Office Lens stigao na iOS, uskoro stiže i na Andro

poruka: 6
|
čitano: 1.539
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Office Lens stigao na iOS, uskoro stiže i na Andro".
14 godina
offline
Office Lens stigao na iOS, uskoro stiže i na Andro

Fenomenalan program, koristio sam ga stalno na WP-u dok sam išao u srednju, brdo puta sam sa tim programom slikao bilježnicu od frenda, kako bi doma prepisao, pa nisam trebao posuđivati bilježnicu, a stvar je odlična, jer kad se uslika željeni predmet, program automatski izreže pozadinu i poravna željeni predmet u centar (papir,dokument, bilježnica, ploča, plakat...), tj ako slikate pod nekim kutem, program će automatski poravnati kao da je slikano okomito nad predmetom i ispadne kao da je skenirano, tako da su slike idealne za printanje (što sam ja stalno radio, jer ipak je lakše gledati u a4 papir nego u mob), definitivno preporuka, skinite si ga ma koji god os na mobu imali.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Office Lens stigao na iOS, uskoro stiže i na A
Super app, ja skino za android samo sto je beta verzija pa se treba prijavit kroz ms sustav, al radi super.

Jedino mi ovaj BUG Online nije jasan, ovo sam jos jucer procit na 24 sata i masu drugi stvari.

Kasne s vijestima jaaako puno. Stvarno cudno
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
neaktivan
offline
Office Lens stigao na iOS, uskoro stiže i na Andro

Čini se kao super stvar. :D
Samo, koliko bi moglo proći do izlaska iz bete? 

Why so serious?
 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Office Lens stigao na iOS, uskoro stiže i na A
App odlican. Poravnavanje radi odlicno, OCR barem ono sto sam ja probao (HR) - katastrofa.
13 godina
offline
Office Lens stigao na iOS, uskoro stiže i na Andro

Scannable od Evernotea je ipak puno bolji program.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Office Lens stigao na iOS, uskoro stiže i na A
N!NO kaže...

Scannable od Evernotea je ipak puno bolji program.

 pogotovo na androidu

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice