PhotoMath je najpopularnija besplatna aplikacija n

poruka: 19
|
čitano: 3.840
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PhotoMath je najpopularnija besplatna aplikacija n".
11 godina
neaktivan
offline
PhotoMath je najpopularnija besplatna aplikacija n

Svijet =/= iTunes.

 

Svaka čast developerima. 

 
23 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PhotoMath je najpopularnija besplatna aplikaci
neo.gz kaže...

Svijet =/= iTunes.

 

Svaka čast developerima. 

 Naslov je uistinu (ne)spretan...

Battlenet - TheProdigy#2234
14 godina
offline
Re: PhotoMath je najpopularnija besplatna aplikaci
neo.gz kaže...

Svijet =/= iTunes.

A mora se malo clickbait-at 

 

Također, bravo developeri.

 

14 godina
offline
Re: PhotoMath je najpopularnija besplatna aplikaci
Zemljanin kaže...
neo.gz kaže...

Svijet =/= iTunes.

 

Svaka čast developerima. 

 Naslov je uistinu (ne)spretan...

 a kaj vas *ebe taj itunes? imate uostalom nesto relevantnije na globalnoj razini?

10 godina
neaktivan
offline
PhotoMath je najpopularnija besplatna aplikacija n

Svaka cast!! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
PhotoMath je najpopularnija besplatna aplikacija n

Da možda ubace koji update za Windows Phone? Meni ne prepoznaje niti jedan zadatak, naravno mislim iz knjige, ne na napisan rukom...

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PhotoMath je najpopularnija besplatna aplikacija n

Baš čudno.

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
PhotoMath je najpopularnija besplatna aplikacija n

ako sam dobro shvatio, u redakciji imate školovanog sociologa. u suradnji s psihologom mogao bi ovaj podatak (iz naslova) kvalitetno protumačiti i zaključiti kako je on posljedica činjenice da novi naraštaji žele sve u živtotu postići sa što manje (osobito mentalnog) napora i vješto se krećući linijom manjeg otpora. uporaba vlastita mozga za više mentalne funkcije ionako je u militantnom kapitalizmu "out", jer sprječava serijsku proizvodnju bespogovorno poslušnih i nemislećih zombija, osnovnog preduvjeta za grabež profita i prosperitet desničara. pretpostavljam kako slijede aplikacije koje će same davati odgovore za državnu maturu, kontrolnjake, ispite i nalikujuće provjere znanja (= sposobnosti praktične primjene shvaćene teorije) kao i općenita rješenja svih životnih dvojbi ("oću kupit votku ili viski?", "šta staroga briga šta sam slupo već dva beemvea! hoću novi i gotovo." "oćemo na redaljku kod Joze ili kod Zlatana?", "neće me upisat na tečaj ajfona. ubit ću se majkemi.", "kako ovo može biti besplatno? to ništa ne vrijedi." i td.) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.9.2015 5:48 (Ajar).
Moj PC  
13 1 hvala 0
15 godina
offline
PhotoMath je najpopularnija besplatna aplikacija n

Developerima svaka čast, ali...

 

-Zabrinjavajući trend je danšnjih kod današjih generacija da sve žele postići prečicama i bez napora:

----Gotove lektire na internetu

----Gotovi seminarski radovi na seminaru

----Svima tata plaća instrukcije

----Aplikacije rješavaju zadatke za njih

----Bubice i ostala gadgetarija na ispitima u svrhu varanja

 

Zaključak - ono malo mozga što je nije ishlapilo, očito je na leru

 

morrisoN
 
7 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: PhotoMath je najpopularnija besplatna aplikaci
Čestitka autorima!
Još jedna ohrabrujuća priča iz zemljice Hrvatske. Želimo im još puno uspjeha!
 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: PhotoMath je najpopularnija besplatna aplikaci
Ne budite smiješni... Aplikacija nije napravljena da se vara pod testom nego da kod kuće rješiš zadatke ručno, a prije toga vidiš kako ide postupad sličnog zadatka. To što smo mi takav narod kojem prvo varanje i muljanje padne napamet nije njihova krivica.
12 godina
odjavljen
offline
Re: PhotoMath je najpopularnija besplatna aplikaci
Ne budite smiješni... Aplikacija nije napravljena da se vara pod testom nego da kod kuće rješiš zadatke ručno, a prije toga vidiš kako ide postupad sličnog zadatka. To što smo mi takav narod kojem prvo varanje i muljanje padne napamet nije njihova krivica.
10 godina
odjavljen
offline
PhotoMath je najpopularnija besplatna aplikacija n

Čekaj developer je iz HR ? Svaka čast za aplikaciju,često je koristim .

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: PhotoMath je najpopularnija besplatna aplikaci
neo.gz kaže...

Svijet =/= iTunes.

 

Svaka čast developerima. 

 

Mislim da bi to ovako trebalo ići Svijet != iTunes

16 godina
neaktivan
offline
Re: PhotoMath je najpopularnija besplatna aplikaci
morrisoN kaže...

Developerima svaka čast, ali...

 

-Zabrinjavajući trend je danšnjih kod današjih generacija da sve žele postići prečicama i bez napora:

----Gotove lektire na internetu

----Gotovi seminarski radovi na seminaru

----Svima tata plaća instrukcije

----Aplikacije rješavaju zadatke za njih

----Bubice i ostala gadgetarija na ispitima u svrhu varanja

 

Zaključak - ono malo mozga što je nije ishlapilo, očito je na leru

 

Moderno obrazovanje za moderne uhljebe.

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
12 godina
neaktivan
offline
PhotoMath je najpopularnija besplatna aplikacija n

Ma nek nije u tekstu stavljen link za WP. Čak nije ni spomenuto da ima i na Wp-u. A aplikacija je prvo izašla na WP-u. Ko ovakvima daje da pišu tekstove...

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PhotoMath je najpopularnija besplatna aplikaci
Dex.pwn kaže...
Ne budite smiješni... Aplikacija nije napravljena da se vara pod testom nego da kod kuće rješiš zadatke ručno, a prije toga vidiš kako ide postupad sličnog zadatka. To što smo mi takav narod kojem prvo varanje i muljanje padne napamet nije njihova krivica.

 Nisam rekao da je aplikacija namijenjena varanju pod ispitom, ali da će smanjiti potrebu za uključivanjem moždanih vijuga - hoće.

Idealno bi bilo da svaki zadatak pokušamo riješiti "ručno", pa kad ne ide - pokušamo ponovo, pa kad opet ne ide .... možda tad koristiti ovo ili slično pomagalo. Nažalost, znam kako to ide danas. "Daj mi sve i odmah, po mogućnosti da se ne naprežem" jer, trebam uštedjeti vremena za fejsbučenje ili gledanje farme na TV-u.

morrisoN
12 godina
odjavljen
offline
Re: PhotoMath je najpopularnija besplatna aplikaci
morrisoN kaže...
Dex.pwn kaže...
Ne budite smiješni... Aplikacija nije napravljena da se vara pod testom nego da kod kuće rješiš zadatke ručno, a prije toga vidiš kako ide postupad sličnog zadatka. To što smo mi takav narod kojem prvo varanje i muljanje padne napamet nije njihova krivica.

 Nisam rekao da je aplikacija namijenjena varanju pod ispitom, ali da će smanjiti potrebu za uključivanjem moždanih vijuga - hoće.

Idealno bi bilo da svaki zadatak pokušamo riješiti "ručno", pa kad ne ide - pokušamo ponovo, pa kad opet ne ide .... možda tad koristiti ovo ili slično pomagalo. Nažalost, znam kako to ide danas. "Daj mi sve i odmah, po mogućnosti da se ne naprežem" jer, trebam uštedjeti vremena za fejsbučenje ili gledanje farme na TV-u.

 

Taj koji upotrijebi tu aplikaciju bez da pokuša prvo riješiti je ionako u kurcu jer da nema aplikacije on bi prepisao zadaću ili šta već.  Onaj ko je pametan znat će je koristiti na pravi način. Uz ostalo danas dolaze gotovi rezultati ali ne i postupak(barem je tako u mojoj knjizi). Pogledaš koji rez moraš dobit i riješiš zadatak.

15 godina
offline
Re: PhotoMath je najpopularnija besplatna aplikaci
Dex.pwn kaže...
morrisoN kaže...
Dex.pwn kaže...
 

Taj koji upotrijebi tu aplikaciju bez da pokuša prvo riješiti je ionako u kurcu jer da nema aplikacije on bi prepisao zadaću ili šta već.  Onaj ko je pametan znat će je koristiti na pravi način. Uz ostalo danas dolaze gotovi rezultati ali ne i postupak(barem je tako u mojoj knjizi). Pogledaš koji rez moraš dobit i riješiš zadatak.

 Nažalost, iz prve ruke sam svjedok degradacije znanja. Naime, instruiram srednjoškolec i studente. Jednom su mi se na vratima (nakon unaprijed dogovorenog termina s roditeljima) pojavile dvije srednjoškolke, koje su na vratima pokušale da mi "uvale" zadatke koje bih ja "trebao" riješiti dok one điraju po gradu, pa da poslije navrate po gotova rješenja. Naravno, roditelji su uredno poslali novac i očekuju instruktivne časove.

Rekao sam im da svrate do obližnje raskrsnice gdje neki čiko prodaje polovne udžbenike, među kojima vjerovatno ima zbirka riješenih zadataka iz matematike po manjoj cijeni od dva sata instrukcija kod mene, i to sa značajno više zadataka nego što ih ja mogu riješiti u dva časa, te ispisana lijepim štampanim fontom, dok bi moja rješenja vjerovatno bila nekim polučitkim rukopisom.

Djevojke su se se malo zacrvenjele i ipak odlučile da uđu na ta dva časa. Poslije su došle još par puta. Ubrzo poispravljale loše ocjene. Nakon svega su mi se izvinile zbog prvobitnog postupka.

 

Šta ćeš - vjetar puše kroz glavu. :)

morrisoN
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.9.2015 18:03 (morrisoN).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice