Potvrđeni dizajn i skeniranje lica za sljedeći iPh

poruka: 32
|
čitano: 4.767
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Potvrđeni dizajn i skeniranje lica za sljedeći iPh".
8 godina
odjavljen
offline
Potvrđeni dizajn i skeniranje lica za sljedeći iPh

opet ispred samsunga i svih ostalih

The Show Must Go On
 
7 19 hvala 0
14 godina
offline
Re: Potvrđeni dizajn i skeniranje lica za sljedeći
Glavas_ZG kaže...

opet ispred samsunga i svih ostalih

 Ma kako god ti kažeš, ipak si ti to dobro argumentirao ...

14 godina
neaktivan
offline
Potvrđeni dizajn i skeniranje lica za sljedeći iPh

"...radikalno promijeniti dizajn..."

 

- Sandro, to si mogao napisati davno dok još nisu došli smartphoni (u eri dumb mobitela), ovako je to samo populistički bullshit.

 
11 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Potvrđeni dizajn i skeniranje lica za sljedeći iPh

Iako pretpostavljam da ovaj novi uređaj Apple-a neće biti loš . zapravo nema šanse pored novog Note-a kojeg svi nestrpljivo očekujemo.

Šteta za nesretni iphone , nema sreće jednostavno s datumom izlaska. 

moje aplikacije na play-u : https://play.google.com/store/search?q=nik02droid
Moj PC  
3 6 hvala 0
12 godina
offline
Re: Potvrđeni dizajn i skeniranje lica za sljedeći
Glavas_ZG kaže...

opet ispred samsunga i svih ostalih

 

 

Al ozbiljno, nakon 3-4 generacije, onaj bi napokon mogao biti drugačiji, sa pravim novostima.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
odjavljen
offline
Re: Potvrđeni dizajn i skeniranje lica za sljedeći

Jbg 4 godine je valjda dovoljno da se kupci opamete ;) A mozda i nije....

8 godina
odjavljen
offline
Re: Potvrđeni dizajn i skeniranje lica za sljedeći
nani kaže...
Glavas_ZG kaže...

opet ispred samsunga i svih ostalih

 Ma kako god ti kažeš, ipak si ti to dobro argumentirao ...

 Ma ti si samo ljuboroman jer ge ne mozes priustiti ;)

16 godina
neaktivan
offline
Re: Potvrđeni dizajn i skeniranje lica za sljedeći

Koju si ti sad samo glupost izvalio

antonio
16 godina
neaktivan
offline
Re: Potvrđeni dizajn i skeniranje lica za sljedeći
nik_02 kaže...

Iako pretpostavljam da ovaj novi uređaj Apple-a neće biti loš . zapravo nema šanse pored novog Note-a kojeg svi nestrpljivo očekujemo.

Šteta za nesretni iphone , nema sreće jednostavno s datumom izlaska. 

 Koju si ti sad glupost izvalio

antonio
15 godina
neaktivan
offline
Potvrđeni dizajn i skeniranje lica za sljedeći iPh

Termalni otisak ljudskog lica je uistinu unikatan, totalno različit čak i u blizanaca.

Give a man a mask and he will show you his true face
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Potvrđeni dizajn i skeniranje lica za sljedeći
limitedition kaže...

Termalni otisak ljudskog lica je uistinu unikatan, totalno različit čak i u blizanaca.

 Kakve to veze ima sa temom?

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Potvrđeni dizajn i skeniranje lica za sljedeći
Torent kaže...
limitedition kaže...

Termalni otisak ljudskog lica je uistinu unikatan, totalno različit čak i u blizanaca.

 Kakve to veze ima sa temom?

 

 Neznam gdje si fulao. Nisi pročitao text, neznaš što je IC ili si ne možeš predočiti što je termalni otisak, tj mustra prokrvljenosti potkožnog tkiva? Ista se odlično može očitati termalnom kamerom ili IC kamerom samo je niža rezolucija, tj kontrast. Kako je neko lice prokrvljeno nema veze sa fizičkom sličnošću pa se kamera ne može zavarati nekakvom slikom kao što je to bio slučaj kod S8.

Give a man a mask and he will show you his true face
8 godina
odjavljen
offline
Re: Potvrđeni dizajn i skeniranje lica za sljedeći
limitedition kaže...
Torent kaže...
limitedition kaže...

Termalni otisak ljudskog lica je uistinu unikatan, totalno različit čak i u blizanaca.

 Kakve to veze ima sa temom?

 

 Neznam gdje si fulao. Nisi pročitao text, neznaš što je IC ili si ne možeš predočiti što je termalni otisak, tj mustra prokrvljenosti potkožnog tkiva? Ista se odlično može očitati termalnom kamerom ili IC kamerom samo je niža rezolucija, tj kontrast. Kako je neko lice prokrvljeno nema veze sa fizičkom sličnošću pa se kamera ne može zavarati nekakvom slikom kao što je to bio slučaj kod S8.

 A gdje to u tekstu pise?

15 godina
offline
Potvrđeni dizajn i skeniranje lica za sljedeći iPh

Meni samo nije jasno cemu tolki hejt prema iphonu ili samsungu. Apple uvodi ekran od ruba do ruba(isto sto ima s8), uvodi novu tehnologiju ocitavanja lica( uopce ne sumnjam da ce novi samsung uvest istu), bit ce vodootporan ko s8, kamera ce vjerojatno bit po kvaliteti kao i s8. Razlika ce bit samo u operativnom sustavu pa nek svako bira sto mu draze. Ja imam iphone dugi niz godina(imao sam i nekoliko androida prije) i navinut sam na njega i ako novi iphone ponudi sve sto i s8 odabrat cu iphone zbog os-a. imam ip6 odkad je izaso i ovu jesen razmisljam o promjeni mobitela, izbor je pao na ili s8 ili novi iphone. Bez hejtanja ikoje kompanije. 

Moj PC  
8 2 hvala 0
16 godina
offline
Potvrđeni dizajn i skeniranje lica za sljedeći iPh

Uopce nije bitno kaj uvodi, prodavat ce se ko vruce kifle...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Potvrđeni dizajn i skeniranje lica za sljedeći
Torent kaže...
limitedition kaže...
Torent kaže...
limitedition kaže...

Termalni otisak ljudskog lica je uistinu unikatan, totalno različit čak i u blizanaca.

 Kakve to veze ima sa temom?

  A gdje to u tekstu pise?

 Piše da će idući iPhone imati 3d senzor u infracrvenoj tehnologiji. Znači da bi trebalo raditi I u potpunom mraku. Zadovoljan?

Give a man a mask and he will show you his true face
8 godina
odjavljen
offline
Re: Potvrđeni dizajn i skeniranje lica za sljedeći
limitedition kaže...
Torent kaže...
limitedition kaže...
Torent kaže...
limitedition kaže...

Termalni otisak ljudskog lica je uistinu unikatan, totalno različit čak i u blizanaca.

 Kakve to veze ima sa temom?

  A gdje to u tekstu pise?

 Piše da će idući iPhone imati 3d senzor u infracrvenoj tehnologiji. Znači da bi trebalo raditi I u potpunom mraku. Zadovoljan?

 A ti si izmislio termalno ocitavanje krvne zile i sl......To sto ce raditi u mraku apsolutno nikakve veze nemaju sa tvojom izjavom ali si uredno spreman vrijedjati.

"Neznam gdje si fulao. Nisi pročitao text, neznaš što je IC ili si ne možeš predočiti što je termalni otisak, tj mustra prokrvljenosti potkožnog tkiva? Ista se odlično može očitati termalnom kamerom ili IC kamerom samo je niža rezolucija, tj kontrast. Kako je neko lice prokrvljeno nema veze sa fizičkom sličnošću pa se kamera ne može zavarati nekakvom slikom kao što je to bio slučaj kod S8."

I vec znas da ce biti bolje od konkurencije da se nece dati prevariti i sl...... Cccccccc Cim je apple to je spektakularno uber mege extra i sl.....

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.7.2017 20:03 (Torent).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Potvrđeni dizajn i skeniranje lica za sljedeći
Torent kaže...
A ti si izmislio

 Nije ništa izmišljeno. Već dugi niz godina se radi na tehnologiji koja bi bila bolja i jednostavnija zamjena za postojeću biometrijsku autentifikaciju. Samo sam se nadovezao na taj ic senzor i prisjetio se jednog dokumentarca koji je detaljno pokrio tu temu. Sve u svemu tehnologija postoji već dugo i Apple nije ništa izmislio nego našao način da uspije taj senzor utrpati u skučeni prostor. Pretpostavljam, budući nitko do sad nije. I kad me onako glupo pitaš kakve veze to ima s temom kako da reagiram? Potražim negdje link pa će ti biti jasnije. Bez ljutnje plz.

 

Edit: Nisam našao video ali evo link na članak koji opisuje istu stvar.

Give a man a mask and he will show you his true face
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.7.2017 23:09 (limitedition).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Potvrđeni dizajn i skeniranje lica za sljedeći
mar123 kaže...

Meni samo nije jasno cemu tolki hejt prema iphonu ili samsungu. Apple uvodi ekran od ruba do ruba(isto sto ima s8), uvodi novu tehnologiju ocitavanja lica( uopce ne sumnjam da ce novi samsung uvest istu), bit ce vodootporan ko s8, kamera ce vjerojatno bit po kvaliteti kao i s8. Razlika ce bit samo u operativnom sustavu pa nek svako bira sto mu draze. Ja imam iphone dugi niz godina(imao sam i nekoliko androida prije) i navinut sam na njega i ako novi iphone ponudi sve sto i s8 odabrat cu iphone zbog os-a. imam ip6 odkad je izaso i ovu jesen razmisljam o promjeni mobitela, izbor je pao na ili s8 ili novi iphone. Bez hejtanja ikoje kompanije. 

 

Uzalud se trudis.. opce je poznato da hejteri ne koriste mozak. Naime to je preduvjet koj moras zadovoljit prije nego joinas taj klub.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Potvrđeni dizajn i skeniranje lica za sljedeći
limitedition kaže...
Torent kaže...
A ti si izmislio

 Nije ništa izmišljeno. Već dugi niz godina se radi na tehnologiji koja bi bila bolja i jednostavnija zamjena za postojeću biometrijsku autentifikaciju. Samo sam se nadovezao na taj ic senzor i prisjetio se jednog dokumentarca koji je detaljno pokrio tu temu. Sve u svemu tehnologija postoji već dugo i Apple nije ništa izmislio nego našao način da uspije taj senzor utrpati u skučeni prostor. Pretpostavljam, budući nitko do sad nije. I kad me onako glupo pitaš kakve veze to ima s temom kako da reagiram? Potražim negdje link pa će ti biti jasnije. Bez ljutnje plz.

 

Edit: Nisam našao video ali evo link na članak koji opisuje istu stvar.

 Sve 5 drug moj ali gdje pise ili da je neko potvrdio ili spomenuo da se koristi bas ta tehnologija u sledecem iphoneu? Pise samo 3d skeniranje lica ali ne pise skeniranje cega niti kako.... To ja tebe pitam. Ti si uzeo tih par rijeci iz clanka i nadogradio citavu pricu. Ne kazem da nisi u pravu nego pitam odakle ta prica dolazi jer u clanku to ne pise......Ne spominju se termalne kamere ne spominje se kapilari niti bilo sta slicno.....

15 godina
neaktivan
offline
Re: Potvrđeni dizajn i skeniranje lica za sljedeći
Torent kaže...

 Sve 5 drug moj ali gdje pise ili da je neko potvrdio ili spomenuo da se koristi bas ta tehnologija u sledecem iphoneu? Pise samo 3d skeniranje lica ali ne pise skeniranje cega niti kako.... To ja tebe pitam. Ti si uzeo tih par rijeci iz clanka i nadogradio citavu pricu. Ne kazem da nisi u pravu nego pitam odakle ta prica dolazi jer u clanku to ne pise......Ne spominju se termalne kamere ne spominje se kapilari niti bilo sta slicno.....

Toliko teksta a namjerno ispustiš bitan detalj. IC ili infta crveno, IR ili infta red. Sad pročitaj članak i link koji sam ti zadnji poslao. Sve su špekulacije i ne kužim što si se toliko nakačio kao krpelj na to? Tko može potvrditi kako će izgledati ili koje će spec imati?? Ispituješ i kad ti se pokuša objasniti ti dođeš s još više gluposti.

Give a man a mask and he will show you his true face
8 godina
odjavljen
offline
Re: Potvrđeni dizajn i skeniranje lica za sljedeći
limitedition kaže...
Torent kaže...

 Sve 5 drug moj ali gdje pise ili da je neko potvrdio ili spomenuo da se koristi bas ta tehnologija u sledecem iphoneu? Pise samo 3d skeniranje lica ali ne pise skeniranje cega niti kako.... To ja tebe pitam. Ti si uzeo tih par rijeci iz clanka i nadogradio citavu pricu. Ne kazem da nisi u pravu nego pitam odakle ta prica dolazi jer u clanku to ne pise......Ne spominju se termalne kamere ne spominje se kapilari niti bilo sta slicno.....

Toliko teksta a namjerno ispustiš bitan detalj. IC ili infta crveno, IR ili infta red. Sad pročitaj članak i link koji sam ti zadnji poslao. Sve su špekulacije i ne kužim što si se toliko nakačio kao krpelj na to? Tko može potvrditi kako će izgledati ili koje će spec imati?? Ispituješ i kad ti se pokuša objasniti ti dođeš s još više gluposti.

 Znam ja sta IC ali IC ne znaci odmah i to sto si ti napisao...Ili hoces reci da i daljinski od televizora koristi termalne kamere i sl??????????

Tebi masta proradila pa sad pokusavas sakriti svoje neznanje...

Evo prouci malo temu....

https://hr.wikipedia.org/wiki/Infracrveno_zra%C4%8Denje

15 godina
neaktivan
offline
Re: Potvrđeni dizajn i skeniranje lica za sljedeći
Torent kaže...
limitedition kaže...
Torent kaže...

 Sve 5 drug moj ali gdje pise ili da je neko potvrdio ili spomenuo da se koristi bas ta tehnologija u sledecem iphoneu? Pise samo 3d skeniranje lica ali ne pise skeniranje cega niti kako.... To ja tebe pitam. Ti si uzeo tih par rijeci iz clanka i nadogradio citavu pricu. Ne kazem da nisi u pravu nego pitam odakle ta prica dolazi jer u clanku to ne pise......Ne spominju se termalne kamere ne spominje se kapilari niti bilo sta slicno.....

Toliko teksta a namjerno ispustiš bitan detalj. IC ili infta crveno, IR ili infta red. Sad pročitaj članak i link koji sam ti zadnji poslao. Sve su špekulacije i ne kužim što si se toliko nakačio kao krpelj na to? Tko može potvrditi kako će izgledati ili koje će spec imati?? Ispituješ i kad ti se pokuša objasniti ti dođeš s još više gluposti.

 Znam ja sta IC ali IC ne znaci odmah i to sto si ti napisao...Ili hoces reci da i daljinski od televizora koristi termalne kamere i sl??????????

Tebi masta proradila pa sad pokusavas sakriti svoje neznanje...

Evo prouci malo temu....

https://hr.wikipedia.org/wiki/Infracrveno_zra%C4%8Denje

 Ja ću se ubit, majke mi. Da, daljinski koristi dio spektra koji je u infracrcenom ali nema veze s kamerom. To kao da usporediš ledicu koja koristi vidljivi (ljudskom oku) spektar i običnu kameru od mobitela. Glupo, jelda?

Give a man a mask and he will show you his true face
8 godina
odjavljen
offline
Re: Potvrđeni dizajn i skeniranje lica za sljedeći

cekaj malio po tebi cim je ic odmah je tu ukljucena termalna kamera i sl ali eto to nije slucaj sa daljinskim koji vidje vraga isto koristi IC ... Kao sto rekoh IC ne znaci termalna kamera i sl sto si ti iskonstruisao iz clanka gdje se to uopste ne spominje.....

IC ne znaci termalnu kameru ali moze. Poenta je da se to u clanku ne spominje a ti to odgovorno tvrdis bez ikakvog razloga.Ako imas nekakav link na to sto ti tvrdis rado cu ga procitati. Jos jedna stvar koja ne govori u prilog tehnologiji o kojoj ti pricas a koja je tebi ocigledno promakla jeste da je taj senzor 3d senzor sto za termalnu kameru nije potrebno. 3d senzor sugerise da ce na neki nacin skenirati topologiju ljudsKog lica sto izbacuje termalnu kameru krvne zile i sl iz price....Ti mastaj da ce iphone to imati iako apple nije bas poznat da trci pred rudu. Vidi sta ce drugi to napraviti pa onda to mozda kroz koju godinu ubaci u iphone i onda wow amazing i sl....

Kad je zadnji put iphone nesto imao sto drugi nisu? Poslije prvog iphonea? Ako to naprave tako kako ti kazes ja cu prvi reci bravo....Ako naprave 3d skeniranje ljudskog lica da radi odlicno. Svaka cast....

 

Sve je ovo hajpanje pred izlazak iphone a najprije ce biti da ce imati snezor otiska prsta u power dugmetu ili pozadi. To je provjerena tehnologija i kao sto rekoh ne lici na apple da idu u nepoznato..... Amoled ekran je zrela tehnologija i prisiljeni su ga ubaciti kao i povecati odnos ekrana i kucista. Jednostavno trziste to trazi i moraju drzati korak. Bice kao i do sada puno zelja mastanja i kad se manje vise ne ostvari pricacete kako tek sad amoled ekran izgleda kako treba vjeronost boja, ekran od ruba do ruba, bezicno punjenje, brzo punjenje i sl sto postoji godinama... Realnost je da apple umjesto da bude predvodnik mora odrzavati korak sa konkurencijom.....

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.8.2017 14:32 (Torent).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Potvrđeni dizajn i skeniranje lica za sljedeći
Torent kaže...

cekaj malio po tebi cim je ic odmah je tu ukljucena termalna kamera i sl ali eto to nije slucaj sa daljinskim koji vidje vraga isto koristi IC ... Kao sto rekoh IC ne znaci termalna kamera i sl sto si ti iskonstruisao iz clanka gdje se to uopste ne spominje.....

IC ne znaci termalnu kameru ali moze. Poenta je da se to u clanku ne psominje a ti to odgovorno tvrdis bez ikakvog razloga......Ja sam to rekao a ti mastaj da ce iphone to imati iako apple nije bas poznat da trci pred rudu. Vidi sta ce drugoi to napraviti pa onda to mozda korz koju godinu ubaci u iphone i onda wow amazing i sl....

Kad je zadnji put iphone nesto imao sto drugi nisu? Poslije prvog iphonea? Ako to naprave tako kako ti kazes ja cu prvi reci bravo....

 IC znači manji kontrast, razlučivost, ovisno kakav senzor stave. Sumnjam da će biti full scale flir. Iako je sve to jedan te isti k što se tiče spektra. Fino ti je napisano u prvom odgovoru. Znam da tehnologija postoji i volio bi da je stave, barem u rudimentarnom obliku da se olakša autentifikacija. Ako stave oni, stavit će i drugi. Znam i da neće ako već stavljaju takvo nešto zabrljati kao Samsung, koji mora neki fail ukomponirati. Valjda je to u psihi tih Japanaca.

I koji ti je više vrag s tim Apple hejtom, skurilo te totalno

Give a man a mask and he will show you his true face
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.8.2017 15:01 (limitedition).
14 godina
offline
Potvrđeni dizajn i skeniranje lica za sljedeći iPh

 

 

Fuck, I failed.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.8.2017 14:59 (kepmip).
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Potvrđeni dizajn i skeniranje lica za sljedeći

@limitededition

Sve to stoji i volio bih i ja da stave iako sam ovdje oznacen kao hejter sto je smijesno. Ja sa za sve što je novo bez obzira ko je stavio jer to moze biti samo dobro za kupce bez obzira na platformu. Samo sto sam skeptican da ce to biti apple jer vec godinama igra na sigurno. Vidjecemo. Samo vidim po glasinama i leakovima da jedna po jedna stvar otpada i kako izgleda jedina nova stvar ce biti izgled...

A sto se tice samsunga taj tvoj komentar je hejterski. Nemoj zaboraviti da je samsung prepoznavanje lica stavio kao opciji koju ne moras koristiti. Ignorises da postoji i koristis otisak prsta. Kod iphonea ces to koristiti htio ne htio. Velika razlika...

 

I nemoj isto tako zaboraviti da Apple još uvijek ne moze bez samsunga a samsung moze bez applea 😎

Mada me zaboli neka stvar i za jedne i druge 😎

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.8.2017 17:22 (Torent).
8 godina
offline
Re: Potvrđeni dizajn i skeniranje lica za sljedeći
Torrent:
Dosadan si s tim brzim punjenjem. Uopće ne koristiš mozak, čitaš specifikacije online i nadmeće se čiji je veći. A znaš kako se kaže: jedni ljudi znaju sve Mercedesove specifikacije, a oni drugi ih voze. Tako i ti sa brzim punjenjem: pročitao na internetu i vau totalno amejzing, glupi Apple to još nema. A vidi ovo: s7 i iPhone 7 se napune za isto vrijeme, gotovo u minutu. Ja još mogu posuditi (dokupiti) punjač od ipada i napuniti još brže svoj nonamejzing apple a ti ne možeš jer je Samsung ionako već na granici samozapaljenja. Kužiš koliko si izvan realnog svijeta, gutas ta marketing sranja a pojma nemaš kako to izgleda u praksi.
Ja rekoh
13 godina
offline
Re: Potvrđeni dizajn i skeniranje lica za sljedeći
Torent kaže...

@limitededition

Sve to stoji i volio bih i ja da stave iako sam ovdje oznacen kao hejter sto je smijesno. Ja sa za sve što je novo bez obzira ko je stavio jer to moze biti samo dobro za kupce bez obzira na platformu. Samo sto sam skeptican da ce to biti apple jer vec godinama igra na sigurno. Vidjecemo. Samo vidim po glasinama i leakovima da jedna po jedna stvar otpada i kako izgleda jedina nova stvar ce biti izgled...

A sto se tice samsunga taj tvoj komentar je hejterski. Nemoj zaboraviti da je samsung prepoznavanje lica stavio kao opciji koju ne moras koristiti. Ignorises da postoji i koristis otisak prsta. Kod iphonea ces to koristiti htio ne htio. Velika razlika...

 

I nemoj isto tako zaboraviti da Apple još uvijek ne moze bez samsunga a samsung moze bez applea 😎

Mada me zaboli neka stvar i za jedne i druge 😎

 mislim da puno više ovisi samsung o appleu nego obratno. Apple je najbolji samsungov kupac, ali baš sve komponente može kupiti i od drugih, i memoriju i ekran, a i naručiti proizvodnju procesora ...

ovaj dizajn je dakle siguran ... ovaj put je procurio mjesecima prije. nepoznati su naravno samo detalji. Svakako je korak ispred samsunga što se tiče iskoristivosti površine, a to je trenutno in - maksimalno ekrana u minimalno prostora.

 

najvjerojatnije nije uspjelo dovoljno učinkovito spremanje senzora ispod ekrana pa idu sa "otiskom" lica... nekako sumnjam da će to jednako dobro funkconirati ali budemo vidjeli.

obzirom da gotovo sigurno idu i iP7s i 7+s koji će koštat valjda isto kao i sad sedmica, pitam se koja će biti cijena novog modela, očekujem minimalno 200$ ako ne i više preko, dakle preko 1000$

Po početku prodaje apple može računati na kapitalizaciju od 1000 milijardi dolara, vrijeme je za kupovinu dionica, opet.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Potvrđeni dizajn i skeniranje lica za sljedeći
grzzi kaže...
Torent kaže...

@limitededition

Sve to stoji i volio bih i ja da stave iako sam ovdje oznacen kao hejter sto je smijesno. Ja sa za sve što je novo bez obzira ko je stavio jer to moze biti samo dobro za kupce bez obzira na platformu. Samo sto sam skeptican da ce to biti apple jer vec godinama igra na sigurno. Vidjecemo. Samo vidim po glasinama i leakovima da jedna po jedna stvar otpada i kako izgleda jedina nova stvar ce biti izgled...

A sto se tice samsunga taj tvoj komentar je hejterski. Nemoj zaboraviti da je samsung prepoznavanje lica stavio kao opciji koju ne moras koristiti. Ignorises da postoji i koristis otisak prsta. Kod iphonea ces to koristiti htio ne htio. Velika razlika...

 

I nemoj isto tako zaboraviti da Apple još uvijek ne moze bez samsunga a samsung moze bez applea 😎

Mada me zaboli neka stvar i za jedne i druge 😎

 mislim da puno više ovisi samsung o appleu nego obratno. Apple je najbolji samsungov kupac, ali baš sve komponente može kupiti i od drugih, i memoriju i ekran, a i naručiti proizvodnju procesora ...

ovaj dizajn je dakle siguran ... ovaj put je procurio mjesecima prije. nepoznati su naravno samo detalji. Svakako je korak ispred samsunga što se tiče iskoristivosti površine, a to je trenutno in - maksimalno ekrana u minimalno prostora.

 

najvjerojatnije nije uspjelo dovoljno učinkovito spremanje senzora ispod ekrana pa idu sa "otiskom" lica... nekako sumnjam da će to jednako dobro funkconirati ali budemo vidjeli.

obzirom da gotovo sigurno idu i iP7s i 7+s koji će koštat valjda isto kao i sad sedmica, pitam se koja će biti cijena novog modela, očekujem minimalno 200$ ako ne i više preko, dakle preko 1000$

Po početku prodaje apple može računati na kapitalizaciju od 1000 milijardi dolara, vrijeme je za kupovinu dionica, opet.

 Da može apple bi kupovao od drugih, samsung se pokazao kao najbolji proizvođač. bilo je več pokušaja sa strane applea da se odvoje od samsunga s obzirom da su im direktna konkurencija

pero_HR
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice