Novi Google Keep

poruka: 4
|
čitano: 1.986
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi Google Keep".
12 godina
neaktivan
offline
Novi Google Keep

Koristim Google tražilicu aplikaciju, Keep, YT, Earth, Karte, Goggles i G+. Stvarno odlični programi i neka tako nastave!

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Moj PC  
12 5 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Google Keep
logik kaže...

Koristim Google tražilicu aplikaciju, Keep, YT, Earth, Karte, Goggles i G+. Stvarno odlični programi i neka tako nastave!

... i zbog toga gugl vjerojatno zna kad si zadnji puta daNeKazemSta :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Google Keep
interista kaže...
logik kaže...

Koristim Google tražilicu aplikaciju, Keep, YT, Earth, Karte, Goggles i G+. Stvarno odlični programi i neka tako nastave!

... i zbog toga gugl vjerojatno zna kad si zadnji puta daNeKazemSta :)

Iskreno, to bi znali iovako ionako jer sam Android kao i ostale stvari su dovoljne da vudeš praćen. Danas je nemoguće ne ostaviti elektronički otisak. I tak me jako boli... džon za to što znaju. Te aplikacije su odlične i koriste u životu.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
15 godina
neaktivan
offline
Novi Google Keep

"mogućnost postavljanja podsjetnika prema vremenu i lokaciji. Sada vas Keep može npr. podsjetiti što ne smijete zaboraviti kupiti kada stupite na područje vaše omiljene trgovine."

 

Ovo mi djeluje korisno. Zanimljivo je da su tu istu stvar pod različitim nazivima patentirali Google i Apple i Microsoft i Amazon! Toliko o ispravnosti patentnog sustava.

 

Apple: Reminders; Computer Systems and Methods for Collecting, Associating, and/or Retrieving Data

Amazon: Location Aware Reminders

Google: Geocoding Personal Information

Microsoft: Geographic Reminders

Is it weird that this gave me an orgasm?
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.8.2013 23:43 (DragonShit).
 
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice