Procurio Windows Phone 8.1

poruka: 18
|
čitano: 3.718
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Procurio Windows Phone 8.1".
14 godina
offline
Procurio Windows Phone 8.1

Kako dobro, slika "stoji" na mjestu a pločice kližu preko nje. Jedva čekam WP 8.1. {#}

HTC 8X :)
Moj PC  
11 2 hvala 0
13 godina
offline
Procurio Windows Phone 8.1

fora izgleda

Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Procurio Windows Phone 8.1

Samo da dodje taj status centar ili kako se vec zove i ja sam presretan.Po meni jedna jedina stvar koja bas jako nedostaje.Naravno sve ostalo sto dodje gratis je dobrodoslo.

 

I naravno nadam se da ce update doci na sve wp8 uredjaje.

Treat men generously or destroy them completely. For small wounds they will seek vengeance, for great ones they cannot.
Moj PC  
5 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Procurio Windows Phone 8.1

zakon, predobro izgleda. baš je falio taj wallpaper i prozirne pločice u prijašnjim verzijama. inače koristim android i općenito sviđaju mi se sustavi koji imaju launcher s wallpaperom i ikonama, a ne kao wp7 i wp8 s crnom pozadinom. mislim ni to nije loše ali sad počinjem razmišljati da uzmem WP. još samo da naraste broj appova i da budu više otvoreniji tj. da mogu instalirati appove koje skinem s torrenta a ne samo s windows store-a. i da taj action centar bi bio dobrodošao kao što kolega Exprince kaže.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.4.2014 13:18 (Lieutenant commander Data).
 
4 5 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Procurio Windows Phone 8.1

moj sljedeci mob def nokia i wp.. nista drugo

xfact
Moj PC  
9 9 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Procurio Windows Phone 8.1

ne kuzim kaj se ne trgnu malo i zaposle programere da rade igre i aplikacije jer im samo jos to sad fali, a za ove s androida se ceka par mjeseci kad vec izađu iz mode... kad ce jednom izaci nesto za wp pa se tek onda raditi verzija za android i iphone

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2014.
Moj PC  
1 5 hvala 0
12 godina
offline
Procurio Windows Phone 8.1

ja kontam novi leak kad stara vijest 2 dana

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
3 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Procurio Windows Phone 8.1
Diplomirani pješak kaže...

ne kuzim kaj se ne trgnu malo i zaposle programere da rade igre i aplikacije jer im samo jos to sad fali, a za ove s androida se ceka par mjeseci kad vec izađu iz mode... kad ce jednom izaci nesto za wp pa se tek onda raditi verzija za android i iphone

Iskreno - nikad {#}.

13 godina
protjeran
offline
Re: Procurio Windows Phone 8.1
kratos091 kaže...

Kako dobro, slika "stoji" na mjestu a pločice kližu preko nje. Jedva čekam WP 8.1. {#}

revolucionarno

http://www.soundstream.com/
11 godina
neaktivan
offline
Re: Procurio Windows Phone 8.1
Alien 22 kaže...
Diplomirani pješak kaže...

ne kuzim kaj se ne trgnu malo i zaposle programere da rade igre i aplikacije jer im samo jos to sad fali, a za ove s androida se ceka par mjeseci kad vec izađu iz mode... kad ce jednom izaci nesto za wp pa se tek onda raditi verzija za android i iphone

Iskreno - nikad {#}.

Već je, npr. Nokia HERE maps. 

 

 

15 godina
offline
Re: Procurio Windows Phone 8.1
DarthRisbo kaže...
Alien 22 kaže...
Diplomirani pješak kaže...

ne kuzim kaj se ne trgnu malo i zaposle programere da rade igre i aplikacije jer im samo jos to sad fali, a za ove s androida se ceka par mjeseci kad vec izađu iz mode... kad ce jednom izaci nesto za wp pa se tek onda raditi verzija za android i iphone

Iskreno - nikad {#}.

Već je, npr. Nokia HERE maps. 

 

 

Office također.

Windows Phone FTW
15 godina
offline
Procurio Windows Phone 8.1

Nisam googlao pa pitam kao grom iz vedra neba. Je li moguće nekako instalirati Windows Phone na ostalim ARM telefonima, recimo Sonyeve Xperie ili Samsung Galaxye. Da znam da će se nekako (i nekad) moći instalirati Windows Phone 8.1 na primjerice Sony Xperia Z Ultra, ma koliko težak proces bio sve bih podnio samo da imam Sony hardver i Microsofot softver.

Ima li tko kakvih vijesti vezano uz ova dva svijeta?

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Procurio Windows Phone 8.1

fora s walpaperom "originalno posudjeno" od jolle

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Procurio Windows Phone 8.1
sailor1 kaže...

fora s walpaperom "originalno posudjeno" od jolle

Jolla? Što je to i kamo se to stavi? Jel to za jesti?

15 godina
offline
Procurio Windows Phone 8.1

jedva da su ga izdali a već će im trebati zakrpa protiv curenja. {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Procurio Windows Phone 8.1

Lumia i Wp su super, samo mi fale neke kvalitetne aplikacije u store-u. I nije baš najintuitivniji mobitel na svijetu, ali se prilagodiš. Nadam se da će 8.1 to popraviti.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Procurio Windows Phone 8.1
Envy kaže...

Nisam googlao pa pitam kao grom iz vedra neba. Je li moguće nekako instalirati Windows Phone na ostalim ARM telefonima, recimo Sonyeve Xperie ili Samsung Galaxye. Da znam da će se nekako (i nekad) moći instalirati Windows Phone 8.1 na primjerice Sony Xperia Z Ultra, ma koliko težak proces bio sve bih podnio samo da imam Sony hardver i Microsofot softver.

Ima li tko kakvih vijesti vezano uz ova dva svijeta?

Teško je to, mislim da su najveći problem ubacivanje u bootloader i driveri. Pogledaj sličnu temu koju sam pokrenuo http://www.bug.hr/forum/topic/windows/izazov-windows-rt-android-uredaju/206628.aspx. WP je rađen za ARM procesore baš kao i WinRT - ti su sustavi jako slični pa ti preporučujem da pratiš tu temu.

Pozz, Data ;))
15 godina
offline
Re: Procurio Windows Phone 8.1
Lieutenant commander Data kaže...
Envy kaže...

Nisam googlao pa pitam kao grom iz vedra neba. Je li moguće nekako instalirati Windows Phone na ostalim ARM telefonima, recimo Sonyeve Xperie ili Samsung Galaxye. Da znam da će se nekako (i nekad) moći instalirati Windows Phone 8.1 na primjerice Sony Xperia Z Ultra, ma koliko težak proces bio sve bih podnio samo da imam Sony hardver i Microsofot softver.

Ima li tko kakvih vijesti vezano uz ova dva svijeta?

Teško je to, mislim da su najveći problem ubacivanje u bootloader i driveri. Pogledaj sličnu temu koju sam pokrenuo http://www.bug.hr/forum/topic/windows/izazov-windows-rt-android-uredaju/206628.aspx. WP je rađen za ARM procesore baš kao i WinRT - ti su sustavi jako slični pa ti preporučujem da pratiš tu temu.

Progooglao sam malo, čini mi se da je sve do politike Microsofta jer im je sistem zatvoren, a što se tiče tehničkih zahtjeva primjerice Lumia 1520 i Xperia Z Ultra isti: Snapdragon 800, onaj Andreno, GPU, CPU isti, Sonyeva 20 MPx camera. RAM isti, rezolucija ista.. ali mislim da je problem u Microsoftu.

 

Isto tako naletio sam na raznoraznim još specifičnijim (Android) forumima i odgovor je otprilike koliko je i debilan "nema potrebe jer je Android trenutno najjači, i najbolji mobilni OS na tržištu". Nisam mogao da vjerujem kakvih bolesnih ljudi tamo ima, pa oni dnevno nemaju ni minute razgovora niti ijednu sms poruku pošalju, bitno je da su tu raznorazni ROM-ovi, Launcheri.. izgleda nekima ljudima više nema razlike između telefona i kipa kojeg obožavaju.. Ono frapidno sam se iznenadio.

Because anything Korea does, Japan does it better.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice