Lenovo se okreće mobilnom tržištu

poruka: 17
|
čitano: 4.724
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lenovo se okreće mobilnom tržištu".
12 godina
neaktivan
offline
Lenovo se okreće mobilnom tržištu
Pocinju se svi upustat u igru s appleom.
 
1 22 hvala 0
14 godina
offline
Lenovo se okreće mobilnom tržištu
Biznis sa klasicnim racunalima ce uskoro pasti na niske grane. Desktopi i laptopi ce se proizvoditi samo za profesionalnu upotrebu.
Potpis!
Moj PC  
0 24 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovo se okreće mobilnom tržištu
Ezio kaže...
Biznis sa klasicnim racunalima ce uskoro pasti na niske grane. Desktopi i laptopi ce se proizvoditi samo za profesionalnu upotrebu.

Glupost, nikada mi nece mobitel ili tablet bez obzira kolko napredni bili zamjeniti dobar, stari pc.

13 godina
offline
Lenovo se okreće mobilnom tržištu

Većina ima krivu percepciju toga, svi misle da će tableti i mobileli zamjeniti kompjutere laptope i sl. kao što se dogodilo da su se svi zaklinjali da se neće nikada ostaviti VHS kazeta, pa su došli CD-ovi. CD-ovi su praktičniji od VHS kazeta i zato je došlo do toga, dok recimo kad gledamo tablete i laptome/računala vrlo malo stvarije praktičnije na tabletima, tako da će kompjuteri uvijek imati veliki udio i ulogu u svijetu tehnologije. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.8.2013 15:28 (kobra24).
Moj PC  
10 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovo se okreće mobilnom tržištu
Ezio kaže...
Biznis sa klasicnim racunalima ce uskoro pasti na niske grane. Desktopi i laptopi ce se proizvoditi samo za profesionalnu upotrebu.

Glupost, udobna stolica, miš, tipkara i pravi multitasking nikad neće bit zamijenjeni od strane touchscreena. O gamingu da ni ne pričam.

Live and let live.
14 godina
offline
Lenovo se okreće mobilnom tržištu
Multitasking, gaming, udobna stolica? Profesionalna upotreba. Konzole. Za sve ostalo dovoljan je tablet.
Potpis!
Moj PC  
0 22 hvala 0
13 godina
offline
Re: Lenovo se okreće mobilnom tržištu
tablet nikad nece zamjeniti pc u doslovnom smislu.ali velikom broju korisnika PCi sluzi samo za internet i njima je tablet sigurno dosta dobra zamjena za pc i sigurno da ce tablet otkinut jedan dobar dio kolaca na trzistu
12 godina
neaktivan
offline
Lenovo se okreće mobilnom tržištu

Sa tabletom možeš svašta, a u biti ne možeš ništa kak spada. Tržište tableta će rast još koju godinu i kad dođe do zasićenja, početi će pad.

 

Najbolji pokazatelj kako klasični PC stoji je fail Windows-a 8. To je čisti dokaz da tablet i telefon neće zamijeniti klasičan PC.

Okretanje Microsofta sa svojim windows8 prema tabletima i telefonima, dosta ljudi je priželjkivalo kolaps standardnog PC tržišta. Njihove izjave su bile da nakon izlaska win8, nitko više neće koristit miš i tipkovnicu. Svi će se prebacit na tač skrin. Yeah right!  Nakon što je windows8 doživio fail, sada ti isti ljudi šute ko arnold schwarzenegger  u Conanu. Ali ima i onih još glupljih koji još uvijek vjeruju u to. Čekaju već skoro 10 godina, već je kosica polako napustila glavu, a oni još uvijek čekaju kraj klasičnog PC-a.

 

 

 

 
9 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovo se okreće mobilnom tržištu
Ezio kaže...
Biznis sa klasicnim racunalima ce uskoro pasti na niske grane. Desktopi i laptopi ce se proizvoditi samo za profesionalnu upotrebu.

ko kaj bi rekli moji ogulinci- nisi ti pri sebi..{#}

xfact
14 godina
offline
Re: Lenovo se okreće mobilnom tržištu
Kak bi rekli uzbekistanci - bumo vidjeli
Potpis!
13 godina
offline
Lenovo se okreće mobilnom tržištu

Vratimo se mi na temu.

Imao sam prilike probati lenovo smartphone od frenda (ne znam koji model) i baš sam bio zadovoljan istim. Kod nas baš nema smartphone lenova za kupit ili mi je nešto promaklo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovo se okreće mobilnom tržištu
Bakaluar kaže...

Imao sam prilike probati lenovo smartphone od frenda (ne znam koji model) i baš sam bio zadovoljan istim. Kod nas baš nema smartphone lenova za kupit ili mi je nešto promaklo?

 

E baš ovo. Da budem iskren, nikad nisam ni čuo za Lenovo smartphone do danas {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovo se okreće mobilnom tržištu
r3bl kaže...
Bakaluar kaže...

Imao sam prilike probati lenovo smartphone od frenda (ne znam koji model) i baš sam bio zadovoljan istim. Kod nas baš nema smartphone lenova za kupit ili mi je nešto promaklo?

 

E baš ovo. Da budem iskren, nikad nisam ni čuo za Lenovo smartphone do danas {#}

 Ti ni ne znaš koliko ima već modela pa čak i quad proc na njima. Jako povoljne cijene preko web narudžbe.

Kad bih probao neke od tih modela ne bih se više smijao nego iznenadio.

 

http://www.banggood.com/Lenovo-P780-5-Inch-1G-RAM-MTK6589-Gorilla-Glass-Screen-Smart-Phone-p-82679.html.

Poželjno je stisnuti HVALA
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.8.2013 17:27 (Fero).
15 godina
neaktivan
offline
Lenovo se okreće mobilnom tržištu

Kinez kojeg bi kupio.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovo se okreće mobilnom tržištu
r3bl kaže...
Bakaluar kaže...

Imao sam prilike probati lenovo smartphone od frenda (ne znam koji model) i baš sam bio zadovoljan istim. Kod nas baš nema smartphone lenova za kupit ili mi je nešto promaklo?

E baš ovo. Da budem iskren, nikad nisam ni čuo za Lenovo smartphone do danas {#}

Do nedavno, Lenovo je radio smartphoneove isključivo za kinesko tržište. U 2012. godini proširili su se na ostala dalekoistočna tržišta i Australiju; ove godine šire se na rusko, indijsko, indonezijsko i tržišta Srednjeg istoka i polako ulaze u Afriku. Ulazak na europska tržišta i SAD je u planu za slijedeću godinu. Lenovo je trenutno četvrti najveći proizvođač smartphonea u svijetu, iza LG-a, Applea i Samsunga. Još jedno ime za koje vjerojatno nisi čuo je Yulong koji je poznatiji kao Coolpad (brand pod kojim prodaje uređaje) i trenutno je na osmom mjestu, iza Sonyja (7.), ZTE-a (6.) i Huaweija (5.), te ispred Nokije (9.) i HTC-a (10.).

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
14 godina
offline
Lenovo se okreće mobilnom tržištu

Lenovo A820

4 core 4,5 ekran, fino sljaka

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Lenovo se okreće mobilnom tržištu

zamislite posao programera, gamera ili bilo kojeg "naprednijeg" korisnika na touch ekranu :S

Moj PC  
2 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice