Nova verzija YouTubea za Android

poruka: 27
|
čitano: 2.343
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nova verzija YouTubea za Android".
14 godina
offline
Nova verzija YouTubea za Android

Napokon. Samo nekoliko mjeseci nakon sto su to stavili na iOS.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Nova verzija YouTubea za Android

LOL, ovi su gori i od MS-a... tek sad mozeš birat kvalitetu reprodukcije?! malo mi zvuči nevjerovatno, al dobro..

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Nova verzija YouTubea za Android

Jest da mi je tablet na izdisaju, ali koooonačno je dočekao i ovo 'čudo' {#}

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nova verzija YouTubea za Android

kvaliteta videa se moggla birati i prije, uređaji koji su imali manju rezoluciju mnogli su birati između uključene i iskučene opcije HQ (high quality), a oni koji imaju HD rezoluciju i više, mogli su birati uključen ili isključen HD. Razlika je u tome što sada ima više opcija na izbor.

Moj PC  
3 1 hvala 2
16 godina
offline
Re: Nova verzija YouTubea za Android
1080p nikad nije bio dostupan na youtube za android (osim izmodificirane verzije sa xda), niti nije djelomicno. Barem ja nisam naisao ni na jedan video koji bi mi dao tu mogucnost.
Zasto je to tako, pitaj boga.
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
16 godina
offline
Re: Nova verzija YouTubea za Android
ukay1000 kaže...
1080p nikad nije bio dostupan na youtube za android (osim izmodificirane verzije sa xda), niti nije djelomicno. Barem ja nisam naisao ni na jedan video koji bi mi dao tu mogucnost.
Zasto je to tako, pitaj boga.

nije bio 1080p ali je bio 720p i to kao opcija HD

12 godina
offline
Nova verzija YouTubea za Android

Fascinantno! Na mobitelu mozes birati u kojoj se rezoluciji prikazuje video, a preko desktop browsera ta postavka postoji samo za fullscreen...

Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Nova verzija YouTubea za Android

Zasto meni na svakom videu najvise 360p? zbog velicine ekrana? (4'')

[url=http://trakt.tv/user/MjezZza][img]http://trakt.tv/user/MjezZza/widgets/watched/episode-banner.jpg#nocache[/img][/url]
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nova verzija YouTubea za Android
maxy0 kaže...

Zasto meni na svakom videu najvise 360p? zbog velicine ekrana? (4'')

prije zbog rezolucije. koja je rezolucija?

15 godina
offline
Re: Nova verzija YouTubea za Android

Da li je to omogućeno samo na uređajima s 720p ili većom rezolucijom?Imam S4 Mini i maksimalna rezolucija koju mogu staviti je 360p.

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.6.2014 10:35 (emerik).
16 godina
offline
Re: Nova verzija YouTubea za Android
emerik kaže...

Da li je to omogućeno samo na uređajima s 720p ili većom rezolucijom?Imam S4 Mini i maksimalna rezolucija koju mogu staviti je 360p.

S4 mini ima rezoluciju 960x540 kao i moj i ja mogu gledati samo do 360p. Dakle gledaš u onom maksimalnom omjeru za svoj uređaj.

Nema koristi vrtiti 720p na ekranu koji ga ne može prikazati.

15 godina
offline
Re: Nova verzija YouTubea za Android

OK,ali moj frend ima Nokiu Lumiu 520 koja ima rezoluciju 800*480 i na Youtubeu ima daleko višu kvalitetu od ove moje.Na Lumii 520 predobro izgleda Youtube.

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
16 godina
offline
Re: Nova verzija YouTubea za Android
emerik kaže...

OK,ali moj frend ima Nokiu Lumiu 520 koja ima rezoluciju 800*480 i na Youtubeu ima daleko višu kvalitetu od ove moje.Na Lumii 520 predobro izgleda Youtube.

čuj on i gleda u većoj rezoluciji youtube (480p) ako je rezolucija 800*480. E sad ti sve ovisi i o videu, kakva je kompresija...

Nemojte puno plakati za velikim rezolucijama na malim zaslonima, tu su razlike minimalne. druga stvar su tableti...

14 godina
offline
Nova verzija YouTubea za Android

Pa i nebi rekao da je bas toliko mala razlika, kada gledam nrki gameplay dosta je mutno i ne bas vidljivo a bez problema mi moze reproducirati 720p gdje je razlika ogromna

[url=http://trakt.tv/user/MjezZza][img]http://trakt.tv/user/MjezZza/widgets/watched/episode-banner.jpg#nocache[/img][/url]
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nova verzija YouTubea za Android

ostajem i dalje pri youtube aplikaciji s xda jer mi pruza na mom 960x540 4.5" ekranu prikaz u 720p, bilo bi korisno da i YouTube to shvati...

15 godina
offline
Re: Nova verzija YouTubea za Android
bbbmarko01 kaže...

ostajem i dalje pri youtube aplikaciji s xda jer mi pruza na mom 960x540 4.5" ekranu prikaz u 720p, bilo bi korisno da i YouTube to shvati...

Je li moguće instalirati tu aplikaciju na uređaj koji nije rootan?

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nova verzija YouTubea za Android
emerik kaže...
bbbmarko01 kaže...

ostajem i dalje pri youtube aplikaciji s xda jer mi pruza na mom 960x540 4.5" ekranu prikaz u 720p, bilo bi korisno da i YouTube to shvati...

Je li moguće instalirati tu aplikaciju na uređaj koji nije rootan?

nazalost ne, ali eto root bi se isplatio pa makar samo zbog te aplikacije

16 godina
offline
Re: Nova verzija YouTubea za Android

Youtube shvaća da je nemoguće da neHD ekran prikaže išta u HDu. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nova verzija YouTubea za Android

eto ukoliko imas neHD ekran probaj skinut youtube s xda pa mi reci da li je razlika ocita, a u prinicipu bi moglo samo da maknu to ogranicenje i da ti daju izbor da sam biras sto hoces :)

13 godina
neaktivan
offline
Nova verzija YouTubea za Android

A da radi u backgroundu? Ništa? ...

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nova verzija YouTubea za Android
bbbmarko01 kaže...

eto ukoliko imas neHD ekran probaj skinut youtube s xda pa mi reci da li je razlika ocita, a u prinicipu bi moglo samo da maknu to ogranicenje i da ti daju izbor da sam biras sto hoces :)

Birao ili ne, HD ne gledaš

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nova verzija YouTubea za Android

Vjerojatno jesi u pravu, ali da je kvaliteta bolja - je, daleko bolje nego sto mi pruza originalna aplikacija. (to je moje misljenje i napominjem to da ne udemo u nepotrebnu raspravu)

16 godina
offline
Re: Nova verzija YouTubea za Android
bbbmarko01 kaže...

Vjerojatno jesi u pravu, ali da je kvaliteta bolja - je, daleko bolje nego sto mi pruza originalna aplikacija. (to je moje misljenje i napominjem to da ne udemo u nepotrebnu raspravu)

Ne tvrdim da nije bolja samo tvrdim da ekran koji prikazuje xy piksela ne moze reproducirati vise od tog xy pimsela. To je isto ko pametnjakovici koji kupe tv reciver gledaju hd filmove a tv ne podrzava HD rezoluciju. To je HD koji je kompresiran na rezoluciju uređaja.

14 godina
offline
Re: Nova verzija YouTubea za Android
igy kaže...
bbbmarko01 kaže...

eto ukoliko imas neHD ekran probaj skinut youtube s xda pa mi reci da li je razlika ocita, a u prinicipu bi moglo samo da maknu to ogranicenje i da ti daju izbor da sam biras sto hoces :)

Birao ili ne, HD ne gledaš

Ali ako imaš 960x540 ekran, velika je razlika gledaš li 600x360 ili 1280x720.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
16 godina
offline
Re: Nova verzija YouTubea za Android
power_user kaže...
igy kaže...
bbbmarko01 kaže...

eto ukoliko imas neHD ekran probaj skinut youtube s xda pa mi reci da li je razlika ocita, a u prinicipu bi moglo samo da maknu to ogranicenje i da ti daju izbor da sam biras sto hoces :)

Birao ili ne, HD ne gledaš

Ali ako imaš 960x540 ekran, velika je razlika gledaš li 600x360 ili 1280x720.

1280x720 ne gledas, već 960x540

Razlika je 360p i 540p

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.6.2014 16:47 (igy).
14 godina
offline
Re: Nova verzija YouTubea za Android
igy kaže...
power_user kaže...
igy kaže...
bbbmarko01 kaže...

eto ukoliko imas neHD ekran probaj skinut youtube s xda pa mi reci da li je razlika ocita, a u prinicipu bi moglo samo da maknu to ogranicenje i da ti daju izbor da sam biras sto hoces :)

Birao ili ne, HD ne gledaš

Ali ako imaš 960x540 ekran, velika je razlika gledaš li 600x360 ili 1280x720.

1280x720 ne gledas, već 960x540

Razlika je 360p i 540p

Naravno, ali pokreni video na YouTubeu u 540p ako možeš. 

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
16 godina
offline
Re: Nova verzija YouTubea za Android
power_user kaže...

Naravno, ali pokreni video na YouTubeu u 540p ako možeš. 

ne može se pokrenuti 540p, bilo bi bolje da može, ali to nije bila poanta ove rasprave

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice