Novi top model hrvatskog pametnog telefona – Noa E

poruka: 29
|
čitano: 4.755
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi top model hrvatskog pametnog telefona – Noa E".
16 godina
offline
Novi top model hrvatskog pametnog telefona – Noa E

Po čemu je to hrvatski smartphone? Tvrtka je razvila svoj brend pod kojim prodaje kineske mobitele.

 
16 2 hvala 1
15 godina
offline
Novi top model hrvatskog pametnog telefona – Noa E

Hehe, pa bitno da se reklamirao kao Hrvatski. A to što je proizveden u kini i tamo mu je samo naljepit logo to je druga stvar. 

 

To je isto kao i ono sa mesom što kupuju iz kine/brazila i onda ljepe naljepnice i stavljaju u pakovanje da je hrvatsko.

 

 
5 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Novi top model hrvatskog pametnog telefona – N
Koliko telefona nije iz Kine?
 
3 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi top model hrvatskog pametnog telefona – N
Tomcat5 kaže...
Koliko telefona nije iz Kine?

 

Svi su. Bitnije je pitanje koliko Hangar 18 zapošljava inženjera elektrotehnike, računarstva/informatike i dizajna?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
15 godina
neaktivan
offline
Re: Novi top model hrvatskog pametnog telefona – N
E jeziga, nemres ofce i nofce. :)
16 godina
offline
Novi top model hrvatskog pametnog telefona – Noa E

cek...

a dijagonala ?

to ne nusam vidio

 

EDIT a sad nasao ....5.5 ko moj 2 godine star handy ,,, fino.. veli AMOLED .... mljac ,, mozfa mi tu cura bolje izgleda

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.7.2017 23:26 (Jebodiah).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi top model hrvatskog pametnog telefona – N
Tomcat5 kaže...
Koliko telefona nije iz Kine?

Poanta je što su to whitelabel mobiteli i puno kompanija udara samo svoj logo na njega.

 

Evo ga:

https://www.alibaba.com/product-detail/Umidigi-Z-Pro-Unlocked-Mobile-Phone_60663113868.html?spm=a2700.7724838.2017115.1.lbHYM2

 

 

16 godina
offline
Re: Novi top model hrvatskog pametnog telefona – N
Tomcat5 kaže...
Koliko telefona nije iz Kine?

 Jedno je kad napravis svoj mobitel i onda ga proizvodis u Kini, a drugo je kad odaberes neki postojeci kineski mobitel i samo ga samo narucis sa svojim logom i onda tvrdis da je hrvatski proizvod. Kao npr ovaj sa alibabe u prethodnom postu.

7 godina
protjeran
offline
Re: Novi top model hrvatskog pametnog telefona – N
Rvacka posla.
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi top model hrvatskog pametnog telefona – N
Vkm996 kaže...
Tomcat5 kaže...
Koliko telefona nije iz Kine?

Poanta je što su to whitelabel mobiteli i puno kompanija udara samo svoj logo na njega.

 

Evo ga:

https://www.alibaba.com/product-detail/Umidigi-Z-Pro-Unlocked-Mobile-Phone_60663113868.html?spm=a2700.7724838.2017115.1.lbHYM2

 

 

 $220 -> 3199kn, hebena im je cijena loga...

10 godina
suspendiran
offline
Re: Novi top model hrvatskog pametnog telefona – N
Sasoon kaže...

Po čemu je to hrvatski smartphone? Tvrtka je razvila svoj brend pod kojim prodaje kineske mobitele.

 

 

Kao i 99% drugih "proizvođača" smartphoneova, ili drugih gadgeta, od televizije do klima uređaja. Što je točno tu čudno?

 

 

Ovdje za uređaj vrlo solidnih karakteristika cijene puno manje nego samsung/apple dobiješ i garanciju i ovlašteni servis. Meni se to čini kao sasvim razumno.

Ali naravno, Hrvat ne bi bio Hrvat da si nema u đepu Applea, Samsunga, LGa ili HTCa. Svi drugi su smeće.

 

 

12 godina
offline
Re: Novi top model hrvatskog pametnog telefona – N
Aldo kaže...

 

 

 $220 -> 3199kn, hebena im je cijena loga...

 Model s linka je 32GB.

 

Nije samo stavljanje logoa ono što diže cijenu. S jedne strane oni ih sigurno kupuju dosta jeftinije nego što je cijena jednog komada na Alibabi. S druge strane, treba platiti marketing, osigurati servis, prodaju... a poželjno bi bilo nešto i zaraditi.

14 godina
protjeran
offline
Novi top model hrvatskog pametnog telefona – Noa E

3100 novaca za uteg za papir
From Čajna ima u pol cijene. 

H18 je najgora trgovina inf. opreme i potr. elektronike valjda u državi, fuj...! Roba im je najgori škart koji more bit (reparirane diskove prodaju pod nove), dok mi neko dofura komp ili sl. na popravak prvo kaj pitam je dal je kupljeno u H18.

Servis im je vic (tam delaju điberi koji pojma nemaju o servisiranju računala i pogotovo smartfona). Izbjegavati u širokom luku. 

 

Kaj niste odma gore napisali "Promo".

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
9 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi top model hrvatskog pametnog telefona – N
BlueMax kaže...

..S druge strane, treba platiti marketing, osigurati servis, prodaju...

 Zaboravio si ono najvažnije kada imaš firmu registriranu u Hrvatskoj. Treba platiti sve uhljeboviće, tj naknadu za šume, vode, turističku zajednicu, gospodarsku komoru..... skupi se toga.

16 godina
offline
Re: Novi top model hrvatskog pametnog telefona – N

Kakav promo članak, bljuv

Jedno je gdje je telefon "stvoren" dakle nema beda su ga radili hrvatski dizajneri, sve osmislili, odabrali hardver i sve ostalo, a da se mobitel sastavlja u Kini ali ne ovo je rebrandiran telefon samo s Noa logoom. Hrvatska posla -.-

8 godina
offline
Re: Novi top model hrvatskog pametnog telefona – N
Vkm996 kaže...
Tomcat5 kaže...
Koliko telefona nije iz Kine?

Poanta je što su to whitelabel mobiteli i puno kompanija udara samo svoj logo na njega.

 

Evo ga:

https://www.alibaba.com/product-detail/Umidigi-Z-Pro-Unlocked-Mobile-Phone_60663113868.html?spm=a2700.7724838.2017115.1.lbHYM2

 

 

 Zar nebi to trebo bit Bugov posao da istrazi takve stvari, jer ovak to ispada kao reklama. Gdje je novinarstvo nestalo ?

Kao i ovdje 

http://www.bug.hr/vijesti/predstavljen-prvi-hrvatski-3d-printer/132830.aspx

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.7.2017 9:14 (Santana).
15 godina
offline
Novi top model hrvatskog pametnog telefona – Noa E

Piss of shit (da, piss).

origin: mrxa
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi top model hrvatskog pametnog telefona – N
BlueMax kaže...
Aldo kaže...

 

 

 $220 -> 3199kn, hebena im je cijena loga...

 Model s linka je 32GB.

 

Nije samo stavljanje logoa ono što diže cijenu. S jedne strane oni ih sigurno kupuju dosta jeftinije nego što je cijena jednog komada na Alibabi. S druge strane, treba platiti marketing, osigurati servis, prodaju... a poželjno bi bilo nešto i zaraditi.

Evo ti model od 64GB 

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_629141.html

Ovdje platiš 1935kn i dobiješ sve to što si već nabrojao uključeno u cijeni - ZNAČI MOŽE SE.

Onaj tko kaže da to nije isti model - laže sam sebe (ili radi u Noi)

 

 

Edit:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAA vidi slučajnosti :D

Imaju i "Limited Edition" po $250 (1620kn)

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_629142.html?wid=11

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.7.2017 9:48 (Vkm996).
10 godina
suspendiran
offline
Re: Novi top model hrvatskog pametnog telefona – N
Vkm996 kaže...
BlueMax kaže...
Aldo kaže...

 

 

 $220 -> 3199kn, hebena im je cijena loga...

 Model s linka je 32GB.

 

Nije samo stavljanje logoa ono što diže cijenu. S jedne strane oni ih sigurno kupuju dosta jeftinije nego što je cijena jednog komada na Alibabi. S druge strane, treba platiti marketing, osigurati servis, prodaju... a poželjno bi bilo nešto i zaraditi.

Evo ti model od 64GB 

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_629141.html

Ovdje platiš 1935kn i dobiješ sve to što si već nabrojao uključeno u cijeni - ZNAČI MOŽE SE.

Onaj tko kaže da to nije isti model - laže sam sebe (ili radi u Noi)

 

 

Edit:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAA vidi slučajnosti :D

Imaju i "Limited Edition" po $250 (1620kn)

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_629142.html?wid=11

 

Ljudi jel ste vi stvarno glupi ili vam samo noge smrde?

U tu cijenu nije uračunata garancija, servis, mreža prodaje, marketing, ... 25% PDV-a !

Ima gomila stvari koja se mora poplaćati prije nego uopće uređaj možeš plasirati na hrvatsko tržište.

 

14 godina
offline
Re: Novi top model hrvatskog pametnog telefona – N
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Vkm996 kaže...
BlueMax kaže...
Aldo kaže...

 

 

 $220 -> 3199kn, hebena im je cijena loga...

 Model s linka je 32GB.

 

Nije samo stavljanje logoa ono što diže cijenu. S jedne strane oni ih sigurno kupuju dosta jeftinije nego što je cijena jednog komada na Alibabi. S druge strane, treba platiti marketing, osigurati servis, prodaju... a poželjno bi bilo nešto i zaraditi.

Evo ti model od 64GB 

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_629141.html

Ovdje platiš 1935kn i dobiješ sve to što si već nabrojao uključeno u cijeni - ZNAČI MOŽE SE.

Onaj tko kaže da to nije isti model - laže sam sebe (ili radi u Noi)

 

 

Edit:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAA vidi slučajnosti :D

Imaju i "Limited Edition" po $250 (1620kn)

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_629142.html?wid=11

 

Ljudi jel ste vi stvarno glupi ili vam samo noge smrde?

U tu cijenu nije uračunata garancija, servis, mreža prodaje, marketing, ... 25% PDV-a !

Ima gomila stvari koja se mora poplaćati prije nego uopće uređaj možeš plasirati na hrvatsko tržište.

 

 Je

12 godina
offline
Re: Novi top model hrvatskog pametnog telefona – N
Vkm996 kaže...

 

 Je

 Nije. 

14 godina
offline
Re: Novi top model hrvatskog pametnog telefona – N
Na Alibabi nije, ali na Gearbestu je. Ukljucena je garancija i sve popratno.
Osobno sam tablet slao nazad u Gearbest i stigao je nazad novi za 3 tjedna.
9 godina
protjeran
offline
Re: Novi top model hrvatskog pametnog telefona – N
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Sasoon kaže...

Po čemu je to hrvatski smartphone? Tvrtka je razvila svoj brend pod kojim prodaje kineske mobitele.

 

 

Kao i 99% drugih "proizvođača" smartphoneova, ili drugih gadgeta, od televizije do klima uređaja. Što je točno tu čudno?

 

 

Ovdje za uređaj vrlo solidnih karakteristika cijene puno manje nego samsung/apple dobiješ i garanciju i ovlašteni servis. Meni se to čini kao sasvim razumno.

Ali naravno, Hrvat ne bi bio Hrvat da si nema u đepu Applea, Samsunga, LGa ili HTCa. Svi drugi su smeće.

 

 

 Jedno je kad se telefon po narudjbi (odabran hardwer softwer, testiran prototip) i specifikacijama slaze u Kini, a drugo je kad uzmes vec postojeci telefon i naljepis naljepnicu, te tvrdis da je to tvoj jedinstveni prozivod.

Moras biti ultra coban da pusis takve fore. Ali kad gledas tko je na vlasti, kako se krada i unistava Hrvatska, ovo jadne lazi ti dodju kao kamilica.

13 godina
offline
Novi top model hrvatskog pametnog telefona – Noa E

Razvili su vlastitu robnu marku. Napisite i kad Konzum razvije vlastitu K+ marku... 

 

Koliko se da vidjeti po forumu, mobiteli su malo žešći krš, firma je malo žešći krš, a vi objavljujete vijesti bez naljepnice promo što znači da stojite iza toga. Kome da vjerujem, Bugu ili Bugovim forumašima (retoričko pitanje)?

The most interesting information comes from children, for they tell all they know and then stop.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.7.2017 12:25 (Arto).
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Novi top model hrvatskog pametnog telefona – N
dastefan kaže...
BlueMax kaže...

..S druge strane, treba platiti marketing, osigurati servis, prodaju...

 Zaboravio si ono najvažnije kada imaš firmu registriranu u Hrvatskoj. Treba platiti sve uhljeboviće, tj naknadu za šume, vode, turističku zajednicu, gospodarsku komoru..... skupi se toga.

 Naravno ;-) 

http://www.ulefone.hr/home/23-gemini-pro-crni.html

8 godina
offline
Re: Novi top model hrvatskog pametnog telefona – N
Zorane, tvojom logikom su Japanci još zatucaniji, tj gluplji od tebe jer je kod njih udio iPhonea ravno 50%.

Nisu svi pametni kao ti pa da telefon kupuju po kili žive vage. Svi ti pametnjakovici koji su dobro prošli su odavno bacili te svoje superproizvode a moji preskupi uređaji rade i rade. Frend s posla mi se danas jada kako mu je na edgeu isteklo jamstvo pred mjesec dana, a zadnjih dva tjedna qc i normalni c ne rade, uređaj nakon cjelonoćnog punjenja ima 60% i ne može izdržati pola dana. Kažem hvala, ali ne hvala.
Ja rekoh
12 godina
offline
Re: Novi top model hrvatskog pametnog telefona – N
Feudalac kaže...
Zorane, tvojom logikom su Japanci još zatucaniji, tj gluplji od tebe jer je kod njih udio iPhonea ravno 50%.

Nisu svi pametni kao ti pa da telefon kupuju po kili žive vage. Svi ti pametnjakovici koji su dobro prošli su odavno bacili te svoje superproizvode a moji preskupi uređaji rade i rade. Frend s posla mi se danas jada kako mu je na edgeu isteklo jamstvo pred mjesec dana, a zadnjih dva tjedna qc i normalni c ne rade, uređaj nakon cjelonoćnog punjenja ima 60% i ne može izdržati pola dana. Kažem hvala, ali ne hvala.

 A što si ti, sa svojom logikom, htio poručiti ovim postom? Da je Edge proizvod na kile ili da se iPhone ne kvari? Sad je Japan mjerilo? Kad i tamo Apple padne na 20% što će onda biti mjerilo? Kardashianke?

Koji je uopće smisao prđenja o Appleu u temi o Noa smartphoneu?

15 godina
offline
Novi top model hrvatskog pametnog telefona – Noa E

rvacki mob'tel bi se treb'o zvat' domagoj'va zvizda ili joz'n burek. može i vasina pila. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Novi top model hrvatskog pametnog telefona – N
BlueMax kaže...

 A što si ti, sa svojom logikom, htio poručiti ovim postom? Da je Edge proizvod na kile ili da se iPhone ne kvari? Sad je Japan mjerilo? Kad i tamo Apple padne na 20% što će onda biti mjerilo? Kardashianke?

Koji je uopće smisao prđenja o Appleu u temi o Noa smartphoneu?

 Odgovorio sam čovjeku na ovo: "Ali naravno, Hrvat ne bi bio Hrvat da si nema u đepu Applea, Samsunga, LGa ili HTCa. Svi drugi su smeće". Dakle, pitam: što je onda japanac? Isto to govore za kupce mercedesa, volkswagena itd, a nikad im nije palo na pamet da se prošeću do susjedne Slovenije, Italije i slično pa da vide koliko tamo ima takve i još bolje robe.

 

Vrlo je jednostavno, idu mi na živce ljudi koji misle da bi se Hrvat trebao zadovoljiti XY osrednjim ili nižim proizvodom/uslugom jer je inače umišljen, kruha gladan ili ne znam što se već vrti pod tim malim zavidnim lubanjama. Kupi si što hoćeš i živi svoj život kako hoćeš te drugima daj isto to. To su ljudi kojima je glava ostala u nekoj selendri bogu iza nogu, gdje nitko nije imao ništa pa se sad kao pura dreku čude što si netko drugi od svog novca priušti nešto skuplje. Daj bože da si svaki Hrvat može priuštiti najbolji mobitel uopće i da to postane tako uobičajeno da se o tome nema što razgovarati. Do tada, poz

Ja rekoh
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice