Jednostavnija aktivacija Windowsa 10 stiže u stude

poruka: 36
|
čitano: 6.413
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jednostavnija aktivacija Windowsa 10 stiže u stude".
15 godina
odjavljen
offline
Re: Jednostavnija aktivacija Windowsa 10 stiže u s
Santana kaže...

 Primjer sa linuxom nekim recimo

Dobim odma Firefox, VLC, Libreoffice, puno bolji preglednik slika... Ako mi koji program smeta lagano ga maknem.
Nakon instalacije mi treba 10 minuta i imam sve sto mi treba, dok ovdje na W10 prvo mi treba 30min da maknem sve ove gluposti koje je Microsoft nabacao
i to sa nekim hackovima(il vec cim) preko powershella, pa tek onda moram nadomjestit sve te programe sa alternativnima

Ja sam probao pokrenuti VS 2015 na linuxu i nešto đubre neće, ne znam stvarno.

 

Čekaj, što ti to točno smeta u Windowsima? Koje gluposti? Skoro sve što korisniku treba se može jednostavno zamijeniti.

And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was Death, and Hell followed with him...
8 godina
offline
Re: Jednostavnija aktivacija Windowsa 10 stiže u s
Sum_of_all_fears kaže...
Santana kaže...

 Primjer sa linuxom nekim recimo

Dobim odma Firefox, VLC, Libreoffice, puno bolji preglednik slika... Ako mi koji program smeta lagano ga maknem.
Nakon instalacije mi treba 10 minuta i imam sve sto mi treba, dok ovdje na W10 prvo mi treba 30min da maknem sve ove gluposti koje je Microsoft nabacao
i to sa nekim hackovima(il vec cim) preko powershella, pa tek onda moram nadomjestit sve te programe sa alternativnima

Ja sam probao pokrenuti VS 2015 na linuxu i nešto đubre neće, ne znam stvarno.

 

Čekaj, što ti to točno smeta u Windowsima? Koje gluposti? Skoro sve što korisniku treba se može jednostavno zamijeniti.

 Pa vecina metro aplikacija recimo. Ne volim imat stvari na racunalu koje ne koristim
Edge je isto muka za maknut. Svaka cast na brzini, al preglednik bez ekstenzija mi nije od koristi.
Cortona isto za mene cisti gimmick i smetalo.


Izdvojio bi Groove kao jednu od najlosijih aplikacija. Koji im je to vec pokusaj sa ovakim programom ? 3. ili vise ?

 

Preglednik slika je jadan kao i zastarjeli paint (samo novi skin). Mogli su barem skopirat paint.net kaj se koristenja tice

Nebi bio nikakav problem sve to stavit pod Programs and Features da se moze lagano maknut sve sto nam ne treba i ja nebi imo nikakvih problema.

Kao sto sam rekao na linuxu dobim Firefox, VLC, Libreoffice, bolji preglednik slika, Thunderbird, puno bolji glazbeni player... Sve te stvari sam koristio jos dok nisam niti znao za linux i pazi sve te stvari maknem preko Ubuntu Store-a (il mint store-a .. nebitno) sa jednim klikom
Dok na Windows 10 je totalna katastrofa.

 

Tak da ne moze se jednostavno zamijeniti nego se moze jednostavno instalirati uz te programe.

Brisanje programa preko powershella po meni nije "jednostavno"

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.10.2015 13:06 (Santana).
15 godina
online
Jednostavnija aktivacija Windowsa 10 stiže u stude

.. jel netko već probao, skinuo ISO (build)..?? ne s insidera i sl, nego baš s mct-njihovog sitea.

od danas (to može biti i 18h) bi već trebalo raditi ali lakše je ako je netko već isprobao a skidanje par GB i kreiranje medija + pokušaj installa je previše 'za probu' i najvažnije, za aktivaciju valjane licence (a to ne želimo testiranjima potrošiti..).

-pa ako netko (ili kizo ) ima potvrdu, bilo bi poželjno..

 

edit: cp iz teme win10..

razjaren kaže...
..

edit: riješeno našao sam odgovor, predpostavljema da se to odnosilo na ovo dolje u linkovima 

prvo najavljeno 2.11

pa prolongirano na 10.11

 - pomaknuto na 10. ..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2015 15:04 (ihush).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Jednostavnija aktivacija Windowsa 10 stiže u s
ihush kaže...

.. jel netko već probao, skinuo ISO (build)..?? ne s insidera i sl, nego baš s mct-njihovog sitea.


 - pomaknuto na 10. ..

 Da, pomaknuto, bez ikakvih objašnjenja. Pitanje je sad: hoće li se prolongiranje ponoviti?

 

Više ništa nebi bilo čudno.

 

Edit: Windows 10 Threshold 2 update expected during November's Patch Tuesday

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2015 19:19 (kizo2703).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Jednostavnija aktivacija Windowsa 10 stiže u s

molim , obtisati

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2015 16:02 (razjaren).
8 godina
neaktivan
offline
Jednostavnija aktivacija Windowsa 10 stiže u stude

poz, moze pomoc?
nije bas vezano uz temu al se mozda netko nađe da mi pomogne....

pokusavam aktivirati win 10 vec nez koliko dana... na kompu/pozadini/desktopu dole desno u kutu mi ne pise tipa ''your windows is not activated" ali kad bi isao aktivirati win, pise mi da se trenutno ne moze aktivirati, da probam kasnije.. i tako vec par puta sam pokusavao kasnije ali mi ne ide.. nasao sam na netu par primjera kako su rjesavali problem preko cmd-a ali mi ni to ne pomaze...stavit cu sliku problema pa ako mi netko moze pomoci super... 

 

unaprijed hvala !!

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice