Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od singlepl

poruka: 89
|
čitano: 14.330
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od singlepl".
16 godina
online
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing
superJozo kaže...

Potpuno nevažna vijest, ionako je 90% crackova od 3DM grupe nuke.

Da su razor1911, reloaded i skidrow odustali od crackanja već bi se zabrinuo ovako ništa.

Jedini su uspjeli razbit Denuvo do te razine da igra bude igriva (DA:I). Nit razor, niti reloaded, niti skidrow nisu do sada uspjeli razbiti Denuvo. Barem koliko znam. A ne znam puno jer ne pratim baš scenu.

Who would have thought being hit by lightening would land you in hospital?
12 godina
neaktivan
offline
Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od singlepl

Piraterija je nekada imala smisla.Danas mi postaje cak i bezobrazluk.Igre su sve zahtijevnije i traze ultra skupe komponente, i mislim da je bezobrazluk da iskesiras masu love za PC koji vozi Arkaham na Ultra postavkama, a trazis neki Crack za Arkham.A prognoza da ce 2018 nestati piratiziranih igara, pa u neku ruku ima i osnovu, sve je vise igara koje SP ubace reda radi, znaci 4 sata i kapak, a neke Bgm i sad vec nemaju SP.Tu su i mikrotransakcije, pa ce sve vise igre da prelaze na Free to play sistem, sa mikrotransakcijama, na kojima ce se zaraditi vise nego na samoj kupovini igre.U neku ruku je to i dobro za igrace, jer ce se developeri morat truditi da naprave igru sto boljom, da bi zadrzala i ''navukla'' igraca, koji ce joj isplatit tu mikrotransakciju.Nekad su igre trazile manje zahtijeve, i tu je bio socijalni elemenat.Proslo je vrijeme igara kojima je SP bio vrijedan paznje, a i vrijedan vremena da neko radi crackanja igre cija SP kampanja traje 4 sata izgubi 4 mjeseca vremena.

 
5 4 hvala 0
16 godina
offline
Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od singlepl

mad max je jb a jc3 nije tom zastitom neka mi to neko  objasni wtf

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing
Jack Sparrow kaže...

Dakle kupnja igri nije problem, niti je previše dati 200kn za nešto što te zabavlja i što možeš igrati isto tolko sati. Problem je kod onih koji žele odigrati baš svaku igru koja izađe i to odmah po izlasku, pa im je previše dati svaki tjedan 3 puta tolko.

 

 Nije samo problem u tome, problem je i u tome što jako malo igara imaju takav broj odigranih sati. 

Ok velike igre kao BF3, BF4 ali što je s drugim igračima i drugim igrama? Ne igraju svi tu vrstu igara.

Kupila sam npr Settlerse, Anno i Farming simulator i to je dobra investicija jer za 200-tinjak kuna dobiš nešto što možeš dugo igrati. Settlerse IV i dan danas igram. Ali volim odigrati dobru point and click avanturu koje brat bratu imaju maksimalno 6 sati gameplaya a koje koštaju isto kao i "veće" igre. Black mirror 3 je izašao 2011 a sad košta 100-tinjak kuna. Jednostavno se ne isplati.

 

Postoje i "igrači" koji igraju light igrice, igre koje imaju najviše 4 sata igranja. Možeš igrati ponovno ali je blesavo jer ju znaš na pamet. I takve igre koštaju stotinjak kuna.

Moja majka voli igrati "Hidden objects", igrice koje Big Fish štampa ko čarape, svaki tjedan barem tri/četiri komada, koje su sve slične i koje u CE realno gledano sa svim bonusima imaju 4 sata igre. Takve igre koštaju $20. Znači daješ najmanje 100kn za nešto što ćeš odigrati taj isti dan. Mystery Trackers: Paxton Creek Avenger CE je sad $14, igra koju je ona odigrala za 3 sata. Nema šanse da takvo nešto plaćam, pravac na blog po Velocity link i dowload. 

 

Što se tiče EA i Simsa to je postala perverzija. 250kn za svaki dio kojih ima najmanje desetak + još 150kn za razne djelove sa objektima je bolest. Ali to je EA, od njih ne čudi ništa 

 

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
9 godina
neaktivan
offline
Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od singlepl

Čemu sva ta panika oko toga što 3DM privremeno prestaje crackati SP igre. Vratiti če se oni, a ako ne oni več če se pojaviti netko drugi (ja se nadam) no nije ni da su oni jedini.

Ekipa iz corepack-a intezivno radi na svom deadnuvo projektu koji omogučuje da igrate denuvo igre. Više o tome imate ovdje http://i.imgur.com/PCDjqDR.png link od stranice/foruma tu ne smijem postati  

Deadnuvo projekt je zaživio te prva dostupna igra je Rise of the Tomb Raider

We Will,We Will Crack You!!!Denuvo!!!
Moj PC  
5 0 hvala 4
15 godina
neaktivan
offline
Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od singlepl

Opet se svodi na jednu stvar briga njih za nas u ostatku svijeta tj europi. Izdavači imaju dovoljno ovaca za šišanje u americi. Jedini način da se nešto napravi je da američko tržište bojkotira igre. Zakon ponude i potražnje. Zašto je gorivo na benzinskim i dalje skupo a nafa je najjeftinija u povijesti pa zato što  ljudi i dalje kupuju gorivo. Da je litra benzina 15 kuna ljudi bi opet kupovali.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2016 19:31 (zeroname).
 
9 0 hvala 0
9 godina
offline
Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od singlepl

Bilo bi dobro da i na PC-u možemo razmjenjivati igre, npr. ja dam nekome MGSV on meni mad max i svi sretni i zadovoljni.

Ili na njuškalo kupiti igru za 350kn i prodati ju za 350kn, cijena igre = cijena dostave.

Zašto se to može raditi na konzolama, a na PC-u ne??? 

Lijep da umreš!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing
ddarknessfairyy kaže...

 Nije samo problem u tome, problem je i u tome što jako malo igara imaju takav broj odigranih sati. 

 Gledaj, ja to ovako gledam.

 

Starcraft2, Dota, CS:GO, TF2. 

 

90% ljudi od te četiri igre može odabrati jednu u kojoj će potrošiti tisuće sati za sitne novce (ili džaba). 

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
12 godina
offline
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing
Father_Dougal kaže...
superJozo kaže...

Potpuno nevažna vijest, ionako je 90% crackova od 3DM grupe nuke.

Da su razor1911, reloaded i skidrow odustali od crackanja već bi se zabrinuo ovako ništa.

Jedini su uspjeli razbit Denuvo do te razine da igra bude igriva (DA:I). Nit razor, niti reloaded, niti skidrow nisu do sada uspjeli razbiti Denuvo. Barem koliko znam. A ne znam puno jer ne pratim baš scenu.

 Ne, nego CPY koji su isto sj i Arkham Knighta, super Jozo je 300% u pravu, 3dm u praksi ima jedne od lošijih crackova i nikako nisu relevantni za davanje izjava o budućnosti...

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2016 20:00 (DarthMarkus).
10 godina
offline
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing
Onjegin kaže...

 Gledaj, ja to ovako gledam.

 

Starcraft2, Dota, CS:GO, TF2. 

 

90% ljudi od te četiri igre može odabrati jednu u kojoj će potrošiti tisuće sati za sitne novce (ili džaba). 

 Da može, ako mu se igraju mp pucačine. Meni kad se igra mp igram Drakensang. 

Ali ne vole svi takvu vrstu igara. Sad ako napišeš trolerski komentar o ženama i kuhinji il tako nešto odalamit ću te 

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
15 godina
offline
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing
ddarknessfairyy kaže...
Jack Sparrow kaže...

Dakle kupnja igri nije problem, niti je previše dati 200kn za nešto što te zabavlja i što možeš igrati isto tolko sati. Problem je kod onih koji žele odigrati baš svaku igru koja izađe i to odmah po izlasku, pa im je previše dati svaki tjedan 3 puta tolko.

 

 Nije samo problem u tome, problem je i u tome što jako malo igara imaju takav broj odigranih sati. 

Ok velike igre kao BF3, BF4 ali što je s drugim igračima i drugim igrama? Ne igraju svi tu vrstu igara.

Kupila sam npr Settlerse, Anno i Farming simulator i to je dobra investicija jer za 200-tinjak kuna dobiš nešto što možeš dugo igrati. Settlerse IV i dan danas igram. Ali volim odigrati dobru point and click avanturu koje brat bratu imaju maksimalno 6 sati gameplaya a koje koštaju isto kao i "veće" igre. Black mirror 3 je izašao 2011 a sad košta 100-tinjak kuna. Jednostavno se ne isplati.

 

Postoje i "igrači" koji igraju light igrice, igre koje imaju najviše 4 sata igranja. Možeš igrati ponovno ali je blesavo jer ju znaš na pamet. I takve igre koštaju stotinjak kuna.

Moja majka voli igrati "Hidden objects", igrice koje Big Fish štampa ko čarape, svaki tjedan barem tri/četiri komada, koje su sve slične i koje u CE realno gledano sa svim bonusima imaju 4 sata igre. Takve igre koštaju $20. Znači daješ najmanje 100kn za nešto što ćeš odigrati taj isti dan. Mystery Trackers: Paxton Creek Avenger CE je sad $14, igra koju je ona odigrala za 3 sata. Nema šanse da takvo nešto plaćam, pravac na blog po Velocity link i dowload. 

 

Što se tiče EA i Simsa to je postala perverzija. 250kn za svaki dio kojih ima najmanje desetak + još 150kn za razne djelove sa objektima je bolest. Ali to je EA, od njih ne čudi ništa 

 

 Pa ima samo par takvih igri kao simsi. A ove "lake" igre samo po izlasku koštaju tolko puno kao što sam i napisao, zato pričekaš neki popust.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing
superJozo kaže...

Potpuno nevažna vijest, ionako je 90% crackova od 3DM grupe nuke.

Da su razor1911, reloaded i skidrow odustali od crackanja već bi se zabrinuo ovako ništa.

 Upravo sam to htio napisati skoro identično :)

 

Ovi 3DM su neki kinezi, i masa crackova koji su izbacili ili ne radi ili igra ima očajne performanse.

 

Skidrow

Reloaded

Razor911

Fairlight

Codex

FLT

 

itd itd...

 

 

Jedini bed je ovaj Denuvo, ali od kako postoji zaštite za igre, svakih nekoliko godina su izlazile neke *neprobojne* da bi na kraju ipak pale od cracking teamova.

 

Ovo da će se igre prodavati duplo više itd, vrijedi samo za dobre naslove za koje se zna da su dobar proizvod što se kaže Must Have igra, i takvima ni netreba zaštita ljudi će kupovat, jer im se neda čekati crack.

 

Sve ostalo spada u kategoriju crack- pa isprobavanje, masa ih tako i kupuje igre, postanu fanovi tek kad probaju stvar a ne gledajući recenzije koje su ionako plaćeni oglas ili osobni stav prema proizvodu. Koliko igara nebi bilo kupljeno da igrači nisu imali prilike prvo ih zaigrati pa tek onda odlučiti da žele imati orginal.

 

Naravno ima ljudi koji isključivo igraju piratski release osim mozda MP igara za koje treba origigi ključ, ali da se svi bace na jednu masu, opet su nebitni, jer igraća industrija pliva u parama, i svake godine raste sve više.

 

Nego pohlepa i nerazumijevanje nekih određenih dijelova vlastite industrije i navika-razmišljanja kupaca radi svoje.

 

Meni osobno to nije bitno, toliko sam single i mp igara odigrao tijekom godina, od konzola, handhelda do PCa od DOS-a do Windowsa, da mi treba jedno 5-10 minuta da vidim gameplay igre i odmah znam jel kupujem, piratiziram, ili jednostavno zaobiđem.

 

Što sam kupio u zadnje vrijeme: Dragon Age 3, Alien Isolation,  GTA V, Witcher 3, Metal Gear Solid V, Rise of the Tomb Raider, XCom2... npr takvim igrama netreba zaštita da bi dobro prošle, ljudi jednostavno kupuju zato što vrijedi para.

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing
Father_Dougal kaže...
superJozo kaže...

Potpuno nevažna vijest, ionako je 90% crackova od 3DM grupe nuke.

Da su razor1911, reloaded i skidrow odustali od crackanja već bi se zabrinuo ovako ništa.

Jedini su uspjeli razbit Denuvo do te razine da igra bude igriva (DA:I). Nit razor, niti reloaded, niti skidrow nisu do sada uspjeli razbiti Denuvo. Barem koliko znam. A ne znam puno jer ne pratim baš scenu.

 Igriva :) je nategnuta riječ ako se priča o baš o toj igri. Prvo proces crackanja  za DA3 je bio očajno kompliciran za average usera, naravno ako nađeš tutorijal da nije pisan ljevom nogom lika koji razmišlja u binarnom kodu, i na kraju tutorijala piše ???== burn in hell=profit=f*ck your mom! Idioti ili trolovi, vjerovatno oboje.

 

Onda je bila premija da li će igra proraditi baš na tom hardveru. Uglavnom sretnicima je radila, većini nije.

 

Postoji razlog zašto se Scene release zove upravo tako, što to znači, i  zašto ga se malo duže čeka ako igra ima malo bolju zaštitu.

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
14 godina
neaktivan
offline
Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od singlepl

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od singlepl

Bagra se prodala.....kraj price...koliko se sjecam oni su jedini probili denuvo,vise manje uspjesno...fifa,just cause 3,tomb rider...itd....nula bodova..... trenutno!

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2016 21:47 (mariocroatia78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od singlepl

Ili ne mogu probiti Denuovo ili su se prodali - nema druge.

 

 

Priče za malu djecu poput ovog članka su smiješne.

 

Koliko znam, CPY je probio Lords of the Fallen i Dragon Age:Inquisiton, valjda će oni uspjeti nešto napraviti.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing
Stjepanj kaže...

znaci 2016g je raj(€) za izdavacelp

 

Hummer kaže...

Hehe sada ima da svim igrama poraste prodaja barem 500%. 

 

 

 Moš mislit. Kvalitetne igre će se kupiti, nekvalitetne neće. Tako je sa piratima ili bez njih. 
Stvar sa piratlukom je samo da se i nekvalitetne skinu i isprobaju, pa deinstaliraju nakon dva sata, 
što u nedostatku piratluka neće biti slučaj - nit će se isprobavati nit kupovati. Samo će ljudi malo pažljivije
čitati (nepristrane) recenzije. Ono što često ljude ljuti je kada sa kupljenom igrom imaju problem zbog
preagresivne zaštite ili zahtjeva za neprastanim spojem na net. Pa radije još skinu kopiju koja ih ne gnjavi.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
12 godina
neaktivan
offline
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing
SoynTech kaže...

Čemu sva ta panika oko toga što 3DM privremeno prestaje crackati SP igre. Vratiti če se oni, a ako ne oni več če se pojaviti netko drugi (ja se nadam) no nije ni da su oni jedini.

Ekipa iz corepack-a intezivno radi na svom deadnuvo projektu koji omogučuje da igrate denuvo igre. Više o tome imate ovdje http://i.imgur.com/PCDjqDR.png link od stranice/foruma tu ne smijem postati  

Deadnuvo projekt je zaživio te prva dostupna igra je Rise of the Tomb Raider

 čitam i čitam i ovo sa steam id mi se čini kao nadograđenija felix method.

Kog zanima nek upiše Crackstatus na reddit-u

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
15 godina
offline
Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od singlepl

RG mechanics, Reloaded, Razor1911..ima jos grupa koje ce nastaviti posao. Inace ne vidim nista lose u piratiziranju igara, bolje da se igra piratska nego nikako. Jer onaj tko se zagrije za igru i tako ce uzeti original!

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing
Father_Dougal kaže...
superJozo kaže...

Potpuno nevažna vijest, ionako je 90% crackova od 3DM grupe nuke.

Da su razor1911, reloaded i skidrow odustali od crackanja već bi se zabrinuo ovako ništa.

Jedini su uspjeli razbit Denuvo do te razine da igra bude igriva (DA:I). Nit razor, niti reloaded, niti skidrow nisu do sada uspjeli razbiti Denuvo. Barem koliko znam. A ne znam puno jer ne pratim baš scenu.

 CPY je uspio razbiti par Denuvo igara i taj posao su odradili bolje od 3DM-a ALI tek nakon pola godine ili tako nesto (xrel.to) i mozda su bas reversali crack od 3DM-a.

4mal kaže...

mad max je jb a jc3 nije tom zastitom neka mi to neko  objasni wtf

 Zato sto su update-ali zastitu....

 

Colossus7 kaže..
superJozo kaže...

Potpuno nevažna vijest, ionako je 90% crackova od 3DM grupe nuke.

Da su razor1911, reloaded i skidrow odustali od crackanja već bi se zabrinuo ovako ništa.

 Upravo sam to htio napisati skoro identično :)

 

Ovi 3DM su neki kinezi, i masa crackova koji su izbacili ili ne radi ili igra ima očajne performanse.

 

Skidrow

Reloaded

Razor911

Fairlight

Codex

FLT

 

 

 Samo mi ne spominji taj skidrow, oni su vec odavno izgubili reputaciju..... obicni kradiljivci. U reloadedu i razoru ima dosta "old school" krekera i oni znaju svoj posao ali moraju slijediti "scene" pravila, a ta pravila im nalazu da smiju izdati samo "ciste" krekove, 3DM su anarhisti.

 

Sto se tice kvalitete 3DM crackova, svi rade (tu i tamo pokoji bug), a ako ti ne radi onda im nisi poslao svoje CPU podatke odnosno CPUID od svog CPU-a...... isti/slican problem kod svih CEG zasticenih igara.

 

BTW jos jedan zanimljiv podatak, u Denuvo firmi takoder ima old school krekera izdajice 

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.2.2016 0:43 (lovac82).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing
hrvooje kaže...

Je, igre su precijenjene i bitne za život kao i dijamanti. Zakon tržišta, ako ti je skupa ne kupiš, a studio ako ništa ne proda propast će ili smanjiti cijene. 

 

 

Jest, zakon tržišta. Tko ne kupi, igra piratske a tko kupi baca pare...

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing
Jack Sparrow kaže...

Koja to SP igra sa 10 sati igre košta 60€? Obično takve dođu po 15-20 eura.

Drugo je fallout ili witcher jer oni imaju sadržaja za isto tolko sati kolka im je početna cijena.

 

 

Prva koja mi pade na pamet je eklatantan primjerak lošeg i kratkog Sp-a koji košta u startu po 60, 70 eura: Call of Duty. Sad mi reci kako je to u biti mp igra, pa da te preduhitrim - ja igram samo Sp i na to se referiram.

 

Sum of all fears@ Drago mi je, i ja ko važno, kad mi neki veleumni forumaš poput tebe oda priznanje. 

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
16 godina
offline
Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od singlepl

Već godinama kupujem igre nekoliko mjeseci nakon njihova izlaska dok im cijena malo ne sleti dolje ali gotovo 95% tih istih igara sam prvo probao piratske verzije jer u većini slučajeva nema drugog načina za isprobati. Rijetko koja danas ima demo i uglavnom ako hoćeš upće probati opet traže lovu za early access. Srećom ima dosta ekipe na jubito koja igra igre pa se barem može vidjeti mehanika, igrivost i slično ali tu ostaje pitanje može li i kako kvalitetno moj laptop pogurati igru. Jednom sam se opekao kad sam uzeo igru na starom laptopu bez da sam je probao prvo i požalio. Uspio sam je zaigrati tek gotovo više od godinu dana kasnije na novom.

U besptičju i krava zvuči kao slavuj!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing
@Danyel To je tvoj problem. Isto kao da se žališ što platiš puno za novine, a čitaš samo crnu kroniku.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing
Danyel kaže...

 Prva koja mi pade na pamet je eklatantan primjerak lošeg i kratkog Sp-a koji košta u startu po 60, 70 eura: Call of Duty. Sad mi reci kako je to u biti mp igra, pa da te preduhitrim - ja igram samo Sp i na to se referiram.

 

Sum of all fears@ Drago mi je, i ja ko važno, kad mi neki veleumni forumaš poput tebe oda priznanje. 

A taman sam se ponadao da će biti nešto od tebe

 

Boli izdavača k što ti igraš samo SP. Oni prodaju igru sa SP i MP. Ja sam na CoD4 natukao preko 800 sati u MP. SP sam prešao za 3-4 sata.

 

Ako ti je do SPa, onda radije gledaj filmove. Jeftinije je. A ni ne čudi me što ne igraš online, pa potjerali bi te sa 99% servera.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing
Azr43l kaže...

Već godinama kupujem igre nekoliko mjeseci nakon njihova izlaska dok im cijena malo ne sleti dolje ali gotovo 95% tih istih igara sam prvo probao piratske verzije jer u većini slučajeva nema drugog načina za isprobati. Rijetko koja danas ima demo i uglavnom ako hoćeš upće probati opet traže lovu za early access.

Origin i steam imaju refund sistem koji ako želiš probati igru / performanse računala nudi više nego što je Demo marketing nudio, jer unutar 2h možeš vidjeti više contenta i nisi ograničen samo na SP kao što si bio u Demo-u/ tj. jogurt verziji. Early access igre nemaju refund sistem, ali imaju i upozorenje prije same kupnje. Što se tiče ostalih igara koje koriste druge servise (tipa. Uplay / battlenet), do sada sam uvijek uletio u neku betu/alfu prije samog releasa igre. Indie igre nisu skupe (većina).

15 godina
neaktivan
offline
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing
Od tebe nisam ni očekivao smisleniji odgovor. Odgovori su ti i inače na razini dječice u petom osnovne.

Boli izdavača k... za mene što ja igram sp, kažeš... Pa o čemu diskutiramo nego o igranju igara? Netko voli sp netko mp pa to ne znači da bih ja tebe trebao nazvati debilom zato što trošiš pare i hvališ se kako si utukao 800 sati života u jednu smiješnu glupavu igricu...
Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
15 godina
offline
Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od singlepl

Oh boy..

There are some things so serious you have to laugh at them. -Niels Bohr
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing
Tu nema brige jer pirati ne umiru samo tako 😁
Sto se igrace industrije tice tak je danas to sve debilno s tim cijenama.
Kupi igru daj lovu, igraj igru opet daj lovu. Nebi se cudio da te jos novaca traze ako hoces gledat animacije u igri. Ta me situacija podsjeca na one igre iz lunaparka (Street Fighter), gdje za svaki zivot... INSERT COIN.
Tak same igre traju kratko,a svoje greske kamufliraju s prekrasnom grafikom, patchevima od par G i laznim trailerima.Njihovo opravdanje "skupo je radit SP", bullshit! Vise bi rekao da oni neznaju napravit kvalitetan.
Opet se vracamo na kapitalizai gdje je zarda bitnija od korisnika (potrosaca).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Piratska grupa 3DM privremeno odustaje od sing

Pa jako je jednostavno. Platiš - igraš. E sad, hoćeš li ti kupiti igru i baciti DVD u smeće na izlasku iz trgovine, to nije problem izdavača. Isto kako nije problem što ti igraš samo SP i nisi oduševljen cijenom od 60€. Kad smo kod djece, rekao bi to za tebe "Mama, ja to NEČU!!! kmee". E pa, ako ti se ne sviđa, ne kupuj i ne rantaj.

 

BTW, ako su ti "igrice" glupave i smiješne (i to baš CoD), što ih igraš i kupuješ?

 

Tebi stvarno nema pomoći. Nazad na ignore

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice