Isprobali smo HTC 10

poruka: 19
|
čitano: 6.165
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo HTC 10".
14 godina
offline
Isprobali smo HTC 10

Sve 5, ali od napred je ružan do bola. Izgleda kao neki mid-range Samsung. Zadnja strana moba je odlično napravljena i svaka pohvala, te hardware koji je zadnja riječ, ali od napred je jednostavno ružan. Naravno to je moje subjektivno mišljenje. Želim im puno sreće u prodaji. Jedino me živo strah cijene koja bi mogla biti kod nas, ako ne bude barem 300 - 500 kn jeftiniji od Samsunga S7, LG G5 - nema šanse da se bude dobro prodavao.

Moj PC  
7 2 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo HTC 10

petriću kaš u mirovinu,odkad sam gurnio dvd iz 2006 radis revieowe smartphona, jedno vrime i jesu bili revolucionarni, i novi gadgeti kojih nitko nije imao,al danas zijevam na svakom članku
aj spoji ta dva hobija pa napravi par reviewa VR-ova i ostalih gadgeta šta podrzaju phonove

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.4.2016 14:27 (vito79).
 
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Isprobali smo HTC 10

M7,8,9 su imali najljepše prednjice od svih mobitela na tržištu (i još imaju), a zbog idiota koji viču "bezel, bezel, bezel" bez da imaju pojma o pojmu sad ga je 10ka izgubila.... Glupi ljudi nagrađuju prosječnost.

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC 10
Baš me zanima koliki će broj komentara izazvati recenzija glavnog modela mobitela proizvođača koji nije Apple i Samsung. (Iako nisam upućen u kvalitetu HTC-ovih telefona, sretan sam da idemo po onoj staroj narodnoj "šaraj malo, brate".)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Isprobali smo HTC 10

Uspjeli su napraviti sve što je tržište tražilo, pa su konačno dobili nešto što izgleda malo lošije od mid-range kineza.

 

Prorokujem:  jedna stvar će ipak ostaviti traga - nazubljena power tipka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC 10

napokon su srezali odvratne prednje bezele sa m7/8/9 i potrebu za drndanje prstima po sredini ekrana

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC 10
Chronosus kaže...

M7,8,9 su imali najljepše prednjice od svih mobitela na tržištu (i još imaju), a zbog idiota koji viču "bezel, bezel, bezel" bez da imaju pojma o pojmu sad ga je 10ka izgubila.... Glupi ljudi nagrađuju prosječnost.

 

uuY kaže...

Uspjeli su napraviti sve što je tržište tražilo, pa su konačno dobili nešto što izgleda malo lošije od mid-range kineza.

 

Prorokujem:  jedna stvar će ipak ostaviti traga - nazubljena power tipka.

 Slažem se s vama. Sada kada je redizajniran "slušajući narodni ukus" izgleda bezlično i neprepoznatljivo. Da netko ne spomene da je ovo "flagship" 
nitko živ ga nebi ni u dućanu isprobao, kamoli poželio isprobati kad ga spazi na susjednom stolu. Da ne piše HTC, također ga nitko nebi prepoznao. No s druge strane, ako se prije nisu prodavali, 
što mi znamo. Vidjet ćemo. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
8 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo HTC 10
Imao sam M7 i M8 i fakat su bili vrh u svoje vrime ali sam presao na Samsung S7 jer mi se nije dalo cekati 10ka a 9tka se bolesno pregrijavala. 10 mi se cini dobar, malo su falili dizajnom (moje subjektivno misljenje) ali ako su ga napravili kvalitetno kao 8micu vjerujem da imaju bingo ☺️
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Isprobali smo HTC 10

Ovi hrvati nisu nikada zadovoljni :D

 

Kada je HTC rulao dizajnom, naorocito sa M7 koji je imho najljepsi smart telefunken ikada falilo vam je nesto.... ili chipset ili kamera ili.... sada kada je HTC odradio sve prema vasim zahtijevima, maknuo vrhunsku kameru, maknuo vrhunsko kuciste koje vam je toliko smetalo.... opet ne valja.....

 

de si kupite zamzunga, oni sigurno razume hrvatske potrebe :D :D :D

 
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC 10
Bravo :)
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Isprobali smo HTC 10

Opa, ovako na irl fotkama izgleda bolje nego na renderima, najs.

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1 Compact-m2 note-One M8-z1 compact-Blackberry 9900-Z1 Compact
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo HTC 10

Ti bezeli, ko kinez od 799kn.

Moj PC  
2 3 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo HTC 10

Samsung im prodao pre-production ultra jeftina kućišta u koja su oni ubacili svoj hardware koji je prije 3 godine bio antički. Software podrška da ne govorim. Bezeli bi se ovim tempom trebali smanjiti na današnji standard onda kad više mobitela ne bude. Ovakve firme ne zaslužuju postojati. Odnose profit od kompanija koje su možda mogle napraviti nešto korisnije od dijela kolača koji htc uzme svake godine, kao što je poljevanje benzinom i paljenje...

 
1 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC 10
Super ultra skupi flagshipi i još uvijek niti jedan od tih 'velikana' da izbace mob koji ima :
IP68
Bežićno punjenje
USB C
Zamjenjivu bateriju

SVE to zajedno.
LG jedini ima zamjenjivu bateriju, nema wireless charging i IP68, zmazung nema zamjenjivu bateriju i USB-C, HTC pak sa IP53???

Ali ajde HTC je konacno izbacio nesto dobro, jedini prednja strana je meni osobno neprivlacna s nekog dizajnerskog aspekta, a pozadina s onim chamfered rubovima je lijepa
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC 10
To je to!
Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo HTC 10
MP7 kaže...
Super ultra skupi flagshipi i još uvijek niti jedan od tih 'velikana' da izbace mob koji ima :
IP68
Bežićno punjenje
USB C
Zamjenjivu bateriju

SVE to zajedno.
LG jedini ima zamjenjivu bateriju, nema wireless charging i IP68, zmazung nema zamjenjivu bateriju i USB-C, HTC pak sa IP53???

Ali ajde HTC je konacno izbacio nesto dobro, jedini prednja strana je meni osobno neprivlacna s nekog dizajnerskog aspekta, a pozadina s onim chamfered rubovima je lijepa

Zamjenjiva baterija doslovno vrijedi samo na papiru, kupiš si power bank...

Što se tiče degradacije baterije, većina ljudi mobitel mijenja nakon 2 godine (pogotovo oni koji imaju novca za flagshipove) tako da to ni nije problem.

 

USB-C je isto bezveze, jedina prednostje reverzibilni konektor...

 

12 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC 10
Nedavno mi se na terenu ispraznila, sta cu power bank zalijepit s mobitelom i to tako nekako drzat, uzmem drugu bateriju ubacim i pick dalje. Za usb c se slazem, ali navikao sam se na njega na airu 2 i polako postaje standard, od svega sto sam naveo ipak mi je ovo najmanje bitno, to da
16 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC 10

Iako sam veliki fan iPhone, a samo njega kupujem, mogu reći da je HTC odradio odličan posao i stvarno su se potrudili ovaj put i izbacili puni proizvod van. Toliko "sitnica" koje se čine mizerne su napravile prevagu. Osobno da sad kupujem novi mob, ozbiljno bih razmislio o HTC 10.

12 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC 10
Usporedba fotografija sa S7

https://apple.news/AO1nJJcKkR42nNy--d9InEw - HEAD-TO-HEAD: The two best Android phone cameras - Business Insider
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice