I nove Zvjezdane staze su mamac za pirate

poruka: 23
|
čitano: 4.308
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I nove Zvjezdane staze su mamac za pirate".
10 godina
suspendiran
offline
I nove Zvjezdane staze su mamac za pirate

Sistemom pretplate za gledanje serije CBS će samo odvući gledatelje u ilegalni streaming. Nisu niti ameri toliki idioti s đepovima bez dna.

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
I nove Zvjezdane staze su mamac za pirate

ja nisam nista piratizirao, odgledao sam preko kodia :)

btw svida mi se za sad, nema previse bulshitova, odma rostiljada..

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: I nove Zvjezdane staze su mamac za pirate
digitall kaže...

ja nisam nista piratizirao, odgledao sam preko kodia :)

To je ilegalan način konzumiranja sadržaja. Je li ilegalan od strane korisnika ili samo onih koji stavljaju/omogućuju sadržaj je drugi par rukava.

16 godina
offline
Re: I nove Zvjezdane staze su mamac za pirate
digitall kaže...

ja nisam nista piratizirao, odgledao sam preko kodia :)

btw svida mi se za sad, nema previse bulshitova, odma rostiljada..

Meni poprilično loše složeno... Odnosi posade mi nisu jasni, nije posložena hijerarhijski, nego mi zvuči kao par frendova koji se prepiru na mostu... ženska dođe onom tipu, zgura ga i preuzme mu konzolu... mislim koji vrag??? totalna glupost od serije

Sve skupa 3 uloge u seriji oko kojih se vrti radnja, od kojih je jedna crkla u 2. ep... 

 

Ni efekti mi nisu nešto posebno dobri za 2017. godinu... Klingonci uopće ne liče na sebe... Loše, loše...

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.9.2017 16:05 (lllnuclearlll).
9 godina
protjeran
offline
I nove Zvjezdane staze su mamac za pirate

Ovo ce biti otkazano do kraja sezone.

Moj PC  
5 4 hvala 0
9 godina
offline
Re: I nove Zvjezdane staze su mamac za pirate
lovacmaki kaže...
digitall kaže...

ja nisam nista piratizirao, odgledao sam preko kodia :)

To je ilegalan način konzumiranja sadržaja. Je li ilegalan od strane korisnika ili samo onih koji stavljaju/omogućuju sadržaj je drugi par rukava.

 ozbiljno? ne salis se? 

sta cu sad... kuku lele..

a sad ozbiljno; neka vijaju onog koji mi je omogucio da jednim dugmetom play na daljinskom od tv-a to gledam. i jos taj netko nije stavio napomenu je to nelegalno.. sram ga bilo..

dok god zivimo u supku svijeta, gdje je manje vise sve nedostupno legalnim putem, ili je dostupno za dobar postotak prosjecne place, iz inata cu pronaci nacin da gledam sto zelim free

pa ako se nekom da, nek trazi preko koliko vpn-a sam to gledao i neka me sprijeci u tome.

14 godina
offline
Re: I nove Zvjezdane staze su mamac za pirate
digitall kaže...

 ozbiljno? ne salis se? 

sta cu sad... kuku lele..

a sad ozbiljno; neka vijaju onog koji mi je omogucio da jednim dugmetom play na daljinskom od tv-a to gledam. 

 onda nemoj govoriti da ništa nisi piratizirao :) tako i ja mogu reci nek vijaju onog tko mi je omogucio da si skinem seriju sa neke od stranica

9 godina
offline
Re: I nove Zvjezdane staze su mamac za pirate
loky4i4 kaže...
digitall kaže...

 ozbiljno? ne salis se? 

sta cu sad... kuku lele..

a sad ozbiljno; neka vijaju onog koji mi je omogucio da jednim dugmetom play na daljinskom od tv-a to gledam. 

 onda nemoj govoriti da ništa nisi piratizirao :) tako i ja mogu reci nek vijaju onog tko mi je omogucio da si skinem seriju sa neke od stranica

 zar netko recenicu; "nisam pirat, gledam kodi" moze shvatiti ozbiljno??

ni smajli na kraju recenice nije pomogao..

ono kad vic moras objasnjavati.. doh

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.9.2017 16:02 (digitall).
16 godina
offline
Re: I nove Zvjezdane staze su mamac za pirate
Pricekas da zavrsi sezona i onda uzmes Netflix probno, besplatno na mjesec dana. Pogledas sve ko covjek u 4K i ugasis besplatnu jednomjesecnu pretplatu.
Sve legalno i po zakonu u 4K.
Ne pada mi na pamet gledat tak nekaj na kodiju kodirano da mi oci krvare.
14 godina
offline
Re: I nove Zvjezdane staze su mamac za pirate
NEW_MAN kaže...
Pricekas da zavrsi sezona i onda uzmes Netflix probno, besplatno na mjesec dana. Pogledas sve ko covjek u 4K i ugasis besplatnu jednomjesecnu pretplatu.
Sve legalno i po zakonu u 4K.

 nije u 4k ? meni piše 1080p ,ali je hdr (imam dobru vezu da ne bi mislio i ucitava mi normalno sav uhd sadrzaj)

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.9.2017 16:27 (loky4i4).
16 godina
offline
Re: I nove Zvjezdane staze su mamac za pirate
loky4i4 kaže...
NEW_MAN kaže...
Pricekas da zavrsi sezona i onda uzmes Netflix probno, besplatno na mjesec dana. Pogledas sve ko covjek u 4K i ugasis besplatnu jednomjesecnu pretplatu.
Sve legalno i po zakonu u 4K.

 nije u 4k ? meni piše 1080p ,ali je hdr (imam dobru vezu da ne bi mislio i ucitava mi normalno sav uhd sadrzaj)

 Moram isprobat. Sad djeca gledaju crtic pa kad zavrsi mogu probat.

15 godina
offline
I nove Zvjezdane staze su mamac za pirate

nis ni znal za tu seriju dok nis tu pročital. i odmah skinul prve dvije. jupi! fala, Sandro, odn. "bug rula nadmoćno", kako bi napisao njonjo.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
I nove Zvjezdane staze su mamac za pirate

Mislim da nije posteno od covjeka koji skuplja boce po kontejnerima svako jutro ocekivati da ce imati solde za ovako nesto. Kad dignu place i mirovine i poboljsa nam se standard na normalan nivo, onda nitko nece piratizirati nit ce imati potrebu za time...

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
Moj PC  
9 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: I nove Zvjezdane staze su mamac za pirate
Gorstak79 kaže...

Mislim da nije posteno od covjeka koji skuplja boce po kontejnerima svako jutro ocekivati da ce imati solde za ovako nesto. Kad dignu place i mirovine i poboljsa nam se standard na normalan nivo, onda nitko nece piratizirati nit ce imati potrebu za time...

Kakve veze čovjek koji skuplja boce ima sa Zvjezdanim stazama? Mislim da to nema veze sa novcem koliko ljudi misle da ima. Jer da je jedino bitno za piratizaciju ekonomsko stanje, onda zemlje sa stanovništvom koje ima dobar standard ne bi imale problem sa piratizacijom.

7 godina
offline
Re: I nove Zvjezdane staze su mamac za pirate
Ajar kaže...

nis ni znal za tu seriju dok nis tu pročital. i odmah skinul prve dvije. jupi! fala, Sandro, odn. "bug rula nadmoćno", kako bi napisao njonjo.  

 Ja ju već duže čekam ali nije mi baš nešto moram priznati.
Klingonci su hmmmm....  efekti i nisu nešto.
Sumnjam da će tu bit druga sezona .

 

Makar  nikad se ne zna, jer kako vidimo odlične serije tipa Dark Matter se otkazuju a neka low budget sranja imaju po 10 sezoni.

13 godina
neaktivan
offline
Re: I nove Zvjezdane staze su mamac za pirate
Crypt kaže...

 

Makar  nikad se ne zna, jer kako vidimo odlične serije tipa Dark Matter se otkazuju a neka low budget sranja imaju po 10 sezoni.

Ne mogu probaviti kanadske serije. I DM ima relativno loše efekte.

13 godina
offline
Re: I nove Zvjezdane staze su mamac za pirate
Ajar kaže...

nis ni znal za tu seriju dok nis tu pročital. i odmah skinul prve dvije. jupi! fala, Sandro, odn. "bug rula nadmoćno", kako bi napisao njonjo.  

Pogledaj The Orville, nekako imam osjećaj da će ti to bolje sjesti od Discoverya. Bliže je osjećaju TNG-a, valjda nemaš ovaj avatar samo zbog facepalma.

6 godina
offline
Re: I nove Zvjezdane staze su mamac za pirate
lovacmaki kaže...
Gorstak79 kaže...

Mislim da nije posteno od covjeka koji skuplja boce po kontejnerima svako jutro ocekivati da ce imati solde za ovako nesto. Kad dignu place i mirovine i poboljsa nam se standard na normalan nivo, onda nitko nece piratizirati nit ce imati potrebu za time...

Kakve veze čovjek koji skuplja boce ima sa Zvjezdanim stazama? Mislim da to nema veze sa novcem koliko ljudi misle da ima. Jer da je jedino bitno za piratizaciju ekonomsko stanje, onda zemlje sa stanovništvom koje ima dobar standard ne bi imale problem sa piratizacijom.

Naravno da nije samo to, ali je to veliki dio problema. Naravno, nece svatko prestati odjednom piratizirati ako mu se placa podupla, trebati ce i kulturna promjena da bi do toga doslo. Pricam neki dan sa starim da mu dam novce da mi uzme PS4Pro kad ide u Cesku a on mi odgovara "A kolko su igrice za to, ima jos onih za 25kn?". Ako ljudi od 60 godina gledaju na piratstvo kao nesto skroz ok, nece se ta situacija mijenjati brzo, slicno kao i uzvici o jednom nedavnom ratu koji se i dalje u velikom dijelu zemlje smatraju skroz normalni.

15 godina
neaktivan
offline
I nove Zvjezdane staze su mamac za pirate

Jučer ili dan prije imali smo jedan pokušaj kritičkog osvrta na ovu seriju u kojoj je autor na temelju prve dvije epizode zaključio da je serija ovakva ili ovakva. Evo danas vidimo da milijuni ljudi kidaju tu seriju poput GoT-a. No ukus je nešto o čemu se ne raspravlja, meni se osobno sviđa. Dinamična je, imamo vječni konflikt dobrog i zlog na nekom općem nivou, te borbe između vulkanske logike i ljudskih emocija kod glavnog lika. Sve će to još više da se u brza. Odabrana je mlada glumačka posada, vjerojatno s željom da slijedećih 10 godina pratimo storije sa granica svemira Federacije. Ja volim SF, odavno sam prestao dijeliti dobar ili loš SF film ili seriju, rjetki su dobri ali većina su dobra zabava. Još uvijek se može naći dobra SF knjiga koja je zaista ima elementa i S i F a da se jedno s drugim ne kosi. U ovom primjeru imamo 0% S i 98,2% F što se najbolje vidi kad glavni lik ubijedi brodski računar da mu otvori polje pritvorske jedinice i kad se ona "ispuca" na drugu stanu napola uništenog broda kroz zrakoprazan prostor. No unatoč toj neviđenoj gluposti ovo će biti dobra zabava za mene i nove generacije ljubitelja ST. Uživaj te.

Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: I nove Zvjezdane staze su mamac za pirate
ned kaže...

Jučer ili dan prije imali smo jedan pokušaj kritičkog osvrta na ovu seriju u kojoj je autor na temelju prve dvije epizode zaključio da je serija ovakva ili ovakva. Evo danas vidimo da milijuni ljudi kidaju tu seriju poput GoT-a. No ukus je nešto o čemu se ne raspravlja, meni se osobno sviđa. Dinamična je, imamo vječni konflikt dobrog i zlog na nekom općem nivou, te borbe između vulkanske logike i ljudskih emocija kod glavnog lika. Sve će to još više da se u brza. Odabrana je mlada glumačka posada, vjerojatno s željom da slijedećih 10 godina pratimo storije sa granica svemira Federacije. Ja volim SF, odavno sam prestao dijeliti dobar ili loš SF film ili seriju, rjetki su dobri ali većina su dobra zabava. Još uvijek se može naći dobra SF knjiga koja je zaista ima elementa i S i F a da se jedno s drugim ne kosi. U ovom primjeru imamo 0% S i 98,2% F što se najbolje vidi kad glavni lik ubijedi brodski računar da mu otvori polje pritvorske jedinice i kad se ona "ispuca" na drugu stanu napola uništenog broda kroz zrakoprazan prostor. No unatoč toj neviđenoj gluposti ovo će biti dobra zabava za mene i nove generacije ljubitelja ST. Uživaj te.

U potpunosti se slažem.

Da neku seriju radi CBS je uglavnom minus, bar zadnjih desetak godina.

Valjda jer su se orjentirali na stariju publiku i šablonske neralno dobro gledane serije. Ova je zasada odskočila od tog prosjeka.

Ali treba vidjet kako će izgledat "normalne" epizode, ipak smo pogledali samo pilot. A sad nas pretpostavljam čeka hrpa "stand alone" epizoda sa 2-3min "story arc-a" svaku ep.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.9.2017 16:52 (drag).
16 godina
offline
Re: I nove Zvjezdane staze su mamac za pirate
Nije 4K na Netflixu, ffs!
14 godina
offline
Re: I nove Zvjezdane staze su mamac za pirate
NEW_MAN kaže...
Nije 4K na Netflixu, ffs!

 I to je sada neki strašni problem, svi imamo UHD televizore?. Neka je dobar FullHD i nema problema. Usput, pogledao sam prve dvije epizode, skinuo ih onaj moj legendarni lega koji ima sve živo, donio na kartici, uštekali u tv i skoro 2 sata uživali. Nije loše, akcija odmah od početka. Kada gledam takve stvari, ne idem u neku dubinsku analizu, bitno je da mi dobro sjedne, da je dobar osjećaj, a ne da žališ što si potrošio vrijeme gledajući to što si već gledao. I ipak malo analize: sviđa mi se Vulkanski princip prema Klingoncima: prvo pucaj, a kasnije se može pregovarati

Inače stari sam treky, odgledao sve filmove i serije na tu temu, + još i sve Stargateove do kojih sam mogao doći (sve). I onako, on topic: jesam li ja pirat, nisam ja skidao sa interneta, nego sam dobio, odgledao i vratio nazad, nisam ni sa kim dijelio, a nisam ni plaćao nikome ništa.

dolazim odmah - Godo
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.9.2017 22:24 (učo).
16 godina
offline
Re: I nove Zvjezdane staze su mamac za pirate
učo kaže...
NEW_MAN kaže...
Nije 4K na Netflixu, ffs!

 I to je sada neki strašni problem, svi imamo UHD televizore?. Neka je dobar FullHD i nema problema. Usput, pogledao sam prve dvije epizode, skinuo ih onaj moj legendarni lega koji ima sve živo, donio na kartici, uštekali u tv i skoro 2 sata uživali. Nije loše, akcija odmah od početka. Kada gledam takve stvari, ne idem u neku dubinsku analizu, bitno je da mi dobro sjedne, da je dobar osjećaj, a ne da žališ što si potrošio vrijeme gledajući to što si već gledao. I ipak malo analize: sviđa mi se Vulkanski princip prema Klingoncima: prvo pucaj, a kasnije se može pregovarati

Inače stari sam treky, odgledao sve filmove i serije na tu temu, + još i sve Stargateove do kojih sam mogao doći (sve). I onako, on topic: jesam li ja pirat, nisam ja skidao sa interneta, nego sam dobio, odgledao i vratio nazad, nisam ni sa kim dijelio, a nisam ni plaćao nikome ništa.

 Boli me briga ko kaj ima. Kupil sam 4K tv jer je stari krepal i veselil sam se 4K sadrzaju a on prakticki ne poostoji i ono malo kaj ima je upscale.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice