iPhone izgubio poziciju najprodavanijeg smartphone

poruka: 37
|
čitano: 4.828
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone izgubio poziciju najprodavanijeg smartphone".
14 godina
neaktivan
offline
iPhone izgubio poziciju najprodavanijeg smartphone

Polako ali sigurno, Apple propada... 

Moj PC  
8 10 hvala 0
7 godina
offline
Re: iPhone izgubio poziciju najprodavanijeg smartp
As said, kinezi ce polako al sigurno srusit apple i samsung...
 
1 5 hvala 0
11 godina
offline
iPhone izgubio poziciju najprodavanijeg smartphone

tko to jos kupuje pa nije vise 2010.g

 
5 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone izgubio poziciju najprodavanijeg smartp
blackeagle29 kaže...
As said, kinezi ce polako al sigurno srusit apple i samsung...

 Samsung još i nudi nešto novo za nižu cijenu od Applea ali Apple svake godine izbacuje jedno te isto, brži procesor i sitno bolju kameru i to je to i sve to za novih 1000 eura :D

13 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone izgubio poziciju najprodavanijeg smartp
Mirko935 kaže...

Polako ali sigurno, Apple propada... 

 

 

LOL tebi je nesto jako skrivio apple :D

 

podsjeca me na amd vs nvidia nasladivanje a zapravo je svima u interesu da nitko ne propadne zbog konkurencije i cijene..

12 godina
offline
Re: iPhone izgubio poziciju najprodavanijeg smartp
Mirko935 kaže...

Polako ali sigurno, Apple propada... 

 A šta bi kolega propao...imaju zaliha gotovine za 10 godina...

14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone izgubio poziciju najprodavanijeg smartp
brada09 kaže...

LOL tebi je nesto jako skrivio apple :D

 

podsjeca me na amd vs nvidia nasladivanje a zapravo je svima u interesu da nitko ne propadne zbog konkurencije i cijene..

Jest, jako su me povrijedili mnogo puta, kao što ATJLučko mrzi Samsung.

 

R36 kaže...

 A šta bi kolega propao...imaju zaliha gotovine za 10 godina...

Kažem polako... Ja sam strpljiv čovjek.

10 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone izgubio poziciju najprodavanijeg smartp
R36 kaže...
Mirko935 kaže...

Polako ali sigurno, Apple propada... 

 A šta bi kolega propao...imaju zaliha gotovine za 10 godina...

 Čak i da im se ne isplati oni bi pustili da propadne i orijentirali se na proizvod koji donosi veču zaradu. Ja nisam znao da je Apple proizvodio printere, a to im je sigurno bilo teško zbog konkurencije pa su prestali proizvoditi

 

 

13 godina
online
Re: iPhone izgubio poziciju najprodavanijeg smartp
Mirko935 kaže...

Polako ali sigurno, Apple propada... 

U prvi trenutak sam pomislio "ZA OZBAČ", ali kada sam pročitao članak, uvidio sam da vam komentar uopće ne drži vodu, haloooooo!!!!! 

blackeagle29 kaže...
As said, kinezi ce polako al sigurno srusit apple i samsung...

U "sukobu" kultura, NE POSTOJI kultura koja je "ovisnija" o šmensi fensi features-ima, govorim o istočnjačkoj kulturi generalno, na kraju krajeva, kakav im je design automobila?! 

U momentu izlaska "NOVIH" flagship gadgeta, bilo Samsunga, LG-a ili Apple-a, mogu se kladiti u minimalno 100.00€ da će se ova statistika promjeniti, deeeeebeeeeeelo, ali, to najviše opet ovisi koliko će pojedini gadget imati onih "WOOOOOW" features-a?!?! 

Pazite kolega što sam napisao, pa ipak je to istočnjački mentalitet, a ono o platežnoj moći, pucanj u prazno, pa kod njih je prirast milijunaša na dnevnoj razini!!!! 

Mirko935 kaže...
brada09 kaže...

LOL tebi je nesto jako skrivio apple :D

 

podsjeca me na amd vs nvidia nasladivanje a zapravo je svima u interesu da nitko ne propadne zbog konkurencije i cijene..

Jest, jako su me povrijedili mnogo puta, kao što ATJLučko mrzi Samsung.

 

R36 kaže...

 A šta bi kolega propao...imaju zaliha gotovine za 10 godina...

Kažem polako... Ja sam strpljiv čovjek.

Kažete kolega da su vas povrijedili iz Apple-a kao mene "Zamzung"?????? 

To bi ipak malo teže prošlo, nije da nebiste mogli taj detalj detaljnije elaborirati, zar ne?! 

Kažete i da ste "štrpljiv" čovjek, može biti nema razloga sumnjati, ALI AVAJ, a kakvi vi buste za deset let, a tko će uopće preživjeti ovakvu situaciju kakva se razvija na ovoj "lopti" na kojoj živimo ?!?! 

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone izgubio poziciju najprodavanijeg smartp
ATJLučko kaže...
Mirko935 kaže...

Polako ali sigurno, Apple propada... 

U prvi trenutak sam pomislio "ZA OZBAČ", ali kada sam pročitao članak, uvidio sam da vam komentar uopće ne drži vodu, haloooooo!!!!!

Mirko935 kaže...

Kažete kolega da su vas povrijedili iz Apple-a kao mene "Zamzung"?????? 

To bi ipak malo teže prošlo, nije da nebiste mogli taj detalj detaljnije elaborirati, zar ne?! 

Kažete i da ste "štrpljiv" čovjek, može biti nema razloga sumnjati, ALI AVAJ, a kakvi vi buste za deset let, a tko će uopće preživjeti ovakvu situaciju kakva se razvija na ovoj "lopti" na kojoj živimo ?!?! 

A gle, pad sa 15 na 12 milijuna, tj. 20 % kad cjelokupno tržište raste, a neki konkurenti i više od 100 % uopće nije mala stvar. A s obzirom na to koliko je iPhone 7 donio promjena naspram 6s, njegovi prodajni rezultati će jamačno biti još gori, kao što i jesu drugdje po mjesečnim itd. statistikama.

 

Samo kad se sjetim kretenskog alarma na iPhoneu koji me godinu dana svako jutro maltretirao, bilo s tim što se nakon 6 sekundi zvonjave ugasi ekran pa u mraku ne vidim gdje je je*eni konjPhone, bilo s kretenskom tipkicom za gašenje alarma koja je toliko sitna da je čovjek ne može pogoditi bez ciljanja ili nabadanja od pola minute, ne znam jesam li ikad bio sretniji nego otkad ga nemam u kući. I još pouzdanije znam da mogu dobiti ženu na telefon ako ću je trebati jer joj se baterija ne isprazni u dva sata korištenja (karikiram) kao na iPhoneu.

edit: Plus, žena zdravija jer može koristiti Zamzungov Gear Fit2. Izbacivanje iPhonea iz života je win u svakom pogledu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.1.2017 13:51 (Mirko935).
13 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone izgubio poziciju najprodavanijeg smartp
Mirko935 kaže...
ATJLučko kaže...
Mirko935 kaže...

Polako ali sigurno, Apple propada... 

U prvi trenutak sam pomislio "ZA OZBAČ", ali kada sam pročitao članak, uvidio sam da vam komentar uopće ne drži vodu, haloooooo!!!!!

Mirko935 kaže...

Kažete kolega da su vas povrijedili iz Apple-a kao mene "Zamzung"?????? 

To bi ipak malo teže prošlo, nije da nebiste mogli taj detalj detaljnije elaborirati, zar ne?! 

Kažete i da ste "štrpljiv" čovjek, može biti nema razloga sumnjati, ALI AVAJ, a kakvi vi buste za deset let, a tko će uopće preživjeti ovakvu situaciju kakva se razvija na ovoj "lopti" na kojoj živimo ?!?! 

A gle, pad sa 15 na 12 milijuna, tj. 20 % kad cjelokupno tržište raste, a neki konkurenti i više od 100 % uopće nije mala stvar. A s obzirom na to koliko je iPhone 7 donio promjena naspram 6s, njegovi prodajni rezultati će jamačno biti još gori, kao što i jesu drugdje po mjesečnim itd. statistikama.

 

Samo kad se sjetim kretenskog alarma na iPhoneu koji me godinu dana svako jutro maltretirao, bilo s tim što se nakon 6 sekundi zvonjave ugasi ekran pa u mraku ne vidim gdje je je*eni konjPhone, bilo s kretenskom tipkicom za gašenje alarma koja je toliko sitna da je čovjek ne može pogoditi bez ciljanja ili nabadanja od pola minute, ne znam jesam li ikad bio sretniji nego otkad ga nemam u kući. I još pouzdanije znam da mogu dobiti ženu na telefon ako ću je trebati jer joj se baterija ne isprazni u dva sata korištenja (karikiram) kao na iPhoneu.

edit: Plus, žena zdravija jer može koristiti Zamzungov Gear Fit2. Izbacivanje iPhonea iz života je win u svakom pogledu.

 

neznam tko je tu lud, imali ste mob koji vas je maltretirao godinu dana??

 

neznam kaj bi ti rekao. evo ja sam imao sony xperia x ravno 3 dana jer sam skuzio da mi ne odgovara a patit se godinu dana s uredajem (koji nije nimalo jeftin) stvarno ne razumijem..

14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone izgubio poziciju najprodavanijeg smartp
brada09 kaže...

neznam tko je tu lud, imali ste mob koji vas je maltretirao godinu dana??

 

neznam kaj bi ti rekao. evo ja sam imao sony xperia x ravno 3 dana jer sam skuzio da mi ne odgovara a patit se godinu dana s uredajem (koji nije nimalo jeftin) stvarno ne razumijem..

Darovanom konju se ne gleda u zube. To je bio mob provided by the poslodavac. A i nije on bio tako strašan, malo se zaje*avam gore (u svakoj šali pola istine i to); za 0 kn je čak i objektivno gledajući ok telefon, no stvarno je zadnjih par mjeseci počeo gospođi vlasnici malo više ići na onu stvar iz raznih razloga i poželjela se vratiti na Android.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.1.2017 14:14 (Mirko935).
15 godina
offline
iPhone izgubio poziciju najprodavanijeg smartphone

Dat preko 1000 dolara za iPhone, kad možeš kupit npr. redmi za u pola cijene, a karakteristikama puno bolji.. Moraš bit mentalno ograničen.. Ja ne vidim drugi mentalni sklop koji bi opravdao duplu cijenu maltene istog smartphonea. Znači il si ograničen, il si glup. Ja ne vidim treće.

 
1 4 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone izgubio poziciju najprodavanijeg smartp
nitro_vip kaže...

Dat preko 1000 dolara za iPhone, kad možeš kupit npr. redmi za u pola cijene, a karakteristikama puno bolji.. Moraš bit mentalno ograničen.. Ja ne vidim drugi mentalni sklop koji bi opravdao duplu cijenu maltene istog smartphonea. Znači il si ograničen, il si glup. Ja ne vidim treće.

 

Tako je! al ne vrijedi ti to govorit iOvcama oni ti ne znaju za nis drugo osim ajfona.

uvijek bi radije uzeo xiaomi sa najboljim speckama koje mogu dobiti za svoj novac kako bi nesmetano mogao surfati , citat mejlove i postat selfije na snapchatu.

Xiaomi u svakom slucaju bolji od iphonea

13 godina
online
Re: iPhone izgubio poziciju najprodavanijeg smartp
brada09 kaže...
nitro_vip kaže...

Dat preko 1000 dolara za iPhone, kad možeš kupit npr. redmi za u pola cijene, a karakteristikama puno bolji.. Moraš bit mentalno ograničen.. Ja ne vidim drugi mentalni sklop koji bi opravdao duplu cijenu maltene istog smartphonea. Znači il si ograničen, il si glup. Ja ne vidim treće.

 

Tako je! al ne vrijedi ti to govorit iOvcama oni ti ne znaju za nis drugo osim ajfona.

uvijek bi radije uzeo xiaomi sa najboljim speckama koje mogu dobiti za svoj novac kako bi nesmetano mogao surfati , citat mejlove i postat selfije na snapchatu.

Xiaomi u svakom slucaju bolji od iphonea

Nemate pojma kolega koliko me zaboli tuki što je vama bolje! 

Ako ste već spremni vrijeđati kolege forumaše, daj to makar probajte pokoji puta uraditi sa stilom, kojeg evidentno nemate. 

O UKUSIMA SE NE RASPRAVLJA, a možda bih vas trebao pitati za odobrenje, što je AMAZING pametno najpametnije uzeti za moje kune???? 

ATJ Lučko
9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone izgubio poziciju najprodavanijeg smartp
ATJLučko kaže...
Mirko935 kaže...

Polako ali sigurno, Apple propada... 

U prvi trenutak sam pomislio "ZA OZBAČ", ali kada sam pročitao članak, uvidio sam da vam komentar uopće ne drži vodu, haloooooo!!!!! 

blackeagle29 kaže...
As said, kinezi ce polako al sigurno srusit apple i samsung...

U "sukobu" kultura, NE POSTOJI kultura koja je "ovisnija" o šmensi fensi features-ima, govorim o istočnjačkoj kulturi generalno, na kraju krajeva, kakav im je design automobila?! 

U momentu izlaska "NOVIH" flagship gadgeta, bilo Samsunga, LG-a ili Apple-a, mogu se kladiti u minimalno 100.00€ da će se ova statistika promjeniti, deeeeebeeeeeelo, ali, to najviše opet ovisi koliko će pojedini gadget imati onih "WOOOOOW" features-a?!?! 

Pazite kolega što sam napisao, pa ipak je to istočnjački mentalitet, a ono o platežnoj moći, pucanj u prazno, pa kod njih je prirast milijunaša na dnevnoj razini!!!! 

Mirko935 kaže...
brada09 kaže...

LOL tebi je nesto jako skrivio apple :D

 

podsjeca me na amd vs nvidia nasladivanje a zapravo je svima u interesu da nitko ne propadne zbog konkurencije i cijene..

Jest, jako su me povrijedili mnogo puta, kao što ATJLučko mrzi Samsung.

 

R36 kaže...

 A šta bi kolega propao...imaju zaliha gotovine za 10 godina...

Kažem polako... Ja sam strpljiv čovjek.

Kažete kolega da su vas povrijedili iz Apple-a kao mene "Zamzung"?????? 

To bi ipak malo teže prošlo, nije da nebiste mogli taj detalj detaljnije elaborirati, zar ne?! 

Kažete i da ste "štrpljiv" čovjek, može biti nema razloga sumnjati, ALI AVAJ, a kakvi vi buste za deset let, a tko će uopće preživjeti ovakvu situaciju kakva se razvija na ovoj "lopti" na kojoj živimo ?!?! 

 Vec sam dobio karton zbog tebe jer si se uvrijedio na poslovicu. Stari moj kaj tebe muci? Tebi ni u dzep ni iz dzepa. Halooooooo yoo yoo maj iphone ja swatka mawa wtf. 

Svaka roba ima svog kupca. Isto kao sad sa smart watchevima,komentari ovaj kupio za 100 eura ovaj za 250 a ovaj je budala jer je kupio za 400 eura. Ja imam mobitel od 100 eura ali necu nikog nazivati budalom jer ima mob od 1000 eura. Sjecam se prije kad sam uzeo s2,komentari kaj ce ti to ovo ono a onda bam iphone 4,5 ili zamzung 3,4. Nece propasti to je sigurno. 

13 godina
online
Re: iPhone izgubio poziciju najprodavanijeg smartp
Kolacic kaže...
ATJLučko kaže...
Mirko935 kaže...

Polako ali sigurno, Apple propada... 

U prvi trenutak sam pomislio "ZA OZBAČ", ali kada sam pročitao članak, uvidio sam da vam komentar uopće ne drži vodu, haloooooo!!!!! 

blackeagle29 kaže...
As said, kinezi ce polako al sigurno srusit apple i samsung...

U "sukobu" kultura, NE POSTOJI kultura koja je "ovisnija" o šmensi fensi features-ima, govorim o istočnjačkoj kulturi generalno, na kraju krajeva, kakav im je design automobila?! 

U momentu izlaska "NOVIH" flagship gadgeta, bilo Samsunga, LG-a ili Apple-a, mogu se kladiti u minimalno 100.00€ da će se ova statistika promjeniti, deeeeebeeeeeelo, ali, to najviše opet ovisi koliko će pojedini gadget imati onih "WOOOOOW" features-a?!?! 

Pazite kolega što sam napisao, pa ipak je to istočnjački mentalitet, a ono o platežnoj moći, pucanj u prazno, pa kod njih je prirast milijunaša na dnevnoj razini!!!! 

Mirko935 kaže...
brada09 kaže...

LOL tebi je nesto jako skrivio apple :D

 

podsjeca me na amd vs nvidia nasladivanje a zapravo je svima u interesu da nitko ne propadne zbog konkurencije i cijene..

Jest, jako su me povrijedili mnogo puta, kao što ATJLučko mrzi Samsung.

 

R36 kaže...

 A šta bi kolega propao...imaju zaliha gotovine za 10 godina...

Kažem polako... Ja sam strpljiv čovjek.

Kažete kolega da su vas povrijedili iz Apple-a kao mene "Zamzung"?????? 

To bi ipak malo teže prošlo, nije da nebiste mogli taj detalj detaljnije elaborirati, zar ne?! 

Kažete i da ste "štrpljiv" čovjek, može biti nema razloga sumnjati, ALI AVAJ, a kakvi vi buste za deset let, a tko će uopće preživjeti ovakvu situaciju kakva se razvija na ovoj "lopti" na kojoj živimo ?!?! 

 Vec sam dobio karton zbog tebe jer si se uvrijedio na poslovicu. Stari moj kaj tebe muci? Tebi ni u dzep ni iz dzepa. Halooooooo yoo yoo maj iphone ja swatka mawa wtf. 

Svaka roba ima svog kupca. Isto kao sad sa smart watchevima,komentari ovaj kupio za 100 eura ovaj za 250 a ovaj je budala jer je kupio za 400 eura. Ja imam mobitel od 100 eura ali necu nikog nazivati budalom jer ima mob od 1000 eura. Sjecam se prije kad sam uzeo s2,komentari kaj ce ti to ovo ono a onda bam iphone 4,5 ili zamzung 3,4. Nece propasti to je sigurno. 

Dragi kolega, meni nije jasno što vama ovdje nije jasno! 

Ja sam pokušao nekako analogijom odgovoriti na komentare kolega, koji su stavili svoja razmišljanja na zid, sve pet! 

Ako su "pojedinci" toliko "prepametni", zašto nisu ONI na čelu onda Samsunga, Apple-a, petog desetog, pa neka se pokažu i dokažu što znaju, između ostalog o poslovanju, ako nebi propali prije nego i započnu uvod u početak "rasprave"! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
iPhone izgubio poziciju najprodavanijeg smartphone

Pustite ljude da kupuju sto zele. Tko ima za Iphone nek si ga kupi ako mu je to zelja. Btw imam android :P

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone izgubio poziciju najprodavanijeg smartp
ATJLučko kaže...
brada09 kaže...
nitro_vip kaže...

Dat preko 1000 dolara za iPhone, kad možeš kupit npr. redmi za u pola cijene, a karakteristikama puno bolji.. Moraš bit mentalno ograničen.. Ja ne vidim drugi mentalni sklop koji bi opravdao duplu cijenu maltene istog smartphonea. Znači il si ograničen, il si glup. Ja ne vidim treće.

 

Tako je! al ne vrijedi ti to govorit iOvcama oni ti ne znaju za nis drugo osim ajfona.

uvijek bi radije uzeo xiaomi sa najboljim speckama koje mogu dobiti za svoj novac kako bi nesmetano mogao surfati , citat mejlove i postat selfije na snapchatu.

Xiaomi u svakom slucaju bolji od iphonea

Nemate pojma kolega koliko me zaboli tuki što je vama bolje! 

Ako ste već spremni vrijeđati kolege forumaše, daj to makar probajte pokoji puta uraditi sa stilom, kojeg evidentno nemate. 

O UKUSIMA SE NE RASPRAVLJA, a možda bih vas trebao pitati za odobrenje, što je AMAZING pametno najpametnije uzeti za moje kune???? 

 

o ukusima se ne raspravlja ali sasvim sigurno nije pametno uzimati apple uređaje imho.. 

8 godina
offline
iPhone izgubio poziciju najprodavanijeg smartphone

ovakvi padovi prodaje vodećih proizvođača nebi nikog trebali čuditi. prosječni korisnik je ovakav scenarij već doživio. kad su pc-jevi postali svakodnevica prije 20-25g, dotične kante su toliko brzo u HW smislu zastarijevale da je svake 2-3 godine trebalo kupiti novog. danas? prosječni korisnik kupi komp (laptop) srednje kategorije i komotno može biti miran 6-7 pa i više godina. ista stvar se dogodila sa smartfonima u touch eri. prvi modeli su zastarijevali, usporavali se i za 2-3 godine se kupovao novi jer je starom falilo ponajprije memorije, imao je lošiji ekran, rezoluciju, os koji se nije dao nadograditi i proc koji je umirao pri malo većem naporu. danas? već se par godina unazad ne vidi nikakav osjetljiv napredak na mobitelima. diže se ppi, koji ljudsko oko ne moze vidjet, diže se proc čije se performasne također ne vide jer je i starija generacija sasvim pristojno ispunjavala svoju dužnost i dodaje se hrpa memorije, koju polako postaje sve teže za napuniti. i poslije svega, ne čudi što puno ljudi odustaje, ako ne od kupnje novog mobitela, onda barem od kupnje vodećih flagshipova. zašto i bi, kad navedeni oppo R9, a i drugi, za duplo manje novaca nudi praktično jednake performanse kao vodeći flagshipovi. niti je spor, niti je mala memorija, nit je ružan, a i ekran je amoled. još, možda i najveći paradoks, prosječni brand kinez će imati i manje bloatwarea nego jedan samsung. posljedično i manje zahtjeva za sam HW.

mislim, tko voli nek izvoli, međutim, jedno su želje, a drugo potrebe. da bi mob radio i više nego pristojno, dovoljno je max 3000kn. to je potreba. makar bi se i o tome dalo raspravljat (moj je bio manje od 1500kn). da bi na njemu pisalo samsung, sony za dupli novac, a jednake performanse, to je želja.

 
1 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: iPhone izgubio poziciju najprodavanijeg smartp
Pa izaso je ajfon 7 pa i dalje nije statistika na njihovoj strani...

Bas mi se da raspravljat s likom koji je za xiaomi mix mislil da je render ajfona 8 😂😂😂

8 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone izgubio poziciju najprodavanijeg smartp

Pa sto bi znao za mix? Pa svake godine izadje najbolji iphone ikad i koji je xx puta brzi od prvog iphone.... Drugi telefoni i ne postoje...A mix je mokri san iphoneovaca ;)

12 godina
offline
Re: iPhone izgubio poziciju najprodavanijeg smartp
Torent kaže...

Pa sto bi znao za mix? Pa svake godine izadje najbolji iphone ikad i koji je xx puta brzi od prvog iphone.... Drugi telefoni i ne postoje...A mix je mokri san iphoneovaca ;)

 Mix šta je pobrao vrhnja, pobrao je...kad izađe S8...Mix odlazi u prošlost. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone izgubio poziciju najprodavanijeg smartp
blackeagle29 kaže...
Pa izaso je ajfon 7 pa i dalje nije statistika na njihovoj strani...

Bas mi se da raspravljat s likom koji je za xiaomi mix mislil da je render ajfona 8 😂😂😂

Pa kako bi bila kad je 7 najneinovativniji iPhone ikad, treću godinu zaredom potpuno isti telefon.

11 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone izgubio poziciju najprodavanijeg smartp
Slazem se sa vecinom, iako, rekao bih da su u to vrijeme i mob i PC zastarjevali puno brze ali, OK, nebitna stvar. Ono sto htjedoh reci je ovo, isto sam mislio i ja, Samsung, Sony, Apple...samo placano brand. Onda sam prodao i S6 edge i Note5 i kupio Lenova, karakteristikama gotovo isti navedenim Samsung uređajima....ne da ima razlike, nego su razlike ogromne. Od banalnih stvari koje su meni izuzetno bitne tipa Fast Charge do ekrana i brzine samog uređaja- ne mogu usporediti uredjaji kolika je to razlika. Da su svi brendirani telefoni preskupi - jesu ali da je Lenovo ili Huawey isti kao Samsung ili Apple - nisu. Nisu ni blizu.
7 godina
offline
Re: iPhone izgubio poziciju najprodavanijeg smartp
Zbilja mislis da ce bit s8 takav? A i ak oce, mix nece otic u proslost s obzirom da je special edition(pravi special edition a ne ko ajfon se), proizvedeno 100000 primjeraka il kolko vec, prvi globalni s tolkim postotkom ekrana itd itd :)
12 godina
offline
iPhone izgubio poziciju najprodavanijeg smartphone

MIX je futureproof, niti jedan drugi mobitel mu nije ni blizu što se tiče dizajna, ako netko ne vjeruje neka samnom napravi šetnju po gradu pa da vidi kako prolaznici gledaju i raspituju se odakle, koliko i mogu li slikat.

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone izgubio poziciju najprodavanijeg smartp
Cromaki kaže...

MIX je futureproof, niti jedan drugi mobitel mu nije ni blizu što se tiče dizajna, ako netko ne vjeruje neka samnom napravi šetnju po gradu pa da vidi kako prolaznici gledaju i raspituju se odakle, koliko i mogu li slikat.

 

najozbiljnije prolaznici zapitkuju u vezi mobitela koji imas? wtf lol :D

 

mozda si jako zgodan pa im je to nacin kako zapocet razgovor ?

12 godina
offline
Re: iPhone izgubio poziciju najprodavanijeg smartp
brada09 kaže...

 

najozbiljnije prolaznici zapitkuju u vezi mobitela koji imas? wtf lol :D

 

mozda si jako zgodan pa im je to nacin kako zapocet razgovor ?

 Da, pogotovo kada slikam jer iz dalljine izgledao doslovno kao da imaš staklo u ruci dok se sa druge strane sve reflektira.

 

Pa ne smatram se nešto posebno zgodnim, rekao bih average jer ne pitaju samo tinejdžeri i studenti. Svatko tko se barem malo razumije u mobitele, očito primijeti razliku, odnosno da je drugačiji od ostalih.

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
12 godina
offline
Re: iPhone izgubio poziciju najprodavanijeg smartp
blackeagle29 kaže...
Zbilja mislis da ce bit s8 takav? A i ak oce, mix nece otic u proslost s obzirom da je special edition(pravi special edition a ne ko ajfon se), proizvedeno 100000 primjeraka il kolko vec, prvi globalni s tolkim postotkom ekrana itd itd :)

 Malo se šalim...gle iz odličan marketing i izgled (kao na slici) ne sumnjam da se neće odlično prodavat.

Cromaki kaže...

MIX je futureproof, niti jedan drugi mobitel mu nije ni blizu što se tiče dizajna, ako netko ne vjeruje neka samnom napravi šetnju po gradu pa da vidi kako prolaznici gledaju i raspituju se odakle, koliko i mogu li slikat.

 Koliko znam to samo kompleksaši Samsunga i Iphonea se zamaraju jel ih tko gleda.

 

Vidi čuda - pa sad imao i kompleksaša kod Mix-a. ., a rugali se svima ostalima.

 

Ja da imam Mix - ja bi ga nosio oko vrata da ga svi vide. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.1.2017 11:48 (R36).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice