LG ima novo, navodno napokon upotrebljivo sučelje

poruka: 14
|
čitano: 3.165
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG ima novo, navodno napokon upotrebljivo sučelje ".
14 godina
neaktivan
offline
LG ima novo, navodno napokon upotrebljivo sučelje

LG-u zamjeram najviše prodaju uređaj i poslje nikad ne izdaju update za isti. G2 nikad neće dobiti Lollipop, pogotovo ne naša regija. -.-'

Moj PC  
1 18 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG ima novo, navodno napokon upotrebljivo suče
mali-zeko kaže...

LG-u zamjeram najviše prodaju uređaj i poslje nikad ne izdaju update za isti. G2 nikad neće dobiti Lollipop, pogotovo ne naša regija. -.-'

 Istina, a svi ovi koji su ga slučajno dobili jer su dva najveća operatera u nas pustila nadogradnju na Lolli za G2 to se ne broji :)

9 godina
neaktivan
offline
Re: LG ima novo, navodno napokon upotrebljivo suče
mali-zeko kaže...

LG-u zamjeram najviše prodaju uređaj i poslje nikad ne izdaju update za isti. G2 nikad neće dobiti Lollipop, pogotovo ne naša regija. -.-'

 

Ma tako je, to što su G3, G2, L90 i ne znam koji još već dobili Lizalicu se ne računa?

 

 

btw. Vezano za sam člana, LG već odavno ima izvrno sučelje, ne kužim poantu članka. Možda autor misli da je TouchWiz dobro sučelje...nije.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2015 9:07 (NevjerovatnoPametan).
11 godina
offline
LG ima novo, navodno napokon upotrebljivo sučelje

Neznam kako vama svima, ali nista novog u ovom sucelju, samo malo su usminkali i to je to!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LG ima novo, navodno napokon upotrebljivo sučelje

Ovo sučelje će doći (nadam se) sa 5.1 updateom na druge uređaje koji su već dobili 5.0 update (ili dolaze sa 5.0 kao recimo G Flex 2, Spirit, Magna)

My website/blog: http://markoidzan.from.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG ima novo, navodno napokon upotrebljivo sučelje

LG ima možda najbolje sučelje nakon HTCa, imaju definitivno puno manje beskorisnog bloatwarea od brata Zamsunga.

 

Što se tiče sučelja mislim da ga G2 neće dobiti i da mu je loli zadnja nadogradnja jer su 2 godine od izlaska prošle, a G3 možda s idućom nadogradnjom.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2015 11:18 (lllnuclearlll).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
LG ima novo, navodno napokon upotrebljivo sučelje

"Napokon upotrebljivo"? A kakvo je dosad bilo?

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
LG ima novo, navodno napokon upotrebljivo sučelje

Totalno kenjanje po LG-u. Sučelje je odlično - jednostavno i čisto. Software mu nije opterećen raznim bloatware-om (kao od nekih proizvođača - da ih baš ne imenujem ), očito je to mana .

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG ima novo, navodno napokon upotrebljivo suče
NevjerovatnoPametan kaže...
mali-zeko kaže...

LG-u zamjeram najviše prodaju uređaj i poslje nikad ne izdaju update za isti. G2 nikad neće dobiti Lollipop, pogotovo ne naša regija. -.-'

 

Ma tako je, to što su G3, G2, L90 i ne znam koji još već dobili Lizalicu se ne računa?

 

 

btw. Vezano za sam člana, LG već odavno ima izvrno sučelje, ne kužim poantu članka. Možda autor misli da je TouchWiz dobro sučelje...nije.

 G2 dobio nadogradnju u HR? Ukratko - nije :) Dobila je Azija (kolko znam)

13 godina
offline
LG ima novo, navodno napokon upotrebljivo sučelje
Dobio g2 5.02 prošli tjedan. Pogledaj g2 temu...
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG ima novo, navodno napokon upotrebljivo suče
mali-zeko kaže...
NevjerovatnoPametan kaže...
mali-zeko kaže...

LG-u zamjeram najviše prodaju uređaj i poslje nikad ne izdaju update za isti. G2 nikad neće dobiti Lollipop, pogotovo ne naša regija. -.-'

 

Ma tako je, to što su G3, G2, L90 i ne znam koji još već dobili Lizalicu se ne računa?

 

 

btw. Vezano za sam člana, LG već odavno ima izvrno sučelje, ne kužim poantu članka. Možda autor misli da je TouchWiz dobro sučelje...nije.

 G2 dobio nadogradnju u HR? Ukratko - nije :) Dobila je Azija (kolko znam)

Pa zeko zeko u krivu si. Hrvatska je dobila nadogradnju i to VIP, ako nemaš VIP onda skineš Northern Europe v20h i to je to.

Evo ti link stranice gdje možeš skinuti službeni rom.

Evo ti link sa službenih stranica za software kojeg skineš i update-aš software.

I to je to.

Reklo bi se da baš nisi snalažljiv ili si lijen.

16 godina
offline
Re: LG ima novo, navodno napokon upotrebljivo suče
mali-zeko kaže...

 G2 dobio nadogradnju u HR? Ukratko - nije :) Dobila je Azija (kolko znam)

Joj daj molim te više šuti... Jel imaš G2 možda?? Nemaš očito... Čemu tupljenje nečeg o čem nemaš blage veze??? Bar danas imaš google pa provjeriš prije nego nekog ideš uvjeravat u nekakvo svoje netočno mišljenje.

 

http://mob.hr/krece-android-5-0-lollipop-nadogradnja-za-lg-g2/

14 godina
neaktivan
offline
Re: LG ima novo, navodno napokon upotrebljivo suče

Joj što volim takve :) Imam G2, kupljen u Tele2. Kroz provjeru ažuriranja ne nudi nadogradnju. Gle, ako kupuješ takav uređaj podrazumijeva se da nemoraš pratiti 100 tema i stranica. Uostalom, 2015. je godina, zato i služi FOTA.

 

p.s. baš ste prijateljski nastrojena ekipa -.-'

 

update za mudrijaše:

- ne nudi i dalje update preko LG Mobile Support Tool, a niti preko FOTA-e

 

http://mob.hr/krece-android-5-0-lollipop-nadogradnja-za-lg-g2/

 

Nisam jedini.
 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2015 17:27 (mali-zeko).
12 godina
offline
LG ima novo, navodno napokon upotrebljivo sučelje

Tkogod je ovo "napokon" napisao nek nabaci lagani selfHeadShot

ja
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice