PowerColor za AGP

poruka: 57
|
čitano: 8.029
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PowerColor za AGP".
15 godina
neaktivan
offline
PowerColor za AGP

ništa od ovog,možda izađu ATI 4600 za AGP,ali još nije sigurno

90% forumaša ima u potpisu nešto sa 90% ovoga i 10% onoga,ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.Ko zna da ne zna - najveći je
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PowerColor za AGP

Nova grafa na tronu AGP legendarnog sučelja (neslužbeno)Cool. Od uvijek mi je AGP bio zakon!

Olympus E-3, ZD 12-60, Sigma 30mm f1.4, FL-50R, HLD-4
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: PowerColor za AGP

Džaba kad nema drajvera morat će koristiti modificirane power colorove koji će doći uz grafičku ili omega. Mada se ne isplati kupovati.

Saki Saki 5$
15 godina
offline
RE: PowerColor za AGP
El Manifico_Buster kaže...

Džaba kad nema drajvera morat će koristiti modificirane power colorove koji će doći uz grafičku ili omega. Mada se ne isplati kupovati.

 Mada jesi u pravu, ima onih koji nežele kupiti novu konfu da bi mogli pokretat novije igre, iako se tu opet mora pogledati snaga procesora na tim starijim PC-ovima dali bi ona mogla iskoristiti tu grafu
Ja sam Ivan Puuuuuuu iz Iloka, dečko sa sela :)
16 godina
offline
PowerColor za AGP

Mislim da bi se prodale samo +- 100 kartice, nista vise. Ovo je samo za antikvare Smijeh

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: PowerColor za AGP
Kuzo kaže...

Mislim da bi se prodale samo +- 100 kartice, nista vise. Ovo je samo za antikvare Smijeh

 

 ja mislim da bi se iznenadio....svaka roba nadje svoga kupca, bez brige...
Psssssst Zecovi spavaju
16 godina
neaktivan
offline
PowerColor za AGP

Imam konfu staru 5 godina, i baš je počela grafička u zadnje vrijeme crkavat... a DDR AGP grafulja više ni nema... šlag na tortu

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PowerColor za AGP

Moja starija masina ima Pentium IV na 3.4 giga sa Xpert Vision 7600 GT i "voli sve sto vole mladi"... jos uvek. Na e-bay isto tako vrvi od aukcija za AGP ko ludo. To sto marketing gura sve novo napred a staro se takticki zapostavlja ne znaci automatski da je zastarelo i nevredno.

AGP jos uvek ima snage da pokaze sta moze iako je sa marketinske strane "stara" tehnologija. Mozda ce prodati manje nego PCI Express ali sigurno vise od 100, (ako je to bio cinizam o 100 komada).

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2009 22:25 (Solo).
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PowerColor za AGP

Baš mi nedostaje AGP, ali sam sada sretan sa 3650 :)

Olympus E-3, ZD 12-60, Sigma 30mm f1.4, FL-50R, HLD-4
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: PowerColor za AGP

AGP je rektil prošlosti,jedino ova nova AGP izvezba HD4770 će malo oživiti stara računala koja ju ni neče moći iskoristiti.

90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: PowerColor za AGP
Intel Skultrail kaže...

AGP je rektil prošlosti,jedino ova nova AGP izvezba HD4770 će malo oživiti stara računala koja ju ni neče moći iskoristiti.

 Točno tako. To je samo za hard core AGP-aše (kao ja :))
Olympus E-3, ZD 12-60, Sigma 30mm f1.4, FL-50R, HLD-4
15 godina
neaktivan
offline
RE: PowerColor za AGP
Intel Skultrail kaže...

AGP je rektil prošlosti,jedino ova nova AGP izvezba HD4770 će malo oživiti stara računala koja ju ni neče moći iskoristiti.

pa ta grafička se uopće neće proizvoditi!!!ako bude izašlo nove ATI grafičke s AGP utorom to će biti HD4600,evo na Fudzili ima nešto-LINK
90% forumaša ima u potpisu nešto sa 90% ovoga i 10% onoga,ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.Ko zna da ne zna - najveći je
15 godina
neaktivan
offline
RE: PowerColor za AGP
Oly_E3 kaže...
Intel Skultrail kaže...

AGP je rektil prošlosti,jedino ova nova AGP izvezba HD4770 će malo oživiti stara računala koja ju ni neče moći iskoristiti.

 Točno tako. To je samo za hard core AGP-aše (kao ja :))
 lol. I ja sam sretni vlasnik AGP kartice ali za 2 tjedna je krzima i onda ču uzeti neku konfiguraciju do 10000kn ili vise....
15 godina
neaktivan
offline
PowerColor za AGP

Prije par godina mi se sviđala jako Gainwardova 7900GS+ kartica, to je bio jedan od razloga zašto sam kupio Gainward HD4870 GS (7900+ imala je super hlađenje)

Olympus E-3, ZD 12-60, Sigma 30mm f1.4, FL-50R, HLD-4
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2009 22:58 (Oly_E3).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PowerColor za AGP

kaj mislite.. jel bi imalo kakvog efekta na moju konfu? Izlanuo se

s obzirom na procesor...

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PowerColor za AGP

Lijepo je što su se sjetili malo osvježiti AGP ponudu međutim i ja sam skeptičan koliko će starija računala moći iskoristiti ovu graf. karticu.

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2009 23:04 (cro_blue).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PowerColor za AGP

Covjece a ja mislio da je HD3850 posljedni za AGP :D A zasto starija racunala? Pa ja imam AGP na svojoj maticnoj i koristim navedenu grafulju (3850) sa Athlon X2 5000 Black Edition i 2GB RAM DDR2. Crysis na full i na rezi od 1920×1200 vrtim bez trzanja.

Moj PC  
0 3 hvala 0
16 godina
offline
PowerColor za AGP

Nemoguće...

...something diabolic
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: PowerColor za AGP
infinityzg kaže...

Covjece a ja mislio da je HD3850 posljedni za AGP :D A zasto starija racunala? Pa ja imam AGP na svojoj maticnoj i koristim navedenu grafulju (3850) sa Athlon X2 5000 Black Edition i 2GB RAM DDR2. Crysis na full i na rezi od 1920×1200 vrtim bez trzanja.

 jednostavno nemoguce...nema sanse,
15 godina
neaktivan
offline
RE: PowerColor za AGP

Tacno - nema sanse. Ovo ne samo da nije moguce vec je science fiction za AGP karte. Posebno rezolucija, na kojoj si, navodno, pokrenuo Crysis.

Hehehe

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2009 0:55 (Solo).
16 godina
offline
RE: PowerColor za AGP
Intel Skultrail kaže...

AGP je rektil prošlosti,jedino ova nova AGP izvezba HD4770 će malo oživiti stara računala koja ju ni neče moći iskoristiti.

rektil...???...reptil??? :)...ili rektalni???.......piši da te cijeli svijet "razume", ako se već želiš razbacivat riječima koje ne razumiješ, a misliš na relikt  :)
15 godina
offline
RE: PowerColor za AGP
xrobix kaže...
Oly_E3 kaže...
 Točno tako. To je samo za hard core AGP-aše (kao ja :))
 lol. I ja sam sretni vlasnik AGP kartice ali za 2 tjedna je krzima i onda ču uzeti neku konfiguraciju do 10000kn ili vise....
 Meni krizma sad, u nedjelju, u nas se krizmaju samo Drugi razred srednje, onda u shopping.
A mislim malo je glupo 90%  ovih koji koriste AGP sučelje (imam i ja na starom kompu) imaju procesor sa 1 jezgrom, obicno kod intela P4, i  nece imat pojma sta kupuju ovi u trgovinama ce im prodati grafu samo da se proda, a ovaj ce kupit i opet nista nece moc igrat radi procesora, pa i RAM.
I don't care...
15 godina
neaktivan
offline
PowerColor za AGP

agp jeftiniji nego pce

Kupujem igračkice iz kinder jajeta!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: PowerColor za AGP
infinityzg kaže...

Pa ja imam AGP na svojoj maticnoj i koristim navedenu grafulju (3850) sa Athlon X2 5000 Black Edition i 2GB RAM DDR2. Crysis na full i na rezi od 1920×1200 vrtim bez trzanja.

LOLčina! Koji si ti lik... ccc :) Ajd ti nama fino reci kolko je to "full" i kolko točno fps-ova imaš?

Pokreni  Crysis  u  DX10  na  very  high,  stavi  4xAA  na  1920x1200  i  ima  da  ti  komp  rikne  instantno! 512MB  video rama je premalo  za  tak  nešto.  Imao  grafu  i  znam  što  pričam.
Poslije  toga  stavi  rezu  1280x1024,  bez  AA  i  DX9 na high (poneka opcija na medium),  i  igra će biti igriva. I to je maximum kolko ti konfa može, a da sve ipak bude igrivo.
Mislim...  ako  je tebi  15  fps-ova  još uvijek "bez  trzanja", onda ok, uživaj dok ne počnu migrene i slabit vid, ali ja ispod 25  ništa ne priznam. Pogotovo za shootere.
Pokreni neki in-game benchmark ili bar testiraj sa Frapsom, pa postaj ovdje. Čekamo rezultate i pokoji screenshot... :)
PozZ
 
16 godina
offline
RE: PowerColor za AGP

Nije isplatlivo. DDR memorija je duplo skuplja od DDR2, mozda i ova AGP kartica bi bila skuplja od PCI-E kartice.

Onda je isplatljivije kupiti novu maticnu plocu, koja bi imala DDR2, PCI-E, SATA i ostale tehnologije.

Ne isplati se ulagati u komp koji je star 5 godina. On bi i onako crkao za koju godinu, a i ne bi mogao ni instalirati neki pristojan OS.

Iz mojeg iskustva, najisplatlivo je uloziti u vise RAM memorije, tako se dobije dobar odnos ulozene pare/performanse.

Za igranje mozes da stavis i super-super/AGP karticu, no ako je proc slab, ne vredi.

 

15 godina
neaktivan
offline
Nema PowerColor 4770 za AGP

Za sve one koji su se obradovali novoj AGP kartici malo razočaranje -  nema nove 4770 s AGP sučeljem.

Radeon HD 4770 AGP koja se pojavila na Amazonu je jednostavno graška, a i sam PowerColor je zanijekao proizvodnju takve kartice.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: PowerColor za AGP
Burs kaže...
infinityzg kaže...

Pa ja imam AGP na svojoj maticnoj i koristim navedenu grafulju (3850) sa Athlon X2 5000 Black Edition i 2GB RAM DDR2. Crysis na full i na rezi od 1920×1200 vrtim bez trzanja.

LOLčina! Koji si ti lik... ccc :) Ajd ti nama fino reci kolko je to "full" i kolko točno fps-ova imaš?

Pokreni  Crysis  u  DX10  na  very  high,  stavi  4xAA  na  1920x1200  i  ima  da  ti  komp  rikne  instantno! 512MB  video rama je premalo  za  tak  nešto.  Imao  grafu  i  znam  što  pričam.
Poslije  toga  stavi  rezu  1280x1024,  bez  AA  i  DX9 na high (poneka opcija na medium),  i  igra će biti igriva. I to je maximum kolko ti konfa može, a da sve ipak bude igrivo.
Mislim...  ako  je tebi  15  fps-ova  još uvijek "bez  trzanja", onda ok, uživaj dok ne počnu migrene i slabit vid, ali ja ispod 25  ništa ne priznam. Pogotovo za shootere.
Pokreni neki in-game benchmark ili bar testiraj sa Frapsom, pa postaj ovdje. Čekamo rezultate i pokoji screenshot... :)
PozZ
 
 
Ma igru nisam pokrenuo vec godinu dana :) Tada kada sam igrao, a to nije bilo DX10 jer nemam Vistu i nisam htio ni mrtav stavljati Vistu samo radi DX10 :) Igrao sam na XP i vrtilo je oko 22-25fps, a kad bi grunula kakva granata, onda bi zastekalo tj. palo bi na kratko na nekih 18 tu sekundu. Nisam pretjerano koristio granate :D Grafu i CPU sam drzao na visim taktovima i sve je uredno radilo :) I bez AA jer smatram s obzirom na rezu, da nije to potrebno imat ukljuceno :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: PowerColor za AGP
infinityzg kaže...

Covjece a ja mislio da je HD3850 posljedni za AGP :D A zasto starija racunala? Pa ja imam AGP na svojoj maticnoj i koristim navedenu grafulju (3850) sa Athlon X2 5000 Black Edition i 2GB RAM DDR2. Crysis na full i na rezi od 1920×1200 vrtim bez trzanja.

 Ma ako uopce mozes pokrenit crysis na 800x600 sa 3 fps-a onda je dobro...
 Pricas bajke.
16 godina
offline
RE: PowerColor za AGP
infinityzg kaže...

Covjece a ja mislio da je HD3850 posljedni za AGP :D A zasto starija racunala? Pa ja imam AGP na svojoj maticnoj i koristim navedenu grafulju (3850) sa Athlon X2 5000 Black Edition i 2GB RAM DDR2. Crysis na full i na rezi od 1920×1200 vrtim bez trzanja.

 
Kad vec lazes,nemoj pretjerivati jer Crysis jedva pokrenes.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2009 10:21 (Romano).
15 godina
neaktivan
offline
RE: PowerColor za AGP
Romano kaže...
infinityzg kaže...

Covjece a ja mislio da je HD3850 posljedni za AGP :D A zasto starija racunala? Pa ja imam AGP na svojoj maticnoj i koristim navedenu grafulju (3850) sa Athlon X2 5000 Black Edition i 2GB RAM DDR2. Crysis na full i na rezi od 1920×1200 vrtim bez trzanja.

 
Kad vec lazes,nemoj pretjerivati jer Crysis jedva pokrenes.
 možda ima CFX i 2 procesora :)
Kupujem igračkice iz kinder jajeta!!!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice