Isprobali smo Sony Xperiju M4 Aqua

poruka: 5
|
čitano: 2.913
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo Sony Xperiju M4 Aqua".
15 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Sony Xperiju M4 Aqua

Recenzija bi bila mnogo bolja da ste sa smartphonom snimit klip on 2 min da se vidi kak uređaj radi. To stvarno u današnje doba nije problem

 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Isprobali smo Sony Xperiju M4 Aqua
zvgrcman kaže...

Recenzija bi bila mnogo bolja da ste sa smartphonom snimit klip on 2 min da se vidi kak uređaj radi. To stvarno u današnje doba nije problem

 "...Sony na MWC 2015 nije donio novi flagship model smartfona, već se odlučio predstaviti uređaj srednje klase..."  "...smartfonima predstavljenim u Barceloni..."

 

Ne bih brzao sa zaključcima, no rekao bih da ovo nije recenzija već "uživo sa MWC".

Bilo kako bilo, ako je suditi po specifikacijama radi se o solidnom smartfončiću. Definitivno bolji od M2 aque.

Pretpostavljam da je kamera isto bolja.. malo je veće pikselaže, no nije da to igra ulogu.

Samo se nadam da zbog toga neće odlučiti zapostavit M2, pa ne izdat neke bug fixove i lollipop.

Hello, IT. Have you tried turning it off and on again?
15 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Sony Xperiju M4 Aqua

U Njemačkoj 8 GB verzija dođe 279 eura. Za tu cijenu bomba. Ne znam samo koliko je sada Sony fluidan u radu ili nije.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Isprobali smo Sony Xperiju M4 Aqua

Ovo mi je br 1 android telefon (za moje potrebe, da me neko ne bi krivo shvatio).

Meni treba solidan ekran, izrada, kamera i navigacija, mid range segment.

Lumia 830 mi je windows favorit, ali bi ipak neki moderniji chipset (možda kasnije bude 835 ili 840).

Jel se zna kolika je veličina senzora?

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Sony Xperiju M4 Aqua

Za senzor... Nažalost koliko sam pratio 13 MP su 1/3", ne znam da ima novija generacija na 1/2.6" ili 1/2.3". U pravilu su za mobitele tek 20 MP na 1/2.3".

Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice