Offline navigacija stiže i na Google Maps

poruka: 9
|
čitano: 1.787
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Offline navigacija stiže i na Google Maps".
13 godina
offline
Offline navigacija stiže i na Google Maps

WTF Bugovci? Od svih vijesti s Google I/O imate jednu jedinu i to ovu? Sramote.

Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Offline navigacija stiže i na Google Maps

Polako, za par dana ce biti puna vijest sa odgovarajucom analizom, gdje ti se zuri.

16 godina
neaktivan
offline
Offline navigacija stiže i na Google Maps

Klik.

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Offline navigacija stiže i na Google Maps
Chronosus kaže...

WTF Bugovci? Od svih vijesti s Google I/O imate jednu jedinu i to ovu? Sramote.

 

Cjepidlake, pa lijepo su upravo izvijestili da je Office Lens izašao iz bete. 

13 godina
offline
Re: Offline navigacija stiže i na Google Maps
indig0F10w kaže...

 

No shit, na Vergeu sam pročitao jučer. Ali ne dolazim na BOL da čitam vijesti koje sam već prije pročitao. Generalno i ne smeta, ali za ovakve evente se obično organizira live praćenje.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Offline navigacija stiže i na Google Maps
Chronosus kaže...

No shit, na Vergeu sam pročitao jučer. Ali ne dolazim na BOL da čitam vijesti koje sam već prije pročitao. Generalno i ne smeta, ali za ovakve evente se obično organizira live praćenje.

 U pravu si, i mene je to zabezeknulo, da sam saznal ovu vijest jučer, sve bi mi u životu bilo drugačije. Ali eto, 24 sata odmaka i nema više nazad, stvari su za mene nepovratno izgubljene, ne znam kako je kod tebe...?

16 godina
offline
Re: Offline navigacija stiže i na Google Maps
Meni jedino kaj fali je kaj Apple ima od pocetka. Znaci kad upalim telefon i ulogiram se sa gmail racunom da mi skine sve aplikacije i bas sve postavke te informacije da bi telefon bio identican onom kojeg imam ili sam imao.
13 godina
offline
Re: Offline navigacija stiže i na Google Maps
NEW_MAN kaže...
Meni jedino kaj fali je kaj Apple ima od pocetka. Znaci kad upalim telefon i ulogiram se sa gmail racunom da mi skine sve aplikacije i bas sve postavke te informacije da bi telefon bio identican onom kojeg imam ili sam imao.

 Pa skida aplikacije, kontakte i poruke?

14 godina
offline
Re: Offline navigacija stiže i na Google Maps
Android i Win, ako je omoguceno, radi backup i restore apps, kontakte.. Win i desktop. Zar ljuti ajfon ne?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice