Monetarna revoucija u Poljskoj: T-Mobile prima bit

poruka: 10
|
čitano: 1.596
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Monetarna revoucija u Poljskoj: T-Mobile prima bit".
13 godina
neaktivan
offline
Monetarna revoucija u Poljskoj: T-Mobile prima bit

Sto da ne.... kao i sve ostale valute nema pokrica... stoga ne vidim problem...

 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Monetarna revoucija u Poljskoj: T-Mobile prima
kako da ne. nije baš isto. Za razliku od standardnih valuta bitcoin nije kontroliran od središnjeg regulatornog tijela što može biti i fenomenalno i katastrofalno.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Monetarna revoucija u Poljskoj: T-Mobile prima
rex251 kaže...
kako da ne. nije baš isto. Za razliku od standardnih valuta bitcoin nije kontroliran od središnjeg regulatornog tijela što može biti i fenomenalno i katastrofalno.

 Odlicno znao sam da imam posla sa ekonomskim genijem... pitanje za tebe... ako se valuta neke drzave kontrolira od " sredisnjeg regulatornog tijela" kako to da svakih par desetljeca imamo hiperinflaciju ???

13 godina
neaktivan
offline
Re: Monetarna revoucija u Poljskoj: T-Mobile prima

što točno želiš reči, tj., što točno nije u redu s navedenom izjavom. Navođenje primjera baš i nije neki način za pobijanje nečije tvrdnje, jer svatko će navesti primjer koji njemu odgovara.  

11 godina
neaktivan
offline
Monetarna revoucija u Poljskoj: T-Mobile prima bit

Pa neće telekom zadržavat te bitcoine, korisnik kupuje bitcoine preko određenih servisa (ne znam ime trenutno najpopularnijeg servisa) koji vrše konverziju tradicionalnih valuta u bitcoine te tada plaćaju račun pa telekom te bitcoine prodaje opet i pretvara u tradicionalne valute. Cijeli proces traje nekoliko sekundi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Monetarna revoucija u Poljskoj: T-Mobile prima bit

Bitcoin je digitalno zlato.

Ako nema pokrica probajte izrudariti jedan btc ili blok od 25 komada. Svaki dan na sigurnost mreze tj. rudarenje se potroši 150 000€ struje,plus cijena hardvera koja je potrebna za rudarenje, i znanje.

i ja sam bio skeptican u vezi kriptovaluta ali poslije kad ti sve sjedne, to je tehnologija koja ce sve pokoriti! 

 

BTC-a ce biti samo 21 milijun

USD ima koliko dede u fedu odluce da ce biti a stampaju ga gore nego nekad dinare u topčider štampariji,

samim tim BTC je pošteniji.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Monetarna revoucija u Poljskoj: T-Mobile prima
Ma kako neka kvazi valuta koja stalno divlja u vrijednosti moze biti super?

Bit ce najzanimljivije ako je zabrane svagdje,a kako su krenili nebi se cudio.

Uglavnom sto se mene tice sto dalje od valuta koje nit su kontrolirane,niti imaju ikakvo pokrice
robimarko@gmail.com
15 godina
neaktivan
offline
Monetarna revoucija u Poljskoj: T-Mobile prima bit

Meni nije jasan princip zabrane valute koja zakonski nigdje ne postoji. Kao da zabranis razmjenu stakla za novac.

Ako netko zeli trgovati Bitcoinom neka trguje, propao on za 2 dana ili ne.

U svakom slucaju super potez T-Mobilea.

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Monetarna revoucija u Poljskoj: T-Mobile prima
robimarko kaže...
...
Uglavnom sto se mene tice sto dalje od valuta koje nit su kontrolirane,niti imaju ikakvo pokrice

 A misliš da sve ove "konvencionalne" valute imaju pokrića?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Monetarna revoucija u Poljskoj: T-Mobile prima

bravo! I ja sam to htio pitati gospodina.... Jel ti mislis da bilo koja valuta u svijetu ima pokrice?!?!  Bitcoin se ne razlikuje od svih papirnatih valuta (nema pokrice)  isto kao i recimo sve vrste kartica ( mislis li da oni brojevi na tvom tekucem ili ziro-racunu ili deviznom imaju pokrice?!)   NEMAJU

 

Ako zelis pricati o PRAVOM NOVCU pocni govoriti o zlatu, srebru, platini, paladiju itd...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice