Nove usluge Vipneta i Vodafonea

poruka: 6
|
čitano: 2.092
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nove usluge Vipneta i Vodafonea".
14 godina
offline
Nove usluge Vipneta i Vodafonea

hrpa gluposti

 
8 1 hvala 0
11 godina
offline
Nove usluge Vipneta i Vodafonea

pih

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nove usluge Vipneta i Vodafonea

Podsjeća me na one glupe projekte kojima se izvlače pare od EU-a :)

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Nove usluge Vipneta i Vodafonea

Vodafone Guardian pomaže roditeljima započeti važne razgovore sa svojom djecom kako bi ih naučili odgovornim i sigurnim načinima korištenja mobilnog telefona.

 

Kada firma koja prodaje zrak kaze da ce ti pomoci u odgoju djece onda znas da je svijet otisao u vrazju mater.

 

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nove usluge Vipneta i Vodafonea
syncmaster245b kaže...

Vodafone Guardian pomaže roditeljima započeti važne razgovore sa svojom djecom kako bi ih naučili odgovornim i sigurnim načinima korištenja mobilnog telefona.

 

Kada firma koja prodaje zrak kaze da ce ti pomoci u odgoju djece onda znas da je svijet otisao u vrazju mater.

 

 

 

Kakva idiotarija... Moram se hitno maknuti s VIP-a, tak bu i bilo za koji dan kak se meni čini. Do maloprije sam mislio da imaju nešto u glavi ali očito nula bodova. Kao kupiš mobitel od VIPa koji može svašta nešto, i onda im još platiš za uslugu koja ti omogućuje da isključiš pojedine funkcije uređaja? A boga ti...

 

Šta je sljedeće? Mobitel za 1kn koji nemože apsolutno ništa dok se ne pretplatiš na neki paket funkcija tipa Telefon, Imenik, SMS ili tak neki bog?

 

Čovječe, ne mogu vjerovat... znaći usluga koja će ti omogućiti da nešto NEMAŠ na mobitelu :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.4.2013 17:36 (W1ck3d8u2z).
13 godina
offline
Re: Nove usluge Vipneta i Vodafonea

Guardian - MobileMinder Parental control, Kaspersky Parental Control, Kids Place

 

Protect - više manje svaki antivirus, osobno sam koristio Avast koji radi istu stvar za 0 kn

 

Contacts - oh well...google acc na androidu? anyone?? 

 

Najtužnije od svega je vjerojatno to što će neki i zagrist.. Na kraju će te usluge čak i proći.

Ali eto, nije da se možemo pohvaliti nekim solidnim brojem "tehnološki osviještenih" ljudi kojima ne bi bio problem malo potražiti slične, k tome besplatne solucije koje će svoj posao obavljati vrlo vjerojatno i bolje nego navedene.

No nek je kruha, fejsbuka i ajfona i narod sretan

Hello, IT. Have you tried turning it off and on again?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice