Messenger će uskoro biti zatrpan reklamama

poruka: 27
|
čitano: 3.389
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Messenger će uskoro biti zatrpan reklamama".
16 godina
offline
Messenger će uskoro biti zatrpan reklamama

Divota :)

Xbox: Muskarcina
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Messenger će uskoro biti zatrpan reklamama

Ovaj koncept prošao je testiranje u Australiji i na Tajlandu, te se pokazao uspješnim

 

Što to znači: pokazao se uspješnim? Kao, korisnici su to prigrlili? Nije im smetalo onoliko koliko su mislili da hoće pa se je pokazalo uspješnim? Ko uopće klikče jebote na reklame na mobitelu?! Osim oni s kobasicama umjeto prstiju pa fula

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
Moj PC  
19 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Messenger će uskoro biti zatrpan reklamama
skank666 kaže...

Ovaj koncept prošao je testiranje u Australiji i na Tajlandu, te se pokazao uspješnim

 

Što to znači: pokazao se uspješnim? Kao, korisnici su to prigrlili? Nije im smetalo onoliko koliko su mislili da hoće pa se je pokazalo uspješnim? Ko uopće klikče jebote na reklame na mobitelu?! Osim oni s kobasicama umjeto prstiju pa fula

Yeah right. Baš svi obožavaju reklame i vole kad im iskaču u aplikacijama za komunikaciju s drugima.

14 godina
offline
Messenger će uskoro biti zatrpan reklamama

Zamisli koda imamo pravo odbit kretene i njihove ideje te de probaj ovo, probaj ono, stavi sliku... gori su od krpelja majkemi...

VenAtoR#2231
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Messenger će uskoro biti zatrpan reklamama
je**ni kapitalizam. svega ovoga za vreme Tita nije bilo ;)
 
14 0 hvala 0
11 godina
offline
Messenger će uskoro biti zatrpan reklamama

hebo ti mene ako su oni normalni više. prihvatio sam koliko toliko to što trebam imati taj messenger (isprobao sam raznorazne inačice fejsbuk lajtova i sličnih, ne odgovara mojim potrebama) i ajd, sve dobro, je da jedu i bateriju (hvala ti greenify!) i zauzimaju podosta prostora, no uspio sam prijeći i preko toga. onda su zasr*li messenger s ovim novim konceptom, skupa s whatsappom, i sad ovo? wtf?! dokle će nas više seksat s tim nepotrebnim glupostima? ionako imaš proklete ad-ove na FB-u, sad još i u messengeru? slušaju li oni ikoga ili samo guraju da vide koliko mi možemo gutat tu količinu sr*nja? da je nešto inovativno i korisno, a neobično, rek'o bi ok, služi svrsi, ali ovo...

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Messenger će uskoro biti zatrpan reklamama

Tko vam kriv što koristite to smeće... Osobno baš odbijam koristiti sve na što me prisiljavaju. Tako je bilo i s facebook aplikacijom i facebook messengerom. Prije se to mogli sve fino iz preglednika, može i sad, ali ne tako jednostavno...

 

Osnovu komunikacije mi čine Viber i Hangouts. Trebao bih možda i WhatsApp instalirati, no ne želim ni to facebookovo smeće. 

 

Općenito osjećam neku odbojnost prema facebooku, ne znam zašto 

Moj PC  
11 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Messenger će uskoro biti zatrpan reklamama
lllnuclearlll kaže...

Tko vam kriv što koristite to smeće... Osobno baš odbijam koristiti sve na što me prisiljavaju. Tako je bilo i s facebook aplikacijom i facebook messengerom. Prije se to mogli sve fino iz preglednika, može i sad, ali ne tako jednostavno...

 

Osnovu komunikacije mi čine Viber i Hangouts. Trebao bih možda i WhatsApp instalirati, no ne želim ni to facebookovo smeće. 

 

Općenito osjećam neku odbojnost prema facebooku, ne znam zašto 

 Wapp mi je oke , al ovo je zbilja smece. Upravo sam ga obrisao(messenger), da nemam dvije meni bitne grupe na FB-u deaktivirao bi acc skroz

11 godina
offline
Re: Messenger će uskoro biti zatrpan reklamama
lllnuclearlll kaže...

Tko vam kriv što koristite to smeće... Osobno baš odbijam koristiti sve na što me prisiljavaju. Tako je bilo i s facebook aplikacijom i facebook messengerom. Prije se to mogli sve fino iz preglednika, može i sad, ali ne tako jednostavno...

 

Osnovu komunikacije mi čine Viber i Hangouts. Trebao bih možda i WhatsApp instalirati, no ne želim ni to facebookovo smeće. 

 

Općenito osjećam neku odbojnost prema facebooku, ne znam zašto 

 Ne bi ni ja koristio, ali što ću kad mi 90% ljudi i stvari koristi isključivo to, sms rijetko tko vidi, još teže odgovorit, a da o pozivima i ne pričamo 

16 godina
offline
Re: Messenger će uskoro biti zatrpan reklamama
Crucifixion kaže...

 Ne bi ni ja koristio, ali što ću kad mi 90% ljudi i stvari koristi isključivo to, sms rijetko tko vidi, još teže odgovorit, a da o pozivima i ne pričamo 

 Ma viber ili hangouts za IM (ili whatsapp), za pozive koristim isključivo mobilnu mrežu. SMS nisam koristio zadnjih 5-6 godina mislim.

 

Ali slažem se... Svatko je danas na fejsu i facebook messenger je jako široka platforma. No, eto... Vuku jako na svoj mlin, a nisu ništa kvalitetniji od ostalih, odnosno može se reći i da su manje kvalitetni.

7 godina
neaktivan
offline
Messenger će uskoro biti zatrpan reklamama

To su obični klošari koji žele još love.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Messenger će uskoro biti zatrpan reklamama

Davno sam izbrisao Face i Messenger sa mobitela.  Na Face se ulogiram jednom u 10 dana da vidim šta ima, uglavnom reklame i budalaštine. Stvar mi je iz moje lične perspektive postala nepotrebna... moje viđenje Facebooka se drastično promijenilo, jednostavno je postao marketinški poligon što običnih korisnika što raznih budalaština. 

 

Koristim Viber i Whatsapp, Viber je počeo srati sa reklamama, ali hajde istrpi se mala reklamica nakon razgovora, nego što je tehnički postao nepouzdan me frustira. 

 

Za sada Whatsaap mi ne pravi probleme, ne smeta me sa stalnim ažuriranjem i radi svoj posao. Problem mi je što masa ljudi koristi Viber a "mrsko" im instalirati nešto drugo. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
offline
Messenger će uskoro biti zatrpan reklamama

Znaci prvu su isforsirali taj messenger da se preko mobitela uopce ne mogu slati poruke na fb ako nemas to gofno i sada jos ubacuju iritantne reklame u njega? Katafakinstrofa. I nikad mi nece biti jasno sta je falilo dopisivanju preko aplikacije? Kao prvo nisi morao imati dvije aplikacije od 200mb za jednu drustvenu mrezu. To je kao da imate yt aplikaciju preko koje pretrazujete yt i jos jednu preko koje pokrecete video...

Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Messenger će uskoro biti zatrpan reklamama
Ja podrzavam, treba se zaraditi na svemu.
Moj PC  
3 10 hvala 0
16 godina
offline
Re: Messenger će uskoro biti zatrpan reklamama
Gremlin144 kaže...
Ja podrzavam, treba se zaraditi na svemu.

 Ma i ja... Kad ljudi ne znaju reći dosta onda nek koriste poluupotrebljivo smeće... 

14 godina
neaktivan
offline
Messenger će uskoro biti zatrpan reklamama

Na mobitelu se mogu otvoriti poruke kroz Opera browser, u tom slucaju ti uopce ne treba Messenger. Iduca opcija je Messenger Lite. Dostupan je a ima doslovno samo dopisivanje, namjenjen je zemljama sa usranim Internetom, ali HR ionako spada u tu skupinu. 

Na kraju krajeva, ne prisiljavaju nikog da koriste njihove usluge, sami ste pristali na uvjete. 

 

Signal je najbolja opcija za komunikaciju. E2E enkripcija, free, open source, zivi od donacija. Ko nece uvjek ima reklame.

I'd rather have questions that I can't answer, than answers that I musn't question.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Messenger će uskoro biti zatrpan reklamama
A znaju mi downgrejdati 12mp fotografiju u cif kvalitetu tijekom prijenosa, mam...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Messenger će uskoro biti zatrpan reklamama

Naši ljudi su ovce. Osobno mi je najdraži Telegram, samo što na njemu imam samo ženu, kćer i još jednog korisnika iz imenika. S kim se dopisivati? A svi se ostali nakeljili na sranja tipa WhatsApp, Viber, Messanger. Hebem ih...!

Sinoć sam lega jutros...
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.7.2017 14:44 (BlackMoon).
Moj PC  
10 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Messenger će uskoro biti zatrpan reklamama
Pa sta bi vi htjeli, da programeri rade besplatno? Koliko ste platili wa, messenger, skype, hangouts, viber? Točno 0. Pa sta je problem kad ti stave reklamu?
Lack of money is the root of all evil. George Bernard Shaw
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Messenger će uskoro biti zatrpan reklamama
CalvinRi kaže...
Pa sta bi vi htjeli, da programeri rade besplatno? Koliko ste platili wa, messenger, skype, hangouts, viber? Točno 0. Pa sta je problem kad ti stave reklamu?

Kakva je to logika? Pa onda bi na HRT-u trebalo biti sve bez reklama jer plaćaš pretplatu, a opet reklame zauzimaju ogroman dio vremena emitiranja...

15 godina
offline
Re: Messenger će uskoro biti zatrpan reklamama
CalvinRi kaže...
Pa sta bi vi htjeli, da programeri rade besplatno? Koliko ste platili wa, messenger, skype, hangouts, viber? Točno 0. Pa sta je problem kad ti stave reklamu?

 Onda neka naplaćivaju par dolara po aplikaciji, rado ću im platiti. A maltretirati reklama me neće!

Sinoć sam lega jutros...
16 godina
offline
Messenger će uskoro biti zatrpan reklamama

Jednostavna računica je da oko 1% klikče na reklame, a to je bar 120 milijona klikova mjesečno. Ako je zarada po kliku ¢10, to je $12 milijona više dolara Cukiju u đep. To mu je džeparac.

I'm silicon-based life-form
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Messenger će uskoro biti zatrpan reklamama

klinci o0kanite se fejzbuka!

xfact
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Messenger će uskoro biti zatrpan reklamama

Sve bitne app imam u oblaku spremljene. Neka oni stave reklame, lako ja instaliram app bez reklama.

All truly great thoughts are conceived by walking.
14 godina
offline
Re: Messenger će uskoro biti zatrpan reklamama
dj_chapz kaže...

Na mobitelu se mogu otvoriti poruke kroz Opera browser, u tom slucaju ti uopce ne treba Messenger. Iduca opcija je Messenger Lite. Dostupan je a ima doslovno samo dopisivanje, namjenjen je zemljama sa usranim Internetom, ali HR ionako spada u tu skupinu. 

Na kraju krajeva, ne prisiljavaju nikog da koriste njihove usluge, sami ste pristali na uvjete. 

 

Signal je najbolja opcija za komunikaciju. E2E enkripcija, free, open source, zivi od donacija. Ko nece uvjek ima reklame.

Odličan post, samo postoji jedan problem, aplikacije poput Signala debela većina vulgaris korisnika sa kojima bi ja i ti htjeli tako komunicirati uopće ne doživljava ili uopće neznaju da postoji, barem eto to je dojam na balkanskom internet prostoru. Debela većina ljudi koje poznajem ili su na FB/Messengeru, manji broj na Viberu, i to je više manje to.

 

 

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Messenger će uskoro biti zatrpan reklamama
14 godina
offline
Messenger će uskoro biti zatrpan reklamama

FB free sam evo 3g,koristim viber i sms.Uzmimo u obzir da imam 37g.

Adaway za reklame(rootan 1+1).

Stvarno pretjeruju sa tim forsiranjem reklama previše,nisu oni ludi sve se to naplačuje.

Sadašnji mlađi naraštaj barata sa mnogo servisa,divim se pressingu koji nesvjesno trpe.

 

 

https://ih1.redbubble.net/image.147666546.7038/raf,750x1000,075,t,fafafa:ca443f4786.jpg

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice