Oracle najavljuje kraj Java plugina

poruka: 34
|
čitano: 7.057
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Oracle najavljuje kraj Java plugina".
11 godina
offline
Re: Oracle najavljuje kraj Java plugina
Colossus7 kaže...
Lewis kaže...
dado kaže...

I sad je panika u FINA-i, PBZ-u i RBA-u :D

 Dodaj i ZABAu, kod svakog updejta browsera ili jave nikad se nezna hoces moci uci u banarstvo ili ne. Uzas.

 Često čujem ovu priču, ali osobno ne kuzim u čemu je stvar. Naime već dugo vremena koristim baš od Zagrebačke banke E-Banking uslugu , znači prijava preko onog tokena što dobiješ u poslovnici, preko kojeg ukucavaš onaj APLI broj itd pa onda preko ZABINE web stranice se logiraš  sa tim pinom koji ti token izbaci. Nemam Javu instaliranu ni u kojem obliku na OS-u ili na browseru već duže vremena, koristim Firefox, i svi koji ga koriste znaju koliko često se isti  updejta na skoro tjednoj bazi, nikada nisam imao problema sa prijavom na svoj račun i e-banking usluge.

 

Jedino ako govoriš o nekim problemima sa njihove strane nakon updejta..

 Govorim o Poslovnom bankarstvu. To ne funkcionira preko tokena (kao privatno bankarstvo) ili mzabe nego preko Card reader, USBa, certifikata, jave, ASEBa i ostalih problema.

--- Lewis --- www.lewis.tomsoft.hr --- Skype: lewis3d ---
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2016 12:21 (Lewis).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Oracle najavljuje kraj Java plugina
A ja baš nedavno reinstalirao eclipse... makar java web development ionako nisam htio taknuti.
https://en.wikiquote.org/wiki/Mikhail_Bakunin
16 godina
neaktivan
offline
Re: Oracle najavljuje kraj Java plugina
GNU+Linux kaže...
A ja baš nedavno reinstalirao eclipse... makar java web development ionako nisam htio taknuti.

To te uopce ne dira onda.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
8 godina
neaktivan
offline
Re: Oracle najavljuje kraj Java plugina
Znam samo eto spominjem.
https://en.wikiquote.org/wiki/Mikhail_Bakunin
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice