Naprednije Google Karte u Hrvatskoj

poruka: 23
|
čitano: 4.052
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Naprednije Google Karte u Hrvatskoj".
14 godina
neaktivan
offline
Naprednije Google Karte u Hrvatskoj

Napokon turn by turn!

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.12.2013 19:44 (kach).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Naprednije Google Karte u Hrvatskoj

Bar da ste stavili relevantniju kartu...

3 minute fotošopa.{#}

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Naprednije Google Karte u Hrvatskoj

Jel bi netko mogao dat link na taj app jer ja još uvijek ne mogu skinut službeni Google Maps preko storea :( Hvala!

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Naprednije Google Karte u Hrvatskoj
gordan55 kaže...

Jel bi netko mogao dat link na taj app jer ja još uvijek ne mogu skinut službeni Google Maps preko storea :( Hvala!

Nema posebnog appa, sve ovo je dio Google Mapsa, odnosno Google Karte

...
16 godina
offline
Re: Naprednije Google Karte u Hrvatskoj
gordan55 kaže...

Jel bi netko mogao dat link na taj app jer ja još uvijek ne mogu skinut službeni Google Maps preko storea :( Hvala!

jel imaš Google Maps? Ako da, napravi ažuriranje aplikacije

14 godina
offline
Re: Naprednije Google Karte u Hrvatskoj
gordan55 kaže...

Jel bi netko mogao dat link na taj app jer ja još uvijek ne mogu skinut službeni Google Maps preko storea :( Hvala!

Ako imaš iPhone možeš napraviti američki AppleID pa s njime skinuti, imaš milijun tutoriala ako proguglaš.

 

Ova novost me jučer baš ugodno iznenadila, tražio sam jedan restoran, slučajno sam pokrenuo navigaciju uopće ne očekujući da će raditi, a dočekao me popup da je u beta fazi i da mogu koristiti. Jako dobro radi, možda i bolje od Sygica kojeg imam instaliranog.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
14 godina
neaktivan
offline
Re: Naprednije Google Karte u Hrvatskoj
power_user kaže...
Ako imaš iPhone možeš napraviti američki AppleID pa s njime skinuti, imaš milijun tutoriala ako proguglaš.

 

 

Nemoras nis napraviti,nije to windows phone!! Dovoljan je jedan klik napraviti da se promjeni sa hrvatskog na US store.

14 godina
offline
Re: Naprednije Google Karte u Hrvatskoj
kach kaže...
power_user kaže...
Ako imaš iPhone možeš napraviti američki AppleID pa s njime skinuti, imaš milijun tutoriala ako proguglaš.

 

 

Nemoras nis napraviti,nije to windows phone!! Dovoljan je jedan klik napraviti da se promjeni sa hrvatskog na US store.

Da, ali ne možeš skidati sa US storea ako imaš hrvatski AppleID

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
15 godina
offline
Naprednije Google Karte u Hrvatskoj

Koje sranje, naprave to za Hrvatske korisnike, hrvatski jezik, a ne možeš skiniti aplikaciju s Hrvatskog App Storea (Apple), nego se moraš dobro pomucit da instaliras... Di je tu logika?

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Naprednije Google Karte u Hrvatskoj
Mozes. Kak sam onda uspio skinut google maps?
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Naprednije Google Karte u Hrvatskoj

Pa o cem vi drobite?

Odes u Postavke - AppStore - prikazi apple ID - promjeni regiju - USA - i agree - next

 

jel toliko tesko to napraviti, kad instaliras, vratis store na HR i google maps ti ostaje...stvarno atomska fizika

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Naprednije Google Karte u Hrvatskoj
To cijelo vrijeme govorim da je zapravo full jednostano. . Ali drugi tvrde suprotno :-/. Ponavljam nije to windows phone da moras cijeli telefon restartati i napraviti novi id sa novim emailom.
 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Naprednije Google Karte u Hrvatskoj
kach kaže...
To cijelo vrijeme govorim da je zapravo full jednostano. . Ali drugi tvrde suprotno :-/. Ponavljam nije to windows phone da moras cijeli telefon restartati i napraviti novi id sa novim emailom.

Onda su nešto promjenili, ja koristim američki acc. još od iPhone OS 2.2, ali još u doba iOSa 4 sam imao problema s drugim regijama. Sorry...

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
15 godina
offline
Naprednije Google Karte u Hrvatskoj

Nisam rekao da se ne moze, nego naprave update za nase trziste i onda ga ne mozes instalirati normalno , nego moras regiju mijenjat...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Naprednije Google Karte u Hrvatskoj

Navigacija radi po Zagrebu i okolici iznenađujuće dobro (Android). Vidjet ćemo šta će se desit kad se vratim u Slavoniju :D

"Ja podržavam open source jer omogučuje svakoj sekretarici da prilagodi izvorni kod uredskih alata svojim potrebama. " by rjakopec
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Naprednije Google Karte u Hrvatskoj
Pa uveli su turn by turn navigaciju za HR, turistima korisno, a oni nemaju HR store...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Naprednije Google Karte u Hrvatskoj
dobrodosao u 2008 google :)
14 godina
offline
Re: Naprednije Google Karte u Hrvatskoj
skilly kaže...
Pa uveli su turn by turn navigaciju za HR, turistima korisno, a oni nemaju HR store...

Nebitno iz kojeg storea je app, on je uvijek isti samo su sad omogucili turn-by-turn navigaciju u Hr koja s tim istim appom postoji vec dosta dugo u nekim zemljama na svakom Androidu

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
11 godina
neaktivan
offline
Naprednije Google Karte u Hrvatskoj

Koristim verziju 7.5.0 ali mi idalje ne radi turn-by-turn, neki savjet ? (Android)

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Naprednije Google Karte u Hrvatskoj
A ne znam da li je to baš tako. Odabirom USA Appstorea pitalo me da upišem State. Koji State odabrati? Ako ga ne odabereš ne možeš dalje.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Naprednije Google Karte u Hrvatskoj
Pixa123 kaže...

Koristim verziju 7.5.0 ali mi idalje ne radi turn-by-turn, neki savjet ? (Android)

takoder i meni.. ja imam samo preview

 

htc one sa 4.3 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Naprednije Google Karte u Hrvatskoj

Meni je radila prije nekoliko dana i sada na 7.5.0. (android) opet samo preview?

 

Jako me rastužilo ovo :(

14 godina
offline
Re: Naprednije Google Karte u Hrvatskoj
sale1902 kaže...

Meni je radila prije nekoliko dana i sada na 7.5.0. (android) opet samo preview?

 

Jako me rastužilo ovo :(

Također {#}

 

HTC One GPE 4.4, a isto je i na Nexusu 4 stock 4.4

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice