliko skuplji od modela sa 16 gb a radiš šta očeš...

 Pa nije baš da je malo skuplji.

 

Nadogradnju od 48 GB Apple naplaćuje oko 80 Eura, skuplje od Sonyjeve SDXC class 10 64GB kartice. Nekoliko puta skuplje.

 

Kada to stavimo u stvarni svijet, ako ti je plata oko 12 000 Kn opet ćeš jedan i pol radni dan raditi za Appleovih 48 GB.

16 godina
odjavljen
offline
Re: iOS 9 – fokus na stabilnosti
Onjegin kaže...
 

Kada to stavimo u stvarni svijet, ako ti je plata oko 12 000 Kn opet ćeš jedan i pol radni dan raditi za Appleovih 48 GB.

 

Freak Show Inc.
15 godina
odjavljen
offline
iOS 9 – fokus na stabilnosti

Apple skupo svoje uredjaje naplacuje, to valjda znaju i vrapci na grani.

No usporedjivati SD card sa flash storageom? Jao majko... 

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: iOS 9 – fokus na stabilnosti
Friday kaže...

Pa koliko taj OS zauzima mjesta ako je problem onima koji imaju 16 GB modele?

 Problem je svakom ko napuni memoriju jer treba osloboditi tih par gigabajta za novi sistem u korisničkom području prije nego se pregazi stari sistem... i onda nastupaju problemi.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice