Ljetni dvobroj Buga nudi akciju u raznim oblicima

poruka: 18
|
čitano: 2.555
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ljetni dvobroj Buga nudi akciju u raznim oblicima".
16 godina
offline
Ljetni dvobroj Buga nudi akciju u raznim oblicima

Kupih ga jos jucer! g.o poceo a za mj.dana i digitalni broj...teme odlicne kao i mirekov

osvrt na fb-u(stavi te to i na yt kanal) ma kud ces bolje, odmorite se i uzivajte Bugovci ma gdje god isli 

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.7.2017 9:45 (4mal).
Moj PC  
4 0 hvala 2
13 godina
offline
Ljetni dvobroj Buga nudi akciju u raznim oblicima

ljeto može početi.....

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Ljetni dvobroj Buga nudi akciju u raznim oblicima
Moj PC  
3 0 hvala 4
10 godina
offline
Ljetni dvobroj Buga nudi akciju u raznim oblicima

 

Ljeto nam se vratilo, ooou, oou.....

 

Evo nama još jednom novo ljeto, neki novi klinci, neki novi ljudi, neki novi vjetrovi, neki novi turisti u gradu,....al' neke stvari ostaju iste, bez obzira na protok godina. Kompjuteraši koji rade magazin za druge kompjuteraše, te takvi kompjuteraši "nisu ovdje samo zbog para". Zbog toga toliko i traju. Rezultati tog plodonosnog rada ne vide se doduše odmah, al' sa godinama rezultat ne može da izostane. Najbolji je dokaz za to i ovogodišnja obljetnica BUG-a.

 

Naslovnica je baš prava ljetna, na prvi pogled nudi neupućenom čitatelju priliku da na njoj vidi sve što ovaj double-broj nudi. Baš onako opuštena, mladenačka i cool naslovnica. Nešto kao ona naslovnica na kojoj je pisalo "Pimp my PC" u jednom od prošlih brojeva BUG, koja me na kiosku onako baš zaustavila pogled. Mada otkad sam pretplatnik, BUG više ne kupujem na kisoku, osim kada zbog svojih razloga želim imati doma više brojeva istih BUGova.

 

Samo letimični pogled, prije nego se vjerni čitatelji BUG bace na čitanje, omiljenog i jedinog pravog kompjuteraškog magazina, nudi već pregršt top tema, koje samo čekaju da ih kompjuteraši sa velikim zadovoljstvo krenu čitati.


Naime, volim vaše kolumne, koje mijenjaju naše poglede, te koje nude novi pogled na iste stvari za koje smo mislili da ih kužimo. Međutim, nije uvijek baš tako.... Tako primjerice u posljednjim mjesecima, otkako je Super-Davor napisao kolumnu o istini Win Defender, rasprave nije o tome jenjevala još dva -tri mjeseca...Takvi mijenjaju uohodana mišljenja urbanih mitova, te se kompjuterašima "urežu" u mentalni sklop, te ih mijenjaju na bolje....Da sada ne nabrajam, al' BUGove kolumne su mi uvijek bile nešto posebno, te uvelike utjecala na mene kao kompjuteraša...ETo, mogu se sjetiti nedavnih kolumna od Drage, gdje napisao svoju stranu o war processorima, gdje je branio stranu Intelu ili pak kada je bila ona opća histerija oko tzv. Samsunga-bombe, pa je drPetric napisao u svojoj kolumni pravo stanje stvari ili pak kada piše u ovom broju o Super-Mariju, junaku naših djetinjstva kojeg opet imamo priliku igrati.....
Bilo je lijepo u prošlom broju pročitati kolumnu od Lucijana, ne bih imao ništa protiv da je češće u BUG.

 

Well, svatko ima izbor. Naime, netko će sa svojih 35 kuna otići se napiti ili pak uplatiti vožnju sa vlakićem u luna parku, te se tako zabaviti. Al' oni koju briju na dugoročno, te žele postati pametniji, te imati sadržajnije živote, ipak će svojih 35 kuna dati za BUG. S njim nikako ne možete pogriješiti. Za područje "svijeta kompjutera", kao što je He-Man sa svojim drugovima, gospodar svemira, tako je i BUG(u combo sa Mrežom, dakako) gospadar svemira za kompjutere.
Skeletora i njemu sličnih, ionako u ovom vrlom svijetu ima i više, nego dovoljno.
Al' Zlo nikada neće pobijediti Dobro, tako da ni BUG neće nestati, jerbo ga rade dobri ljudi.

 

Lajkam, video-review novog broja sa strane našeg našeg Herr Mire. Dobro mi je ono kada mora malo gucnuti tokom prezentacije.....
Veliki čovjek za male kompjutere, eh to će biti zanimljivo za pročitati. Tko zna, može se zapalim zatim.....

...BTW, gucanje uopće ne zamjeram, pa to je baš simpatično.

Koja je to ćuka na ruci od našeg Mire???

 

Summa summarum, volim sve što je BUG, sve što BUG spada, te sve što je BUG.
BUG je naš kozmos. Kao Židak za Dinamo, kako ga je nazvao Štef Lamza povodom njegovog odlaska....eh, sada me tuga uhvatila(dok ovo pišem) za Židakom....


I tako,ah,.... bit' će bolje,.....

 

 

Eh, vidim da je opisan Steel Divison, ako to pročitam, morat ću ga kupiti, te opet kao nekada za Panzerom serijalom provesti sate i sate u igranju.

Ipak, se nadam da ću kada pročitam recenziju ostati pribran, te da iako ga kupim da neću baš puno vremena na njemu provesti, jerbo drugi su životni izazovi pred nama....SQL....

, al' to je već moj osobni problem.

 

 

Dragi naši bugovci idu GO, lijepo se odmorite, te nam dođite svježi i odmorni za nove izazove koje nas očekuju na jesen. Vas kao novinare, nas kao čitatelje.

Well, kao i svaki broj naš BUG roka nadmoćno, te se može, opet kao i uvijek napisati:
BUG, rula nadmoćno!!!

 

EDIT: da, kao što Miro veli pri kraju  videa, da vi nas volite. Da, i mi volimo vas.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.TMATIJA1.Leaving or dead, always ahead...
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.7.2017 10:19 (PzKpfw).
Moj PC  
1 12 hvala 2
16 godina
offline
Re: Ljetni dvobroj Buga nudi akciju u raznim oblic
"Al' oni koju briju na dugoročno, te žele postati pametniji, te imati sadržajnije živote, ipak će svojih 35 kuna dati za BUG. "

Hmmm... Ali i ti kupujes Bug!
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Ljetni dvobroj Buga nudi akciju u raznim oblicima

Kao da sam ovajctekst već negddje pročitao

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Ljetni dvobroj Buga nudi akciju u raznim oblicima

Čita se, zanimljivih stvari ima za pročitati...

btw, čim sam vidio naslov teme odmah sam znao da ću vidjeti svršavanje od ovog pzfwkfjriujhjnhrogujcafkpa, bormeš se potrudio   

Moj PC  
13 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ljetni dvobroj Buga nudi akciju u raznim oblicima

Di je onaj test kamera na flagshipovima?
Jel itko to ima ili je Petric krivo napisao?

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ljetni dvobroj Buga nudi akciju u raznim oblicima

Nabavio svoj primjerak, citat ce se sigurno  

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Ljetni dvobroj Buga nudi akciju u raznim oblic
chutac kaže...

Di je onaj test kamera na flagshipovima?
Jel itko to ima ili je Petric krivo napisao?

 Nije stalo u ovaj (dvo)broj, pa je prebačeno za Bug2 (kolovoz). Znači, još se malo moraš strpjeti.

...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ljetni dvobroj Buga nudi akciju u raznim oblic

Trebao si se žrtvovati i izbaciti svoju kolumnu da stane papir sa kamerama 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
16 godina
moderator
offline
Re: Ljetni dvobroj Buga nudi akciju u raznim oblic
chutac kaže...

Trebao si se žrtvovati i izbaciti svoju kolumnu da stane papir sa kamerama 

 Ne bi pomoglo ni izbacivanje svih kolumni, plus svih opisa mobitela, plus još pet drugih tekstova. A zašto ne bi - vidjet ćeš u Bugu2.

...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ljetni dvobroj Buga nudi akciju u raznim oblic

To mi se sviđa za čuti 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
13 godina
offline
Ljetni dvobroj Buga nudi akciju u raznim oblicima

možda mi se čini, no mišljenja sam kako su "prijašnjih godina" ljetni dvobroji biti "bogatiji" (deblji, teži)..... no kažem možda je to moj dojam

ali svima želim dugooo i toplo ljeto 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ljetni dvobroj Buga nudi akciju u raznim oblicima

vidim da nisi dugo kupio dvobroj , zadnji takav je bio prije 7,8 godina...

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.7.2017 11:14 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ljetni dvobroj Buga nudi akciju u raznim oblic
4mal kaže...

vidim da nisi dugo kupio dvobroj , zadnji takav je bio prije 7,8 godina...

Odavno se to zove dvobroj, samo zato sto "vazi" 2 mjeseca. :)

16 godina
offline
Ljetni dvobroj Buga nudi akciju u raznim oblicima

da ali nekad je bio i deblji pa je dvobroj imao doslovno znacenje 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ljetni dvobroj Buga nudi akciju u raznim oblic
4mal kaže...

da ali nekad je bio i deblji pa je dvobroj imao doslovno znacenje 

 Znaaam, sjecam se...zato kazem, odavno je dvobroj samo teoretski. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice