Kraj za vuvuzele?

poruka: 48
|
čitano: 13.913
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kraj za vuvuzele?".
15 godina
offline
Kraj za vuvuzele?

"baš svi koji izvještavaju iz Južnoafričke Republike spominju kako ih poznanici mole da im kao suvenir pri povratku doma donesu vuvuzele?!?"

Da, da ih slome, raskomadaju i zapale i da to po mogućnosti snime s njihovim zlim smijehom u pozadini i stave na youtube.

I do what I must because I can
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Kraj za vuvuzele?
Katana kaže...

"baš svi koji izvještavaju iz Južnoafričke Republike spominju kako ih poznanici mole da im kao suvenir pri povratku doma donesu vuvuzele?!?"

Da, da ih slome, raskomadaju i zapale i da to po mogućnosti snime s njihovim zlim smijehom u pozadini i stave na youtube.

 

Ja cim vidim kupujem!!

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
14 godina
neaktivan
offline
Kraj za vuvuzele?

Ma prekasno je.

Čak ih klinci kod moje zgrade drndaju :D

There's no sense crying over every mistake. You just keep on trying till you run out of cake.
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Kraj za vuvuzele?

Na nedavno održanoj finalnoj vaterpolskoj utakmici Juga i Mladosti, u Dubrovniku, zabilježen je i prvi slučaj navijačkog korištenja vuvuzela u nas.

 

Jesu li ga odmah utopili u bazenu kao primjer ostalima ili se gad izvukao? Osmijeh

Radio, ne radio, svira radio!
Moj PC  
22 0 hvala 0
15 godina
offline
Kraj za vuvuzele?

"ali kada se sjetim prošlogodišnjeg Svjetskog rukometnog prvenstva održanog diljem Lijepe naše koje je obilježilo ništa manje iritantno masovno navijanje trubicama koje su razni sponzori"

 

Baš se ne slažem da je to obilježilo svjetsko prvenstvo u rukometu , ako ništa ni približno u toj mjeri kolliko vuvuzele u JAR-u.

Strah od vuvuzela je opravdan diljem svijeta , a na redu su vlasti ili upravitelji stadiona da zabrane takve stvari . I nikako mi nije jasno kako se zabrana nije uspjela provesti kad je počeo SP u JAR-u , razloga za zabranu je bio mali milijun , a vuvuzele su ipak opstale eto cijelo prvenstvo , a bojim se i duže .

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kraj za vuvuzele?

Zašto ste svi sad zamrzili te vuvuzele?

To je lijep i jednostavan instrument čiju stvarnu svrhu možemo naučiti na kraju playboya.

Vir prudens non contra ventum mingit...
 
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kraj za vuvuzele?

xDDDD , upravu si !!!!!!!! ;D

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Kraj za vuvuzele?

Kastracija konzumenata iste

In the eyes of a ranger, The unsuspected stranger
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kraj za vuvuzele?
MaterAos kaže...

Zašto ste svi sad zamrzili te vuvuzele?

To je lijep i jednostavan instrument čiju stvarnu svrhu možemo naučiti na kraju playboya.

 

Mene taj zvuk iritira. Zvuči kao da su kraj tebe rojevi osa.
15 godina
neaktivan
offline
Kraj za vuvuzele?

Meni vuvuzele uopće ne smetaju!

bit.ly/dcyfs
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Kraj za vuvuzele?
nedIm kaže...

Meni vuvuzele uopće ne smetaju!

Onda si instaliraj jednu u dnevnu sobu pa nek ti trubi cijeli dan a ne nas ostale zahebavat

In the eyes of a ranger, The unsuspected stranger
16 godina
neaktivan
offline
Kraj za vuvuzele?

Javljam se iz Novog Sada gde se ovih dana odrzava EXIT festival i prenosim deo clanka koji spominje Vuvuzela maniju na Petrovaradinskoj tvrdjavi :)

[QUOTE]

Vuvuzele manija
Ko je mislio da će moda sa Svetskog prvenstva u fudbalu zaobići Novi Sad, grdno se prevario. Čuvene vuvuzele se mogu kupiti za samo 300 dinara, a naravno, egzitaši najviše vole da ih koriste u tunelima. Em probiju uši, em vam se digne kosa na glavi. Ko ih prvi put čuje (ako ima takvih), u strahu zastane i pogleda levo i desno... za slučaj da odnekle izlete... lavovi.

[/QUOTE]

At the end of the day it's all about her - Lew Ashby www.nethitchhiker.co.cc
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Kraj za vuvuzele?

 što reći, katastrofa i debilana do krajnjih granica...

 

 bog daj da zabrane proizvodnju toga "instrumenta"  (za živciranje)

Hedonism Is My LifeStyle
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kraj za vuvuzele?

Samo mi neide u glavu koliko teško može bit da zaštitari koji stoje na ulazima svakog stadiona jednostavno oduzmu vuvuzele navijačima?

Za razliku od petardi i baklji, vuvuzele su ipak malo veće i čisto sumnjam da ih netko može prošvercati pokraj zaštitara, osim ako su potonji slijepi.

Ako se u nama krije skriveni talenat, onda se jako dobro sakrio
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kraj za vuvuzele?

nzm zašto čemu sva zbrka oko vuvuzela.Kao što mi i ostali za navijanje koristimo zračne trube koje su puno iritantnije i opasne za uši nego vuvuzele, u africi ipak koriste svoj "tradicionalni" način.Budimo malo fer narode....

Dont bug me!
 
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kraj za vuvuzele?

Evo dobar video, vuvuzela kao

u Doomu...

14 godina
offline
RE: Kraj za vuvuzele?

ja sam zvukon vuvuzela oduševljen kad se snimaju albumi trebalo bi i vuvuzele kao efekte ubaciti,naši novinari se zgrožavaju na zvuk vuvuzela a kad se pale stadioni,rade neredi,viču ustaški povici i povici mržnje to im ne smeta,pri tome nisam toliko mislio na novinare buga koliko na ostale novine lijepe naše koji su ovih mjesec dana doslovno popljuvali južnu afriku kao domaćina,u ovih mjesec dana su hrvatske novine doslovno rasistički pisale o južnoj africi 

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.7.2010 15:43 (blackalbum).
14 godina
offline
RE: Kraj za vuvuzele?
pbandov kaže...

nzm zašto čemu sva zbrka oko vuvuzela.Kao što mi i ostali za navijanje koristimo zračne trube koje su puno iritantnije i opasne za uši nego vuvuzele, u africi ipak koriste svoj "tradicionalni" način.Budimo malo fer narode....

tradicionalni način navijanja koji su za njih izmislili kinezi devedesetih godina dvadesetog stoljeća

In the eyes of a ranger, The unsuspected stranger
14 godina
offline
RE: Kraj za vuvuzele?
blackalbum kaže...

ja sam zvukon vuvuzela oduševljen kad se snimaju albumi trebalo bi i vuvuzele kao efekte ubaciti,naši novinari se zgrožavaju na zvuk vuvuzela a kad se pale stadioni,rade neredi,viču ustaški povici i povici mržnje to im ne smeta

Zašto vi ljudi ovako kenjate i LAŽETE. Čim se napravi neko sranje odma Vela ili ko već upozorava kako to nije u redu...bla bla bla.Nulta tolerancije je i prema tim sranjima a ne da im to ne smeta.

Zato blackalbum ne seri i ne laži.

In the eyes of a ranger, The unsuspected stranger
14 godina
online
Kraj za vuvuzele?

Ma nije mi jasno. Da mi netko kraj uha s tim spravama pocne raditi buku koji prelazi granicu ozljede bubnjica, a koliko sam vidio vuvzela radi 120 db, nebi se libio braniti ni od takve vrste fizickog napada. Pa sakom u glavu i nogom u medunozje ali pravo se brantiti imam i neznam zasto to svoje pravo ne prakticiraju navijaci koje zele zadrzati svoju sposobnost sluha.

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Kraj za vuvuzele?
konjRR kaže...

Ma nije mi jasno. Da mi netko kraj uha s tim spravama pocne raditi buku koji prelazi granicu ozljede bubnjica, a koliko sam vidio vuvzela radi 120 db, nebi se libio braniti ni od takve vrste fizickog napada. Pa sakom u glavu i nogom u medunozje ali pravo se brantiti imam i neznam zasto to svoje pravo ne prakticiraju navijaci koje zele zadrzati svoju sposobnost sluha.

 

E jesi i ti pametan.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
14 godina
protjeran
offline
RE: Kraj za vuvuzele?
Ima nesto u tim vuvuzelama. Iako me grozno iritiraju volio bih bar jednom puhnuti u jednu.. Postoji nesto sadisticko u ljudima, ocito.
I do know everything, just not all at once. It's a virtual memory problem.
14 godina
online
Kraj za vuvuzele?

@Mentalist ako ti ne cijenis mogucnost sluha ili ako mislis da razbijanje bubnjica nekome nije fizicki napad na tu osobu nesto s tobom nije u redu. A pogotovo ako mislis na se netko nema pravo braniti?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kraj za vuvuzele?

 

XD 

http://www.youtube.com/user/sfdebris --- recenzije Star Trek epizoda
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kraj za vuvuzele?
začepi uši onda -_- ,ili se deri jace od vuvuzele
Izradujem Pro Clan WEB-ove,Osobne i poslovne WEB-ove!(Webspell,Joomla,HTML,Wordpress,SMF..) Vrlo povoljno, kontaktirajte na live chat xfire:bilypiton ili privatnom porukom na BUG Forumu.
14 godina
offline
Kraj za vuvuzele?

Najgore je to što nema onog huka kad se krene na gol,kad je neka dobra akcija,šansa. Ja ih više niti ne čujem ali svejedno ubiju na taj način atmosferu tj nečuju se reakcije navijača na događanja na terenu.

In the eyes of a ranger, The unsuspected stranger
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
online
RE: Kraj za vuvuzele?
UBIZEC cORPORATION kaže...
začepi uši onda -_- ,ili se deri jace od vuvuzele

To je isto kao da kazes nekome koga su upucali da je sam kriv sto nije nosio pancirku?

15 godina
online
Kraj za vuvuzele?

Baš me briga za vuvuzele.  Niti smrde niti mirišu !  ustvari , rađe njih slušam nego onaj primitivizam s naših terena , ubi tovara , ubi purgera , ubi srbina .... Kaj je to nogometna atmosfera kojoj težimo ?

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Kraj za vuvuzele?
movie kaže...

Baš me briga za vuvuzele.  Niti smrde niti mirišu !  ustvari , rađe njih slušam nego onaj primitivizam s naših terena , ubi tovara , ubi purgera , ubi srbina .... Kaj je to nogometna atmosfera kojoj težimo ?

Ko još spominje naše terene,ko to gleda??

Ne budali,pričamo o pravim tekmama premier lige,talijanske lige,bundes lige,primere...

In the eyes of a ranger, The unsuspected stranger
16 godina
offline
Kraj za vuvuzele?

FIFA je globalna korporacija, koja ne staje ni pred državama (sjetite se samo kako su upozoravali Francuze da se ne petljaju u nogomet, a sa druge strane mirno su trpjeli razne diktatore), koja ima eksluzivno pravo za prodaju ulaznica i prava za tv prjenose, a sa druge strane nema troškova - izgradnja stadiona i ostale infrasturkture je na zemlji domačinu. Što če sad Južnoj Africi svi ti silni ogromni stadioni? Sa organizacijom bilo je približno 4 mrd € troškova a FIFA je zaradiila 3 mrd €. Iz blizine stadiona protjerali su (na FIFIN zahtjev) slumove, porušili su još onaj jad od krova nad glavom što su jih imali, protjerali su neovisne prodavače suvenira (isto tako na FIFIN zahtjev), tako da je proletarjatu ostalo samo jedan način da se jih čuje.

FIFA ne priznaje greške sudaca i odupire se modernizaciji, koja bi eliminirala vještački suspenz (kojieg kreiraju suci svojim ponekada čudnim odlukama) i  koja bi uvela totalnu demokratizaciju nogometa - nema više takve i onakve "pomoči" oko kreiranja suspenza. Sjetite se samo nepriznatog - a regularnog gola američke reprezentacije vs slovenske, pa nepriznati gol englezima, pa nepriznati gol gani (ako mogu gol anulirati, mogu ga i priznati - a na odluke suca nema prigovora, tako kaže fifa), golovi iz zaleđa koji su bili vidljivi iz aviojona itd...

 

Tako da- nek pjevaju vuvuzele i nek se čuje malog čovjeka kad protestira!

Plamene zore bude me iz sna Fabrička jutra, dim iz dimnjaka Pesma se ori, mladi radnici Čelicna jutra, hitam fabrici.
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.7.2010 19:01 (dalibor).
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice