Meerkat odustaje od streaminga

poruka: 8
|
čitano: 1.297
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Meerkat odustaje od streaminga".
15 godina
offline
Meerkat odustaje od streaminga

jadan Petric. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
15 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Meerkat odustaje od streaminga
Ajar kaže...

jadan Petric. 

Zar je uložio novce u tog Meerkata? Genijalci nikada nisu shvaćeni i njima je uvijek teško u životu.

Stručnjak za odmaganje...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Meerkat odustaje od streaminga
Da doimalo se kako Petric baš vjeruje u tu ideju Meerkata, šteta, bilo je zabavno gledati ga kako uvjerava skeptične kolege iz redakcije.
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Meerkat odustaje od streaminga

Najbolje bi bilo da kupimo dizajnersku Apple papirnatu vrećicu Petriću, upravo za ovakve situacije.

Treba sve raditi sa stilom čak i hiperventilirati

 

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Meerkat odustaje od streaminga
Uh šta je dobro kad susjedu crkne krava...
10 godina
neaktivan
offline
Meerkat odustaje od streaminga

Live stream aplikacije me podsjećaju na epizodu Seinfelda u kojoj Kramer predlaže ideju za restoran u kojem sam radiš svoju pizzu. Na prvu se čini super ideja al ubrzo se vidi da to nema smisla u svakodnevom životu i da vodi u epic fail.

Nemogu se zamislit u situaciji da nešto streamam preko moba. Kome? Kako najavit stream široj publici? Postoje video konferencije za uži krug ljudi kad se možeš dogovorit unaprijed. Isto tako nemogu se zamislit da čekam neki prijenos od nekoga. Inače za prijenose postoje profesionalci koji znaju što rade i dolaze na lice mjesta kombijem punim opreme i sa vanjskompodrškom.

 

Trebali su se skupo prodat kad su im se nudile milijarde. 

 
0 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Meerkat odustaje od streaminga
Malo cudna razmisljanja kako to "nema smisla" kada je taj put komunikacije prisutan vec godinama u poslovnom svijetu.
Kako funcioniraju firme i ljudi imaju npr. sastanke s osobama udaljenim tisuce i tisuce kilometara.
Razni supporti funkcioniraju samo na taj nacin.
Ako je to prisutno godinama u poslovnom svijetu, ne vidim zasto se ne bi koristilo i u privatne svrhe.
Usotalom, nije problem u tome sto ljudi ne koriste te opcije, problem je sto su naravno oni veliki potisnuli male firme (cisto normalna stvar, na zalost).
Vjerojatno ti koji to ne razumiju, ne koriste ni video call, a opet je stvar koja se masovno koristi i to godinama.
Zasto uopce koristite smartphone?
Ustedjeti cete si novce i pustiti ostale da uzivaju u svojim gadgetima i novim tehnologijama.

P. S .

Godinama postoje restorani gdje si sam slazes hranu pa tako i pizzu (nije bas nesto revolucionarno i novo).
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
16 godina
neaktivan
offline
Re: Meerkat odustaje od streaminga
Win 32. 
P. S .

Godinama postoje restorani gdje si sam slazes hranu pa tako i pizzu (nije bas nesto revolucionarno i novo).

 To mi zvuči nešto poznato... ah da, tako mi je kod kuće 

But how do it know - The basic principles of computers for everyone
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice