Mouse-Box - računalo i miš u jednom kućištu

poruka: 13
|
čitano: 2.424
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mouse-Box - računalo i miš u jednom kućištu".
10 godina
suspendiran
offline
Mouse-Box - računalo i miš u jednom kućištu

Sviđa mi se kao koncept. Ako će moći progutati gledanje Full HD MKVa, onda je potencijalno vrlo korisno rješenje (koje bih volio imati).

 

Bilo bi fantastično da ima ugrađeni wireless HDMI. Iako, čudi me da su računalo ugradili u miša, a ne recimo u tipkovnicu, jer ti i tako oboje trebaju za rad.

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Mouse-Box - računalo i miš u jednom kućištu

Oskar Szczepani najači sa šumom Striborovom ispod razdrljene šulje.

Wenn ist das Nunstuck git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mouse-Box - računalo i miš u jednom kućištu

Slutim da neće zaživjeti... em ekvivalentno računalo stane u odvojenu kutijicu ili stick iste ili manje veličine, ili tipkovnicu, em je bezveze umjesto micanja kabela s miša staviti na njega tri kabela...

 

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mouse-Box - računalo i miš u jednom kućištu
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Sviđa mi se kao koncept. Ako će moći progutati gledanje Full HD MKVa, onda je potencijalno vrlo korisno rješenje (koje bih volio imati).

 

Bilo bi fantastično da ima ugrađeni wireless HDMI. Iako, čudi me da su računalo ugradili u miša, a ne recimo u tipkovnicu, jer ti i tako oboje trebaju za rad.

 i ja isto baš razmišljam pa kud u miša. on se najviše miče u radu. bolje da su napravili komp tastaturu. veće je ali je statično. dok miš moraš gurat non stop i još kad mu prištekaš 2 usba i jedan hdmi. već je malo zahebanije za radit. vući 3 kabela sa mišem...

12 godina
odjavljen
offline
Mouse-Box - računalo i miš u jednom kućištu

Baš me zanima kako su riješili zagrijavanja/pregrijavanje. Ljudi s malo većom rukom (kao ja) bi taj cijeli miš prekrili i po ljetu ne znam kako dugo bi radio prije nego bi se pregrijao.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mouse-Box - računalo i miš u jednom kućištu

Radilo bi bez problema...pa to je hardver kakav imas u mobitelima pa rade koliku god ruku imao...;)

Pitanje je koliko bi korisnik radio sa rukom na misu koji se zagrijava. Fuj. Totalno bezveze. Posluzio je da se napise jedna vijest i vise nikad ga necemo vidjeti.

www.damagehigh.com // Don`t fix what ain`t broken!
16 godina
offline
Re: Mouse-Box - računalo i miš u jednom kućištu
ranko091 kaže...

 i ja isto baš razmišljam pa kud u miša. on se najviše miče u radu. bolje da su napravili komp tastaturu. veće je ali je statično.

 Nije fora, to već postoji

15 godina
offline
Mouse-Box - računalo i miš u jednom kućištu

Kompjuter u mišu?

 

Miš u kompjuteru!

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mouse-Box - računalo i miš u jednom kućištu
ranko091 kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Sviđa mi se kao koncept. Ako će moći progutati gledanje Full HD MKVa, onda je potencijalno vrlo korisno rješenje (koje bih volio imati).

 

Bilo bi fantastično da ima ugrađeni wireless HDMI. Iako, čudi me da su računalo ugradili u miša, a ne recimo u tipkovnicu, jer ti i tako oboje trebaju za rad.

 i ja isto baš razmišljam pa kud u miša. on se najviše miče u radu. bolje da su napravili komp tastaturu. veće je ali je statično. dok miš moraš gurat non stop i još kad mu prištekaš 2 usba i jedan hdmi. već je malo zahebanije za radit. vući 3 kabela sa mišem...

 

 

I da stave ekran na tastaturu koji bi se dao preklopit...

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.1.2015 18:09 (zila).
15 godina
offline
Re: Mouse-Box - računalo i miš u jednom kućištu
zila kaže...
ranko091 kaže...

 i ja isto baš razmišljam pa kud u miša. on se najviše miče u radu. bolje da su napravili komp tastaturu. veće je ali je statično. dok miš moraš gurat non stop i još kad mu prištekaš 2 usba i jedan hdmi. već je malo zahebanije za radit. vući 3 kabela sa mišem...

 

 

I da stave ekran na tastaturu koji bi se dao preklopit...

 ...preklopit u A5 format i gurnut u kuvertu od pisma. :D

 

i poslat nekome.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Mouse-Box - računalo i miš u jednom kućištu
Darmarko kaže...
ranko091 kaže...

 i ja isto baš razmišljam pa kud u miša. on se najviše miče u radu. bolje da su napravili komp tastaturu. veće je ali je statično.

 Nije fora, to već postoji

 Kakav bi se danas hardver mogao ugurati u kućište od Commodorea 

15 godina
offline
Mouse-Box - računalo i miš u jednom kućištu

mogli su staviti monitor u miš. i DVD pogon. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mouse-Box - računalo i miš u jednom kućištu

..sve zajedno u Cloud i rješen problem, tad samo trebamo (sitnica) drugo računalo za pristup..

koncept, ko koncept, na kraju se izgubi smisao jer designerima nitko ne napomene upotrebu, dok ovako na slici može proći. .. ili je cilj možda samo crowfounding, popularno ovih dana..

-ali jednako ove kritike mogu biti proglašene defetizmom ili klasičnim HR jalom.

 

btw 'napunjen' usbom i hdmijem izgleda 'opasno', kndže.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice