Još jeftiniji BlackBerry QWERTY?

poruka: 3
|
čitano: 1.737
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Još jeftiniji BlackBerry QWERTY?".
12 godina
protjeran
offline
Još jeftiniji BlackBerry QWERTY?

Da još je ranije BlackBerry rekao da će proizvoditi "jeftinije" mobitele ali ne u konkurenciji sa Androidom...

 

Nadam se da je ovo čudno na slici fejk, jer zaista bi to bio povratak u ne znam 2005 godinu...

 

Ja još čekam Q10 {#}

 

ps. Q10 ima 2100mAh bateriju.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2013 11:13 (Gasttozz).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Još jeftiniji BlackBerry QWERTY?

Odlično, trebaju svakako predstaviti i nasljednika Curvea, što Z10 (Torch) i Q10 (Bold) nisu. Podatak da će R model imati manje RAM-a znači da će se na OS10 ipak vjerojatno moći nadograditi i PlayBook, koji ima 1 GB RAM-a. O toj nadogradnji se dugo govori, a po svemu sudeći neće je biti do kasnog ljeta ili jeseni, ako tada zaista izađe i ovaj R.

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Još jeftiniji BlackBerry QWERTY?
Gasttozz kaže...

Da još je ranije BlackBerry rekao da će proizvoditi "jeftinije" mobitele ali ne u konkurenciji sa Androidom...

 

Nadam se da je ovo čudno na slici fejk, jer zaista bi to bio povratak u ne znam 2005 godinu...

 

Ja još čekam Q10 {#}

 

ps. Q10 ima 2100mAh bateriju.

Da, trebalo je pisati ista kao kod Z10, a manja od Q10 :-D

 

Sto se tice izgleda telefona, ovo je mozda samo inzenjerski prototip - i prijasnji su BB znali na kraju izgledati sasvim drugacije od leakanih slika.

 

Sasa

you don't have to be crazy to work here, but it helps
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2013 12:32 (sash).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice