Nexus 4 za 199 dolara

poruka: 22
|
čitano: 4.948
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nexus 4 za 199 dolara".
12 godina
protjeran
offline
Nexus 4 za 199 dolara

gdje se moze kupiti kod nas?

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nexus 4 za 199 dolara

Na njuškalu za 2500-2700 kn

 

Očito je $ jako ojačao u odnosu na kunu

 
25 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Nexus 4 za 199 dolara

Ovakve vijesti nas samo uzrujaju...

Freak Show Inc.
 
25 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Nexus 4 za 199 dolara

ma dobro, znam za ove lihvare po njuskalu.. mene zanima gdje preko neta mogu kupiti novi za 199 dolara (iz EU), platit porez eventualno..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nexus 4 za 199 dolara

Zašto bi plaćao porez ako je roba iz EU? Porez plaćaš državi odakle naručuješ...

 

Ne možeš kupit nigdje u EU za protuvrijednost od 199$. Ne znam uopće čemu ova vijest... Znam i ja da je gorivo u S. Arabiji 1kn, al to mi ništa ne znači kad ga ne mogu kupit

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.8.2013 9:32 (lllnuclearlll).
Moj PC  
30 1 hvala 1
13 godina
offline
Nexus 4 za 199 dolara

Snižen je i u Njemačkoj na PlayStore-u (199€), mislim i u UK (159 funti). U Njemačkoj ga čak ima "on stock", što je rijetkost :) Google obično prodaje nešto što se ne može naručiti :)

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nexus 4 za 199 dolara
digitall1982 kaže...

ma dobro, znam za ove lihvare po njuskalu.. mene zanima gdje preko neta mogu kupiti novi za 199 dolara (iz EU), platit porez eventualno..

Poreza/carine za kupnju iz zemlje unutar EU nemaš jer je HR odnedavno dio EU, bilo je na vijestima i po novinama nešto o tome ;). 

Preko neta što se tiče Google trgovine ne funkcionira. Mora ti kupiti neko tko je adresom i fizički iz države u kojoj je uređaj dostupan nažalost. 

12 godina
protjeran
offline
Re: Nexus 4 za 199 dolara
Jazzer kaže...
digitall1982 kaže...

ma dobro, znam za ove lihvare po njuskalu.. mene zanima gdje preko neta mogu kupiti novi za 199 dolara (iz EU), platit porez eventualno..

Poreza/carine za kupnju iz zemlje unutar EU nemaš jer je HR odnedavno dio EU, bilo je na vijestima i po novinama nešto o tome ;). 

Preko neta što se tiče Google trgovine ne funkcionira. Mora ti kupiti neko tko je adresom i fizički iz države u kojoj je uređaj dostupan nažalost. 

ma cuo sam nesto o tome da smo kao u eu sada od nedavno.. i da porez moras platit ali carinu vise ne.. barem kad auto u njemackoj kupujes..

iskreno pojma nemam kome i koliko ali prica se po gradu.. :)

 

uglavnom, kontaktiram rodbinu u njemackoj, oni ga mogu kupit preko net-a za 199$  i poslat mi ga ?

14 godina
offline
Re: Nexus 4 za 199 dolara
Šta kad ga kupiš, da li ga treba otključati ili samo ubaciš sim karticu i gotovo?
Ozbiljno, ne znam ;-?
13 godina
neaktivan
offline
Nexus 4 za 199 dolara

iz njemacke samo mozda unlock al sumnjam a iz usa nece ti radit u hrvatskoj jer je drugi tip mreze CDMA a mi koristimo GSM

 
0 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nexus 4 za 199 dolara
danijel0000 kaže...
Šta kad ga kupiš, da li ga treba otključati ili samo ubaciš sim karticu i gotovo?
Ozbiljno, ne znam ;-?

Pa ubaci karticu i vozi.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nexus 4 za 199 dolara
fpopic kaže...

iz njemacke samo mozda unlock al sumnjam a iz usa nece ti radit u hrvatskoj jer je drugi tip mreze CDMA a mi koristimo GSM

Gdje god da kupiš radit će ti u hrv..

Live and let live.
13 godina
offline
Re: Nexus 4 za 199 dolara
W-CDMA je UMTS tj 3G standard,a GSM je 2G i on se koristi u cijelom svijetu
robimarko@gmail.com
16 godina
neaktivan
offline
Nexus 4 za 199 dolara

Na ebay novi sa dostavom u Hrvatsku cca 2000 kn ... I to je prije ovog pojeftinjenja tako da bi cijene možda mogle još malo pasti

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nexus 4 za 199 dolara

ako odem fizicki u njemu ili austriju (recimo graz) gdje ga onda mogu kupiti, mislim u kojoj trgovini i to...

i po kojoj cijeni?

hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nexus 4 za 199 dolara
Nigdje po to cijeni jer je to play! cijena. Znaci samo online
Huawei u8650/u8652 CM7 team - PENZIONER :P
16 godina
offline
Re: Nexus 4 za 199 dolara
southy kaže...

Na ebay novi sa dostavom u Hrvatsku cca 2000 kn ... I to je prije ovog pojeftinjenja tako da bi cijene možda mogle još malo pasti

 +PDV jer vjerojatno nije iz EU

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.8.2013 16:49 (lllnuclearlll).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nexus 4 za 199 dolara

Da li se može kupit u GB model sa 16gb i koliko košta?
btw kako poć na njihovu stranicu, jer mi izbacuje da store nije dostupan u hrvatskoj? 

10 godina
offline
Re: Nexus 4 za 199 dolara
fpopic kaže...

iz njemacke samo mozda unlock al sumnjam a iz usa nece ti radit u hrvatskoj jer je drugi tip mreze CDMA a mi koristimo GSM

 

Ima GSM mreža i u Americi.

10 godina
offline
Re: Nexus 4 za 199 dolara
srky.du kaže...

Da li se može kupit u GB model sa 16gb i koliko košta?
btw kako poć na njihovu stranicu, jer mi izbacuje da store nije dostupan u hrvatskoj? 

Proxy, ali nećeš ni tako moći kupiti, jer ti kreditna kartica mora biti iz zemlje iz koje bi ga kupio.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nexus 4 za 199 dolara
Syke kaže...
srky.du kaže...

Da li se može kupit u GB model sa 16gb i koliko košta?
btw kako poć na njihovu stranicu, jer mi izbacuje da store nije dostupan u hrvatskoj? 

Proxy, ali nećeš ni tako moći kupiti, jer ti kreditna kartica mora biti iz zemlje iz koje bi ga kupio.

ma nije mi ga problem kupit, bitno mi je samo da znam ima li ga i kolika je cijena

10 godina
offline
Nexus 4 za 199 dolara

Onda preko vpna.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.9.2013 16:00 (Syke).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice