Kineski smartphonei čine 40% prodaje

poruka: 10
|
čitano: 1.764
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kineski smartphonei čine 40% prodaje".
15 godina
offline
Kineski smartphonei čine 40% prodaje

Ne  nego čine 100%

hobi:moj-android.net
 
11 0 hvala 0
12 godina
offline
Kineski smartphonei čine 40% prodaje

Nisam baš neki grammar nazi, ali kako se telephone preveo kao telefon, tako se i smartphone preveo kao smartfon pa samim time množina je smartfoni odnosno telefoni, a ne telephonei i smartphonei..

 
7 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Kineski smartphonei čine 40% prodaje
EchoOne kaže...

Nisam baš neki grammar nazi, ali kako se telephone preveo kao telefon, tako se i smartphone preveo kao smartfon pa samim time množina je smartfoni odnosno telefoni, a ne telephonei i smartphonei..

 tako je pravilno (tvoje, ne njihovo) i primjedba ti je na mjestu no uzalud (vidi i ostale napise "nekih" autora i ovdje i drugdje). iskustvena spoznaja mi govori kako su vjetrenjače opak protivnik 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
10 godina
neaktivan
offline
Kineski smartphonei čine 40% prodaje

Evo vam ga na! (srednji prst)?

Ili je ipak kažiprst..:P

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.1.2015 12:49 (NSA).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kineski smartphonei čine 40% prodaje
nsoul kaže...

Ne  nego čine 100%

   Ne cine 100%. Htc se proizvodi na tajvanu, vecina samsunga u koreji itditd. Nadalje, kineski foxxcon ima tvornice izvan kine (brazil, mislim mozda i mađarska(?), ..), motorole se proizvode u sad- u, blackberry u meksiku i kanadi itd.
Isto tako, tvrditi da su xperia, samsung ili iphone kineski smartphoni jer se tamo proizvode bi bilo isto kao i tvrditi daj fiat 500 srbijanski automobil, ili da je twingo slovenski. U namanju ruku dvojbeno, barem po meni. Huawei ili xiaomi su kineski smartfoni pogonjeni americkim softverom, za ove druge bi se prije moglo reci da se proizvode u kini, i nista vise. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Kineski smartphonei čine 40% prodaje
freddie kaže...
nsoul kaže...

Ne  nego čine 100%

   Ne cine 100%. Htc se proizvodi na tajvanu, vecina samsunga u koreji itditd. Nadalje, kineski foxxcon ima tvornice izvan kine (brazil, mislim mozda i mađarska(?), ..), motorole se proizvode u sad- u, blackberry u meksiku i kanadi itd.
Isto tako, tvrditi da su xperia, samsung ili iphone kineski smartphoni jer se tamo proizvode bi bilo isto kao i tvrditi daj fiat 500 srbijanski automobil, ili da je twingo slovenski. U namanju ruku dvojbeno, barem po meni. Huawei ili xiaomi su kineski smartfoni pogonjeni americkim softverom, za ove druge bi se prije moglo reci da se proizvode u kini, i nista vise. 

 O čemu ti to? Xiaomi nema americki software vec svoj, MIUI koji su sami napravili.... a ako se ne varam i Huawei je svoj Cloud Os napravio sam...

Bene docet, qui bene distinguit.
12 godina
neaktivan
offline
Kineski smartphonei čine 40% prodaje

sjedi pet. :facepalm:

 

MIUI, huawei OS i bilo koji drugi na kinezima je tesko "skin-an" android, koji je proizvod americke tvrtke zvane google.

 
1 1 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kineski smartphonei čine 40% prodaje
cickova kaže...

sjedi pet. :facepalm:

 

MIUI, huawei OS i bilo koji drugi na kinezima je tesko "skin-an" android, koji je proizvod americke tvrtke zvane google.

 Pa ok android je americki, al MIUI "skin" nije americki proizvod, na to sam mislio...

Bene docet, qui bene distinguit.
12 godina
neaktivan
offline
Kineski smartphonei čine 40% prodaje

nisi na to mislio jer si jasno napisao "MIUI koji su sami napravili.... a ako se ne varam i Huawei je svoj Cloud Os napravio sam..."

 

mislio si da je MIUI OS, pogotovo za Cloud jer to i nosi u nazivu. Laprdat se zna.

 

MIUI i bilo koji drugi naziv bilo koje kompanije je samo skup aplikacija i vizualnog uređenja sustava. Pojma nemaš, osim laprdat

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.1.2015 8:36 (cickova).
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kineski smartphonei čine 40% prodaje
cickova kaže...

nisi na to mislio jer si jasno napisao "MIUI koji su sami napravili.... a ako se ne varam i Huawei je svoj Cloud Os napravio sam..."

 

mislio si da je MIUI OS, pogotovo za Cloud jer to i nosi u nazivu. Laprdat se zna.

 

MIUI i bilo koji drugi naziv bilo koje kompanije je samo skup aplikacija i vizualnog uređenja sustava. Pojma nemaš, osim laprdat

 Ne, mislio sam na tko je napravio MIUI UI. Citat -  MIUI Roms are initially developed in the Chinese language by Chinese startup Xiaomi Tech.  A to što preko interneta voliš bit bezobrazan pa pričaš nemaš pojma, samo laprdaš itd. to ti je samo odraz kulture, sigurno u živo nesmiješ ni zucnut. LP

Bene docet, qui bene distinguit.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice