Predstavljen Samsung Galaxy S II Plus

poruka: 24
|
čitano: 13.905
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen Samsung Galaxy S II Plus".
14 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Samsung Galaxy S II Plus

Znači S2 sa software updateom. Nema potrebe za SII Plusom, jedino da se čuje za taj update (jel update na JB za S2 isti kao ovo?).

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Predstavljen Samsung Galaxy S II Plus

samo da bude prihvatljiv cijenom i to kupujem! već dugo pikiram S2 al drži cijenu ko da je od zlata...

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Predstavljen Samsung Galaxy S II Plus
Ges kaže...

samo da bude prihvatljiv cijenom i to kupujem! već dugo pikiram S2 al drži cijenu ko da je od zlata...

Pa cijena mu i nije baš visoka s obzirom šta nudi...

 

Nego jel to znači da ćemo mi koji smo uzeli s2 ostat zakinuti svih ovih softwareskih novotarija?

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Samsung Galaxy S II Plus
Blue_Fatal1ty kaže...
Ges kaže...

samo da bude prihvatljiv cijenom i to kupujem! već dugo pikiram S2 al drži cijenu ko da je od zlata...

Pa cijena mu i nije baš visoka s obzirom šta nudi...

 

Nego jel to znači da ćemo mi koji smo uzeli s2 ostat zakinuti svih ovih softwareskih novotarija?

Naravno da ne, 4.1.2 je uskoro vani za I9100, tako da sve ove nabrojane "novotarije" zapravno nisu prednost nad SII.

Galaxy SII I9100 + 2000mah battery || 21. stoljeće, vrijeme pametnih telefona i glupih ljudi.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2013 9:03 (Kordy).
14 godina
offline
Predstavljen Samsung Galaxy S II Plus

Stvarno ne vidim smisao ovog modela od strane Samsunga. Šta im treba ovaj model pokraj "običnog" S2. Samo štancaju nove modele, bez ikakvog smisla. {#}

Moj PC  
2 4 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Samsung Galaxy S II Plus

Ne vidim smisao ovog telefona osim da samsung zgrne dodatne pare. Ovaj mobitel se predstavlja kao između s2 i s3 a slabiji je po dosta stvari od s2. Šta je najtragičnije taj mobitel će kod nas koštat sigurno oko 3500 kuna a S2 se da nabaviti novi za 2500 kuna, neznam tko će ovo kupovat osim neinformiranih ljudi. Bolje da su produžili nadogradnju za s2 a ne predstavili novi model. Neznam, počeo mi se gadit samsung sa svojih 1000 novih modela svake godine.

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Samsung Galaxy S II Plus

Kopiranje prokušane metode.

Dakle, malo kasnije ide i S2 advance :-)

 

Tko zna, ako cijena bude prava možda će biti interesantan.

 

 

Primjerice, ja imam Galaxy S+ koji je kod operatera bio jeftiniji od starih Galaxy S.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Predstavljen Samsung Galaxy S II Plus

Stare mi isti mob kao S2, samo sto ima ono PLUS i novi UI.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljen Samsung Galaxy S II Plus
Te samsungove softwareske novotarije kako neko kaze, su teski shit/bloatware i prvo sta sam napravio na gs3 je disableao skoro sve njihove s-nesto appove...
12 godina
offline
Re: Predstavljen Samsung Galaxy S II Plus
Mozda su tebi bloatware, i sugurno da svakom ima nekih beskorisnih, ali nemos rec da su sve bloatware.
Smart to stay, to call i slicni trikovi su po meni i mnogima odlicna rjesenja. Upravo je to jedan od razloga zasto ljudi kupuju S3.

S2 plus se razlikuje i po SOCu i po plastici izrade, tako kazu na gsmareni.
Po meni bi svakako bila bolja objava da ce SGS2 dobiti i jos jednu ili dvije vece nadogradje, bilo bi dovoljno za nastavak uspjesne prodaje ;)
Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
12 godina
offline
Predstavljen Samsung Galaxy S II Plus

Počeli su štancat nove modele kao HTC -.-

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Samsung Galaxy S II Plus

Ima GLONASS, novi Android i TW s Premium Packon i NFC.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljen Samsung Galaxy S II Plus
@EchoOne
to su samo u teoriji odlicna rijesenja (neka ni u teoriji nisu dobra). kad ih krenes koristit vidis da ili nisu pouzdani ili samo otezavaju stvari.
naravno, to je moje iskustvo, ako tebi pase ti koristi.
16 godina
offline
Predstavljen Samsung Galaxy S II Plus

Ima NFC ali nema Gorilla Glass. WTF is wrong with samsung?

Huawei u8650/u8652 CM7 team
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Samsung Galaxy S II Plus

Gledajte, da je ovo los potez Samsung ne bi to ni radio. Nisu se preko noci sjetili, sigurno su promislili za razliku od vas koji sjedite za kompjuterom i pisete prvo sto vam je na umu. Samsung je ogromna kompanija koja ima stotine strucnjaka koji provode istrazivanja po trzistu. Sigurno postoji neki razlog zasto ovo rade, mozda nece vise izbacivati update za stari S II.  Ja nisam neki Samsung fanboy, ja koristim HTC mobitel, samo me pomalo nervira kako ljudi odmah idu pljuvat po nekome prije nego sto malo razmisle i sagledaju situaciju.

The future is Fusion - AMD
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Samsung Galaxy S II Plus
MaXt0r kaže...

Gledajte, da je ovo los potez Samsung ne bi to ni radio. Nisu se preko noci sjetili, sigurno su promislili za razliku od vas koji sjedite za kompjuterom i pisete prvo sto vam je na umu. Samsung je ogromna kompanija koja ima stotine strucnjaka koji provode istrazivanja po trzistu. Sigurno postoji neki razlog zasto ovo rade, mozda nece vise izbacivati update za stari S II.  Ja nisam neki Samsung fanboy, ja koristim HTC mobitel, samo me pomalo nervira kako ljudi odmah idu pljuvat po nekome prije nego sto malo razmisle i sagledaju situaciju.

Galaxy S+ nije dobio nijedan veći update, a tako će biti i s ovim plusom. Može samo sanjat Android 4.2.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2013 12:27 (Dkc).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Samsung Galaxy S II Plus
Dkc kaže...
MaXt0r kaže...

Gledajte, da je ovo los potez Samsung ne bi to ni radio. Nisu se preko noci sjetili, sigurno su promislili za razliku od vas koji sjedite za kompjuterom i pisete prvo sto vam je na umu. Samsung je ogromna kompanija koja ima stotine strucnjaka koji provode istrazivanja po trzistu. Sigurno postoji neki razlog zasto ovo rade, mozda nece vise izbacivati update za stari S II.  Ja nisam neki Samsung fanboy, ja koristim HTC mobitel, samo me pomalo nervira kako ljudi odmah idu pljuvat po nekome prije nego sto malo razmisle i sagledaju situaciju.

Galaxy S+ nije dobio nijedan veći update, a tako će biti i s ovim plusom. Može samo sanjat Android 4.2.

To sam naveo jedan primjer zasto Samsung radi ovo. Ne mora znaciti da ce biti kao i stari S+ i ne vidim razlog zasto ne bi mogao imati 4.2. Sve je moguce, samo je pitanje hoce li oni to uraditi.

The future is Fusion - AMD
12 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Samsung Galaxy S II Plus
MaXt0r kaže...

Gledajte, da je ovo los potez Samsung ne bi to ni radio. Nisu se preko noci sjetili, sigurno su promislili za razliku od vas koji sjedite za kompjuterom i pisete prvo sto vam je na umu. Samsung je ogromna kompanija koja ima stotine strucnjaka koji provode istrazivanja po trzistu. Sigurno postoji neki razlog zasto ovo rade, mozda nece vise izbacivati update za stari S II.  Ja nisam neki Samsung fanboy, ja koristim HTC mobitel, samo me pomalo nervira kako ljudi odmah idu pljuvat po nekome prije nego sto malo razmisle i sagledaju situaciju.

Slažem se. Samsung je najveći svjetski tehnološki konglomerat. Ima zaposlenih koliko cijela Hrvatska nezaposlenih. Ne rade ne promišljeno nego nešto što donosi novce. Ovaj put malo osvježeni S2 koji je još uvijek jako popularan pogotovo u Aziji.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
11 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Samsung Galaxy S II Plus

Izgleda super i masivan je kao njegov predhodnik samo što izlazi sa 8 gb interne memorije dok je prethodnik imao inačice od 16 i 32 gb.

 

Za sad ga ima u ponudi Tele 2 možda ga i uzmem.{#}

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Samsung Galaxy S II Plus

Ima li netko sa iskustvom prošlog modela koji bi mogao da usporedi oba i navede + i - ?

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Samsung Galaxy S II Plus

Nisam bas siguran da ce s2 azurirati na jelly bean, jos jedna prednost s2 plus, ima super amoled plus ekran, obicna s2 ima super samo super amoled, tako da je ekran na s2 plus finiji, takodje ima dodatnu zaštitu na ekran, ne znam kako se zove tačno :D uglavnom s2 plus bolji :)

10 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Samsung Galaxy S II Plus

šta fali ako je 8 gb, nije to malo, a i stavi brate memorisku i mirna bosna, s2 plus ide do 64 gb memoriska a na s2 32 :D a i danas memoriske nisu u opste skupe.

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Samsung Galaxy S II Plus
rbalic kaže...

Ne vidim smisao ovog telefona osim da samsung zgrne dodatne pare. Ovaj mobitel se predstavlja kao između s2 i s3 a slabiji je po dosta stvari od s2. Šta je najtragičnije taj mobitel će kod nas koštat sigurno oko 3500 kuna a S2 se da nabaviti novi za 2500 kuna, neznam tko će ovo kupovat osim neinformiranih ljudi. Bolje da su produžili nadogradnju za s2 a ne predstavili novi model. Neznam, počeo mi se gadit samsung sa svojih 1000 novih modela svake godine.

Šta lupaš, cu s2 bolji od s2 plus, s2 plus je i brži od s3 mini, takodje i od iphona 4s..poredi se i sa s3..telefon je top..a cijena je ista kao i s2 obicni, upravo treba da g kupim za 255 eura, a s2 obicni je 250 e..5 e razlika za bolji model :D

10 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Samsung Galaxy S II Plus

Ma uradice, s2 je isao do jelly beana, i ne moze vise..zato su i izbacili s2 plus i jos ga malo nadogradili :D

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice