Posljednje Samsungovo ažuriranje omogućuje deaktiv

poruka: 5
|
čitano: 1.736
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Posljednje Samsungovo ažuriranje omogućuje deaktiv".
15 godina
offline
Posljednje Samsungovo ažuriranje omogućuje deaktiv

Pavliću, tebi je decidirano (odlučno) i dedicirano (namjenski) ista stvar, jel' da? nije li jednostavnije uporabiti hrvatsku riječ - "namjenska"? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
13 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Posljednje Samsungovo ažuriranje omogućuje deaktiv

dobro se sitili...

 

sada kako nema nikakvih tipki neznas kako je mob okrenut i u vecinu slucajeva umjesto otkljucavanja stisnem bixbija

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Posljednje Samsungovo ažuriranje omogućuje deaktiv

Na žalost tekst nije potpuno ispravan......nije ažuriranje software-a uređaja, nego morate otići na "Galaxy Apps" - "Moje aplikacije" - "Sve" - "Ažuriranje"

Nakon ažuriranja uđete u Bixby aplikaciju sa tipkom i ugasite Bixby aktivaciju putem tipke.

Da li će kasnije biti moguće napraviti "remap" same tipke, to ćemo morati pričekati.

 

Moj PC  
5 0 hvala 3
15 godina
offline
Posljednje Samsungovo ažuriranje omogućuje deaktiv

Jesu li sada napravili kao na Xcover seriji ili samo ukljuc/iskljuci Bixby?

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.9.2017 20:09 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednje Samsungovo ažuriranje omogućuje dea
kokibj kaže...

Na žalost tekst nije potpuno ispravan......nije ažuriranje software-a uređaja, nego morate otići na "Galaxy Apps" - "Moje aplikacije" - "Sve" - "Ažuriranje"

Nakon ažuriranja uđete u Bixby aplikaciju sa tipkom i ugasite Bixby aktivaciju putem tipke.

Da li će kasnije biti moguće napraviti "remap" same tipke, to ćemo morati pričekati.

 

 ja sam usao u bixby,tamo u opcijama sam imao update(cak mi je imala i mala notifikacijana one tri vertikalne tockice)

 

trenutno je samo ukljuci/iskljuci.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.9.2017 8:16 (Abomb).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice