Lažni Apple Watch na CES-u

poruka: 21
|
čitano: 3.873
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lažni Apple Watch na CES-u".
15 godina
offline
Lažni Apple Watch na CES-u

Dakle sad im ga i legalno "meću" 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Lažni Apple Watch na CES-u

Sad će oni tužiti Apple kad izađe njihov proizvod?

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Lažni Apple Watch na CES-u

danas na CES-u, već sutra na trešnjevačkom placu. ajmo, žene! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Lažni Apple Watch na CES-u

Radije bih kupio taj fejk, nego oriđiđi "Ejpl" wač. Ovoga mi barem nebi bilo žal baciti u koš, koliko bi mi bilo žal baciti u koš nešto toliko glupo i skupo kao Apple Watch. 

 

Ja se divim Appleu, stvarno se divim, jer uvjeriti toliko (glupih) ljudi da im se pokorava i kupuje njihove proizvode (koji su na kraju krajeva precjenjeni) je nevjerojatno. 

 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
8 13 hvala 0
14 godina
offline
Re: Lažni Apple Watch na CES-u
Deadwood, a koji ti uredjaj imaš tako pametan, jer očito misliš da samo glupani imaju Apple.
ptspclan.com | visit us ^^
14 godina
offline
Re: Lažni Apple Watch na CES-u
Deawood kaže...

Radije bih kupio taj fejk, nego oriđiđi "Ejpl" wač. Ovoga mi barem nebi bilo žal baciti u koš, koliko bi mi bilo žal baciti u koš nešto toliko glupo i skupo kao Apple Watch. 

 

Ja se divim Appleu, stvarno se divim, jer uvjeriti toliko (glupih) ljudi da im se pokorava i kupuje njihove proizvode (koji su na kraju krajeva precjenjeni) je nevjerojatno. 

 

 Koja to mainstream tvrtka ima isključivo pametne kupce?

Swedish latin super funk.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Lažni Apple Watch na CES-u
Daewood: Da li ti misliš da si pametan ako izbjegavaš kupnju apple proizvoda??? Da li si ti pametan ako tako sam misliš o sebi ( sam sebe uvjeravas) ili slijediš neku sektu anti-apple fanova?
Ili si samo još jedan ljubomoran hejter?
Ako meni odgovara takav uređaj zašto bih ja bio budala? Da li su svi zaljubljenici u vw golf budale???
Golf je isto precijenjen ali je jako dobar auta. Ako se nekome sviđja nešto ne mora se i meni. Netko vozi ferrari, netko audi a nekome je dobar opel ili dacia. Tko si ti da sudiš i odabireš tuđe želje??? Ne kupuju s tvojom lovom nego svojom!!! Možda platiš puno kada kupuješ ali opet dobiješ puno kada prodaješ...
12 godina
odjavljen
offline
Re: Lažni Apple Watch na CES-u
sardax kaže...
Deadwood, a koji ti uredjaj imaš tako pametan, jer očito misliš da samo glupani imaju Apple.

 

Zapravo, imam iPad i One M8. Da, hejtam po Appleu i imam njihov uređaj. Imaju oni neke dobre uređaje, evo, iPad niti nije toliko loš uređaj, meni osobno bolji tablet od bilo kojeg drugog, zato jer ima 11000mAh bateriju i neda mi se zezati s androidom na tabletu, želim da ga upalim i da bezbrižno surfam, točka. Iako baš i nije tako, ali nebitno.

 

Ovo pod glupe ljude ne mislim na forumaše koji kupuju Appleove proizvode (bar ne većina), ti ljudi kupuju s dobrim razlogom, nešto kao zbog čega sam i ja kupio iPad. Ali ja govorim o glupim SADovcima (ovcima-ovcama) koji kupuju Appleove proizvode samo iz razloga jer piše Apple, baš kao na ovom videu koji sam priložio. Kao i "pametne" ljude iz "Lijepe naše" koji kupuju Appleove proizvode, imali za kruh ili ne. 

 

Forumaši, nemojte se uvrijediti, to mi nije namjera. Ako ste vi kupili npr. iPhone zato što znate da ćete dobivati update jedan malo duži period, da se nećete morati igrati s uređajem, da jednostavno radi ili zbog dizajna, vrhunske kamere... sve 5, poštujem to, ali ako netko kupi taj mobitel zbog imena, 

 

Baš kao što sam rekao, imam iPad, 4, netko je spomenuo da je to "prastari" uređaj, nije baš da je najnoviji uređaj, iz 2012, to je sad 3, odnosno 2 godine star uređaj. Iako bih ja očekivao da on radi jako dobro na iOS 8, on ne radi baš predobro. Ja sam ga uspoređivao s M8, koji radi puno bolje nego iPad 4. Ali, Xperia Z (malo noviji uređaj od iPad 4), radi bolje od iPad 4... Isprobao sam iPad Air kao izložbeni primjerak, isto lagga, ne kao 4, ali lagga, znatnije nego M8.

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Lažni Apple Watch na CES-u
Ok, dosta stvari su dobro rekao ali da ameri kupuju sve sa jabukom, to je za mene normalno! Pa i mi kažemo kupujte domače! Oni znaju da je to super kvaliteta a cijena ih ne brine. Ma kupuju oni i samsung i htc i ostalo... ali manje...
A da iPad lagga to mi je malo čudno. Vjerojatno je na onome 8.0.1 ili 8.0.2 softweru. 8.1 je to ispravio.
16 godina
offline
Lažni Apple Watch na CES-u

Ako se ne varam, deklarisana autonomija je znatno viša od najavljene za Apple Watch? 180 sati je preko 7 dana, dok je Apple, čini mi se, najavio dan ili dva?

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Lažni Apple Watch na CES-u
Deawood kaže...

Radije bih kupio taj fejk, nego oriđiđi "Ejpl" wač. Ovoga mi barem nebi bilo žal baciti u koš, koliko bi mi bilo žal baciti u koš nešto toliko glupo i skupo kao Apple Watch. 

 

Ja se divim Appleu, stvarno se divim, jer uvjeriti toliko (glupih) ljudi da im se pokorava i kupuje njihove proizvode (koji su na kraju krajeva precjenjeni) je nevjerojatno. 

 

 imamo isto misljenje u vezi divljenja prema appleu, navika je da svake godine dodu promo videji gdje promoviraju koda su napravili revoluciju, onda izbace cijenu koja je 3x veca nego kaj bi maksimalno  dao za takav proizvod i onda mi dodu ljudi govoreci da je apple u svakom segmentu najbolji, a najvise vlasnici iphonea, ne samo da rade precijenjene proizvode, nego sa tim svakim proizvodom naprave jednog apple vojnika/korisnika koji ce se uvijek javit i branit apple i ne samo to, uvijek ce imat para za takve proizvode 

9 godina
protjeran
offline
Re: Lažni Apple Watch na CES-u
Ja imam vecinu tehnike od Applea i nikad ih ne branim, stovise, ispod casti mi je raspravljati sa frustriranom djecom tipa dw.
Jesam li izdajica?
15 godina
offline
Lažni Apple Watch na CES-u

Jel tko našao link gdje kupiti ovakav uređaj, možda se pokaže dobar, nije velika investicija?

 

Inače ja "hejt-am" po Iphone userima, jer sam godinama radio u službi za korisnike, i znam kakva je večina njihovih korisnika 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Lažni Apple Watch na CES-u
Prije bi rekao da radeci u sluzbi za korisnike Apple uređaji ti mogu biti pusti san, ili da sam sebe utjesis pa pocnes hejtat.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Lažni Apple Watch na CES-u
koza.nostra kaže...
Ja imam vecinu tehnike od Applea i nikad ih ne branim, stovise, ispod casti mi je raspravljati sa frustriranom djecom tipa dw.
Jesam li izdajica?

 

koza.nostra kaže...
Prije bi rekao da radeci u sluzbi za korisnike Apple uređaji ti mogu biti pusti san, ili da sam sebe utjesis pa pocnes hejtat.

 

NHF, ali mislim da si u prvom postu sam sebe opisao.

 

Mislim da bi bilo dosta off-topica, ali mislim da se Danny neće žaliti, ovo ipak donosi klikove :P

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
9 godina
protjeran
offline
Re: Lažni Apple Watch na CES-u
Ima nesto lose u tome sto koristim Apple proizvode?
13 godina
offline
Re: Lažni Apple Watch na CES-u
Deawood kaže...

 

Ovo pod glupe ljude ne mislim na forumaše koji kupuju Appleove proizvode (bar ne većina), ti ljudi kupuju s dobrim razlogom, nešto kao zbog čega sam i ja kupio iPad. Ali ja govorim o glupim SADovcima (ovcima-ovcama) koji kupuju Appleove proizvode samo iz razloga jer piše Apple, baš kao na ovom videu koji sam priložio. Kao i "pametne" ljude iz "Lijepe naše" koji kupuju Appleove proizvode, imali za kruh ili ne. 

 

 

I sta sad tebe toliko svrbi sto ljud kupuju sto hoce, sa svojim novcem? I ne razumijem zasto se ti osjecas tako posebno da sad odlucujes tko je glup, tko ovca...

15 godina
offline
Re: Lažni Apple Watch na CES-u
koza.nostra kaže...
Prije bi rekao da radeci u sluzbi za korisnike Apple uređaji ti mogu biti pusti san, ili da sam sebe utjesis pa pocnes hejtat.

 Istina, nikad neću biti dovoljno bogat da kupujem smeće.

Inače koristim galaxy s4 lte black edition, a prije njega sam koristio prestigio pap5430, a prije njega xperia s.

Kao što vidiš, mobitele ne biram po imenu, već po onome što saznam o njima, i nisam rob ničega (s4 kupljen zbog lte-a, i dobrog izgleda; prestigio kupljen zbog intelovog procesora, i baterije koja je trajala par dana bez problema s stalnim korištenjem; a xperia jer je u to vrijeme bila najbolji uređaj), a u korisničkoj službi sam radio jer sam mogao (student servis), i jer sam htjeo neko iskustvo u radu, a ne da radim u tatinoj firmi.

 

Lijep pozdrav

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Lažni Apple Watch na CES-u
Zašto takve vijesti stavljate? Gledam linusov kanal i svakodnevno se prikazuju 10-ak videa sa tako cool stvarima da ostanem paf! Da ne povjeruješ koliko je tehnologija napredovala. Zadnje sam pogledao sony 4k laserski projektor i zanijemio sam... da sam bezobrazno bogat, uzeo bi nekoliko komada bez pardona.

A tu neke fejk vurice dobivaju glavnu vijest
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lažni Apple Watch na CES-u
zuper kaže...
Zašto takve vijesti stavljate? Gledam linusov kanal i svakodnevno se prikazuju 10-ak videa sa tako cool stvarima da ostanem paf! Da ne povjeruješ koliko je tehnologija napredovala. Zadnje sam pogledao sony 4k laserski projektor i zanijemio sam... da sam bezobrazno bogat, uzeo bi nekoliko komada bez pardona.

A tu neke fejk vurice dobivaju glavnu vijest

 Baš to, ali čini mi se da ni Linus ove godine nije na nivou, od svih videa ove godine, još mi je wan show bio najbolji.

 

Meni osobno se najviše svidio onaj mini broadwell od 12 grama 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
9 godina
protjeran
offline
Re: Lažni Apple Watch na CES-u
rooswelt1991 kaže...
koza.nostra kaže...
Prije bi rekao da radeci u sluzbi za korisnike Apple uređaji ti mogu biti pusti san, ili da sam sebe utjesis pa pocnes hejtat.

 Istina, nikad neću biti dovoljno bogat da kupujem smeće.

Inače koristim galaxy s4 lte black edition, a prije njega sam koristio prestigio pap5430, a prije njega xperia s.

Kao što vidiš, mobitele ne biram po imenu, već po onome što saznam o njima, i nisam rob ničega (s4 kupljen zbog lte-a, i dobrog izgleda; prestigio kupljen zbog intelovog procesora, i baterije koja je trajala par dana bez problema s stalnim korištenjem; a xperia jer je u to vrijeme bila najbolji uređaj), a u korisničkoj službi sam radio jer sam mogao (student servis), i jer sam htjeo neko iskustvo u radu, a ne da radim u tatinoj firmi.

 

Lijep pozdrav

 Drago mi je da si sa nama podjelio svoje iskustvo koristenja mobitela u temi o fake Apple satu.

 Nisam znao da su Apple uređaji smeće, a kad smo vec kod mobitela, ja sam isto extra zadovoljan svojom Xperiom Z3 Compact.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice