Nexus 6 na testovima ima dobre rezultate

poruka: 21
|
čitano: 3.414
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nexus 6 na testovima ima dobre rezultate".
12 godina
neaktivan
offline
Nexus 6 na testovima ima dobre rezultate

Po meni jedini nedostatak preveliki ekran, sve preko 5 inči mi ne odgovara. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.10.2014 19:02 (Dema).
 
14 1 hvala 0
15 godina
offline
Nexus 6 na testovima ima dobre rezultate

ti si jos ok. meni je lumia 925 s 4.5" knap.

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nexus 6 na testovima ima dobre rezultate
Kupujem
16 godina
offline
Nexus 6 na testovima ima dobre rezultate

Ne kupujem! Preveliki ekran, baterija i dalje solidna nedostojna velikog ekrana (Sony pakira na 5.2" baterije od 3100mAh) a ovi i dalje po svom lupaju, bez obzira na manje zahtjevniji novi L, sumnjam da će baterija bit odlična spram jednog Sonya, koji zna kako se posao radi po tom pitanju..

Nova (s808, 810)arhitektura je uskoro ovdje sa značajnijom smanjenom potrošnjom energije, a uz to dolazi i niz drugih benefita, koje nosi novi proizvodni proces...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.10.2014 19:54 (zvonac).
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Nexus 6 na testovima ima dobre rezultate

Nema se šta više ponudit pa bespotrebno pucaju na veću dijagonalu,alo 5.9" za telefon!!To much!

AUDIOFIL
Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Nexus 6 na testovima ima dobre rezultate

Ja bi se rado prebacio sa galaxy nexus-a na nexus 6, ali idem do max 5.5'' 

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Nexus 6 na testovima ima dobre rezultate

Napredak po pitanju procesora beznačajan, kao i većina ostaloga.

Previše žure sa štancanjem, imam S4 Pro based telefon i tek značajan napredak vidim u S810 verziji, ovo propuštam.

iclock2much
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Nexus 6 na testovima ima dobre rezultate

Velik? Da. Ali... ipak manji od nekih 5.5 incha... 

Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Nexus 6 na testovima ima dobre rezultate

U odnosu na N5 se stvarno ne isplati (ako ga posjedujete)

 

64-bita se čeka!

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.10.2014 21:24 (Mitch).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nexus 6 na testovima ima dobre rezultate
zvonac kaže...

Ne kupujem! Preveliki ekran, baterija i dalje solidna nedostojna velikog ekrana (Sony pakira na 5.2" baterije od 3100mAh) a ovi i dalje po svom lupaju, bez obzira na manje zahtjevniji novi L, sumnjam da će baterija bit odlična spram jednog Sonya, koji zna kako se posao radi po tom pitanju..

Nova (s808, 810)arhitektura je uskoro ovdje sa značajnijom smanjenom potrošnjom energije, a uz to dolazi i niz drugih benefita, koje nosi novi proizvodni proces...

 

 

Sony ima jednu caku, recimo Xperia Z2 i LG G2, gotovo identični (s time da G2 ima procesor koji manje troši), a Z2 daje duplo više screen-on timea.

 

 

 

Jedini razlog - Sonyev IPS ekran je čudo. Troši užasno malo struje, kao AMOLED, s time da je stock ROM odlično ispoliran po pitanju sistemskih wakelock-ova...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
14 godina
protjeran
offline
Re: Nexus 6 na testovima ima dobre rezultate
Oces rec da se sa Z2 pod normalno ima 11-14 sati screen-on time-a? Sumnjam...
16 godina
offline
Nexus 6 na testovima ima dobre rezultate

Ne kupujem, imam Nexus 5 koji ima sve što mi treba, a ove "nadogradnje" ništa ne donose novo. Za moj ukus preveliko. To je čisto da bi se reklo eto i mi imamo novi model.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nexus 6 na testovima ima dobre rezultate

Ovo je vec pre veliko za nosenje po djepovima, narocito onima ljetnih hlaca. N5 mi je nekako limit, makar bih najzadovoljniji bio mobitelom ekrana od 4,5" bez rubova :D dok mi debljina ne igra ulogu, cak mi deblji mobitel bolje lezi u ruci.

 

Ne, nemam namjeru zanimati se za ovaj uredjaj, Nexus 5 ce odraditi jos koju godinu, sigurno, najbolji uredjaj kojeg sam si mogao uzeti :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Nexus 6 na testovima ima dobre rezultate

Trenutno sam na Nexus 5, da imam love za bolje nebi uzeo nista, N5 je odlican mobitel i dok mi na njemu sve radi ovako kako radi (google-ovski, ko zmaj kako bi rekli), eventualno Z4 novi

 
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Nexus 6 na testovima ima dobre rezultate
Z2 ima OsT 11-14h, al samo na papiru... To dobijes ako ostavis ukljucen ekran, pogasis sve pozadinske aplikacije, i iskljucis sve veze... U normalnim uvijetima 6-7h max...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Nexus 6 na testovima ima dobre rezultate
MasterPeace kaže...
Z2 ima OsT 11-14h, al samo na papiru... To dobijes ako ostavis ukljucen ekran, pogasis sve pozadinske aplikacije, i iskljucis sve veze... U normalnim uvijetima 6-7h max...

U normalnim uvjetima sa Compact-icom sam imao oko 8 ipo 9h on screen-a, s obzirom da Z2 ima slicno trajanje baterije, ne vjerujem da je manje

15 godina
offline
Nexus 6 na testovima ima dobre rezultate

zamjenio sam nexus 5 za One Plus One i sad moram kupiti nove hlace jer mi dzepovi nisu dosta veliki... 

s nexus serijom sam od samsunga jos tamo, ali ovaj cu preskocit ko da ga nikad ni nisu najavili, 5'9 je van svake pameti... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nexus 6 na testovima ima dobre rezultate
ansha kaže...
Oces rec da se sa Z2 pod normalno ima 11-14 sati screen-on time-a? Sumnjam...

S G2 sam dosegao 4h i 30 i to je neki prosjek, uz isto koristenje Z2 zna gurat do 9

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
14 godina
protjeran
offline
Re: Nexus 6 na testovima ima dobre rezultate
Ja na G2 6h prosjek i to uz stand-by od oko 2 dana.
14 godina
offline
Nexus 6 na testovima ima dobre rezultate

Zaista su počeli ić u krajnost s veličinama ekrana.

Za moj ukus, ovo nije veličina mobitela kojeg ću svakodnevno nosit sa sobom.

Šteta, zaista sam razmišljao o njemu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nexus 6 na testovima ima dobre rezultate
ansha kaže...
Ja na G2 6h prosjek i to uz stand-by od oko 2 dana.

Zanimljivo, uzivaj na G2, i dalje smatram da je bolji od G3!

 

 

 

 

BTW ovih 3100 mAh ce se ISTOPIT na 5.9", osim ako bude Motorolin AMOLED...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice