Isprobali smo Sony Xperiu X, XA i X Performance

poruka: 3
|
čitano: 2.159
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo Sony Xperiu X, XA i X Performance".
11 godina
offline
Isprobali smo Sony Xperiu X, XA i X Performance

Stvarno lijepi uređaji. Ne bih se žalio da mi sleti ovaj performance model . Samo se bojim da će ovi midrangeri, a pogotovo najjači, imati flagship cijenu. 

 

 

Dopuna:

 

http://gadgets.ndtv.com/mobiles/news/sony-xperia-x-xperia-xa-price-revealed-805901

 

Evo i cijene. 599 USD za srednji model, najjači se možda neće ni prodavati u Europi.

 

Hvala lijepa i doviđenja Sony. 

jaska jaska jaskaja
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Sony Xperiu X, XA i X Performanc
Preskupo. Jest ok dizajn ali po Sonyevom običaju... precijenjeno. Svi su mobiteli zapravo precijenjeni.
Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Sony Xperiu X, XA i X Performance

Kakva im je to glazura preko ekrana?

Z serija mi je do sada imala odličan dizajn, jedino po meni imaju jednu malu manu ... vrlo su "klizavi" tj da malo pojasnim: relativno teški i tanki sa glatkim zaobljenim rubom (npr. Z5 koji i posjedujem).

Ovi novi sada su još zaobljeniji, ali dizajnom (barem po slikama) mi se više sviđa starija uglatija serija. Ali, to su samo moje preferencije.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice