LG se spominje kao mogući proizvođač Google Taimen

poruka: 7
|
čitano: 1.371
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG se spominje kao mogući proizvođač Google Taimen".
12 godina
offline
LG se spominje kao mogući proizvođač Google Taimen

jok, LG nije radio Nexus 6p, to je bio huawei 

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
LG se spominje kao mogući proizvođač Google Taimen

Bolje da ih izbjegavaju. Matične su im opako kvalitetne....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LG se spominje kao mogući proizvođač Google Taimen

Dam se kladit da ih je LG moljakao na to od kad su izdali zadnji Nexus...

origin: mrxa
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG se spominje kao mogući proizvođač Google Ta
mrxa1 kaže...

Dam se kladit da ih je LG moljakao na to od kad su izdali zadnji Nexus...

Da, LG nema pametnijeg posla nego moljakati Google da im napravi mobitel. Come on, get a life!

 

LG nije neka mala firmica koja se mora dokazivati i tražiti pomoć od nekih drugih, svi koji to misle su debelo u zabludi.

 

LG se bavi sa svime i svačime, mobiteli su samo jedna kap u moru.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.6.2017 8:30 (MasterOfDisaster).
12 godina
offline
Re: LG se spominje kao mogući proizvođač Google Ta
MasterOfDisaster kaže...

Da, LG nema pametnijeg posla nego moljakati Google da im napravi mobitel. Come on, get a life!

 

LG nije neka mala firmica koja se mora dokazivati i tražiti pomoć od nekih drugih, svi koji to misle su debelo u zabludi.

 

LG se bavi sa svime i svačime, mobiteli su samo jedna kap u moru.

 Slažem se...

 

Ma vidio Google kako dobro izgleda G6 s malim bazelama i rekao : Daj meni, daj meni.

 

Ona ružna daska za rezanje "Pixel" im je bila dovoljna., očito su se sad opametili.

 

 

15 godina
offline
Re: LG se spominje kao mogući proizvođač Google Ta
MasterOfDisaster kaže...

Da, LG nema pametnijeg posla nego moljakati Google da im napravi mobitel. Come on, get a life!

 

LG nije neka mala firmica koja se mora dokazivati i tražiti pomoć od nekih drugih, svi koji to misle su debelo u zabludi.

 

LG se bavi sa svime i svačime, mobiteli su samo jedna kap u moru.

 

Ajde ti budi manje frustriran svojim životom pa možda onda ne bi mislio da netko nema svoj...moje mišljenje je moje i baš tebe boli briga jesam ja rekao da su najgori proizvođač ikada ili vrhunac tehnologije.

LG i mobiteli nisu nikad bili sinonim za neki top, nikada se ničime posebno nisu istaknuli (osiiiim možda "modularnog" G5 koji je prošao kako je prošao). Iako im G serija je popularna, nikada se nisu istaknuli, pogotovo uz Samsung i Apple, a zapravo najviše zbog sebe samih jer se odlučuju na izdavanje uređaja kada ih izdaje ili Samsung ili Apple (i onda još sa starijim SoC-om).

 

LG je sinonim za potrošačku elektroniku, ali u segmentu klima, tv-a, hladnjaka i sličnog. Opet, to je moje mišljenje, a vjerujem da se bar u jednom dijelu slaže sa ostalima tu.

origin: mrxa
14 godina
offline
Re: LG se spominje kao mogući proizvođač Google Ta
mrxa1 kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Da, LG nema pametnijeg posla nego moljakati Google da im napravi mobitel. Come on, get a life!

 

LG nije neka mala firmica koja se mora dokazivati i tražiti pomoć od nekih drugih, svi koji to misle su debelo u zabludi.

 

LG se bavi sa svime i svačime, mobiteli su samo jedna kap u moru.

 

Ajde ti budi manje frustriran svojim životom pa možda onda ne bi mislio da netko nema svoj...moje mišljenje je moje i baš tebe boli briga jesam ja rekao da su najgori proizvođač ikada ili vrhunac tehnologije.

LG i mobiteli nisu nikad bili sinonim za neki top, nikada se ničime posebno nisu istaknuli (osiiiim možda "modularnog" G5 koji je prošao kako je prošao). Iako im G serija je popularna, nikada se nisu istaknuli, pogotovo uz Samsung i Apple, a zapravo najviše zbog sebe samih jer se odlučuju na izdavanje uređaja kada ih izdaje ili Samsung ili Apple (i onda još sa starijim SoC-om).

 

LG je sinonim za potrošačku elektroniku, ali u segmentu klima, tv-a, hladnjaka i sličnog. Opet, to je moje mišljenje, a vjerujem da se bar u jednom dijelu slaže sa ostalima tu.

Inače za tvoju obavijest apsolutno nisam frustriran čak štoviše ljudi koji me poznaju kažu da sam veseljak 

Ja sam samo komentirao tvoje mišljenje za što inače i služi ovaj forum, ako te tako uzrujao moj komentar ne znam kako si izdržao na forumu 8 godina.

LG je nekada bio sinonim za mobitele jer je jako dugo bio u prvih 5 proizvođača mobilnih uređaja, što sada unazad par godina nije slučaj zbog navale jeftinih a kvalitetnih kineskih proizvođača, koji su preoteli vodeće pozicije (od 3-5 mjesta), HTC-u, Sony-u i LG-u.

Inače G5 je dobar uređaj, ali zbog modularnosti je bio automatski osuđen na propast (fora stvar, ali preskupa i nakon vremena klimava). G serija LG-a je naj istaknutija serija u povijesti LG-a (LG G2, G3 i G4 su odlično primljeni od tržišta, te su imali jako dobru prodaju), tek je u zadnje vrijeme došla V serija (još veći stupanj premiuma od G klase) koja je postala nešto kao Note kod Samsunga, a G serija je S kod Samsunga.

Slažemo se evo kod toga da je LG sinonim za potrošačku elektroniku, ali i tu nije sam i tu se bori za svoje mjesto zbog enormne ponude i hrpe proizvođača.

Nadam se da ovaj komentar nije bio frustriran, nego čisti odgovor na tvoju poruku.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice