Motorola popustila, Moto G4 Plus dobit će Android

poruka: 6
|
čitano: 1.380
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Motorola popustila, Moto G4 Plus dobit će Android ".
15 godina
offline
Motorola popustila, Moto G4 Plus dobit će Android

Da daaaa, naišli su na gnjev ekipe i sada odjednom su slučajno to izostavili iz plana.

A eto, pošto im nije ni bilo u planu sada će update kasniti...Tako im i treba kada kao Lenovo izbacuju 6 serija praktički jedan te isti uređaj, a izgleda da ni u Moto dijelu nisu ništa bolji.

origin: mrxa
 
6 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Motorola popustila, Moto G4 Plus dobit će Android

A sta krajnji korisnik ima od tog azuriranja? Mislim, koja je razlika u odnosu na aktualnu verziju?

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Motorola popustila, Moto G4 Plus dobit će Android

Kao vlasnik Moto G4 plus modela, mislim si, šta mi je ova "mini afera" bila potrebna, bolje

da smo ostali na nougatu, gdje sve radi glatko i fluidno, a i baterija fino traje. Sa ovim nadogradnjama

nikad nisi siguran kako će se to odraziti na bateriju, kameru i ostalo.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Motorola popustila, Moto G4 Plus dobit će Andr
Shannon kaže...

Kao vlasnik Moto G4 plus modela, mislim si, šta mi je ova "mini afera" bila potrebna, bolje

da smo ostali na nougatu, gdje sve radi glatko i fluidno, a i baterija fino traje. Sa ovim nadogradnjama

nikad nisi siguran kako će se to odraziti na bateriju, kameru i ostalo.

 inače motorolini ljudi idu po kućama i tjeraju kupce puškom na nadogradnju... kad pogledam kupce niti me ne čudi kako se tvrtke bahate i iskorištavaju glupost, ne valja kad izdaju nadogradnju, ne valja kad ne izdaju

ravna zemlja i šupalj mjesec
15 godina
offline
Motorola popustila, Moto G4 Plus dobit će Android

vjerojatno ni sa tom reklamom za oreo nije bilo dovoljno prodnih moto g plus 

pa ekipa rekla nema ni orea 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Motorola popustila, Moto G4 Plus dobit će Andr
Razlika (iako je ima) je nebitna u ovoj priči. Ako su nešto reklamirali (obećali) onda bi to trebali ispuniti. A ako ćeš me pitati koje su to razlike bitne, i ne moraju biti (security updates, kompatibilnosti s aplikacijama, nove mogućnosti), bitno je da ja kao korisnik volim (ne trebam) imati najnoviji software, onda ću i izabrati proizvođača koji to nudi/obećaje.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice