Microsoftova mobilna tipkovnica za sve

poruka: 8
|
čitano: 1.733
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoftova mobilna tipkovnica za sve".
16 godina
offline
Microsoftova mobilna tipkovnica za sve

Davno je MS proizvodio periferiju, i to ne nimalo lošu..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Microsoftova mobilna tipkovnica za sve

Polako se pretvara u nešto što rade već preko četvrt stoljeća: http://en.wikipedia.org/wiki/Microsoft_Hardware{#}

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Microsoftova mobilna tipkovnica za sve

Ovo izgleda jako zgodno, want!

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoftova mobilna tipkovnica za sve

Super stvarčica...

Baš me zanima usporedba sa Logitech K480

http://www.bug.hr/vijesti/logitechova-mobilna-multi-tipkovnica/135585.aspx

tata
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoftova mobilna tipkovnica za sve
Interesantna MS politika. S jedne strane drmnuli desetine milijardi u Nokiju i razvoj WPa (kojeg cak sada i poklanjaju), a s druge u potpunosti ignoriraju aplikacijama i sada hardwarem.
Jasno da WP ima zanemariv postotak i nemaju zaradu ko na Androidu, ali na takav nacin nece ni narast.
Pitanje je dal WP uopce podrzava Bth gadgete? Mozda su toliko zakomplicirali stvari da je sada problem dodavat funkcionalnost ili ispravljat postojecu. A mozda ce po starom dobrom obicaju zanemarit WP8 kao WP7 i krenut novim smjerom sa Win9.
14 godina
offline
Microsoftova mobilna tipkovnica za sve

I onda netko propagira kupovinu wp mobitela. Pa čak se i Microsoft prema njemu ponaša maćehinski...

Potpis!
Moj PC  
0 3 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoftova mobilna tipkovnica za sve
Ezio kaže...

I onda netko propagira kupovinu wp mobitela. Pa čak se i Microsoft prema njemu ponaša maćehinski...

 

Ako ti treba tipkovnica za WP i bilo koji drugi mobitel onda si skrati muke i rokni se se necim, ti si obicni pacenik.

Tipkovnica za mobitel, heba te mislio sam da je iWhatch najgluplji gadget ove godine ali tipkovnica za mobitel ubija iWatch u pojam, iako je za tablet super stvar :), ali opet sta mozes raditi na tabletu ozbiljno osim slati maiove.

 

 

 

15 godina
offline
Microsoftova mobilna tipkovnica za sve

Zar neće svi Windowsi biti objedinjeni pod istim imenom, pa sa samim time tipkovnica radi i na mobile verziji?

 

tata
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice