Obuci me u punjač

poruka: 5
|
čitano: 1.415
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Obuci me u punjač".
11 godina
neaktivan
offline
Obuci me u punjač

{#},

Na forumu ima ogroman broj znalaca koji najbolje znaju što bi drugi ljudi trebali napravit sa svojim novcem :-)
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Obuci me u punjač

S ovim pokažeš da si istovremeno modno osviješteni idiot i ovisnik o mobitelima/tabletima.

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
 
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Obuci me u punjač
NecroKnight kaže...

S ovim pokažeš da si istovremeno modno osviješteni idiot i ovisnik o mobitelima/tabletima.

pa za neke planinare ili ljudi koji rade van civilizacije, čak i nije loše. jest da je ciljana publika mala, ali eto ima i ta opcija.

15 godina
offline
Obuci me u punjač

Da su stavili više manjih ćelija dobili bi efikasniji punjac manje površine.

hobi:moj-android.net
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Obuci me u punjač

Zašto ne, kad je čovjek u planini sve dobro dođe. Dobro nije lako tegliti baterije po planinama. Ja svakako nosim rezervne baterije za mog Kineza Baofeng UV 5R (bezobrazno jeftin HAM radio). Volio bih vidjeti neko jeftino šatorsko krilo sa fotonaponskim čelijama pa da imam dovoljno električne energije za više od dva dana. Najluđa naprava koju sam vidio je nekakav "magični" lonac koji toplotnu energiju http://www.nitro-pak.com/power-pot-usb-phone-charger-with-stove . Malo js skupo ali opet kažem nekad ovakve "smiješne " stvari mogu mnogo značiti pa i život spasiti.

Voda tece a vrijeme prolazi ...
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.12.2014 14:40 (ned).
 
4 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice